Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 оборудване на фотоапарат !
Автор: minna_000   
Дата:   15-03-12 17:12

Здравейте. имам въпрос относно оборудване на фотоапарат! Реших че ще започна по-сериозно с фотографията и за тази цел искам да се оборудвам. И мисля че вие можете да ми помогнете. фотоапаратът ми е Sony , syber-shotq 15 optical zoom , 8.1 mega pixeks или още DSC-H50 . изглежда ето така тоест това е фотоапарата ми : http://www.sony.bg/product/dsc-h-series/dsch50s.cee9

Бихте ли ме насочили какво оборудване да си закупя , в смисъл да избройте възможните оборудвания- лещи, статив, светкавица и т.н защото аз не ги знам всички и искам повече инфо . ХОРА РАЗЧИТАМ НА ВАС помагайте. чакам вашите отговори ! [smile] [smile]
 Re: оборудване на фотоапарат !
Автор: imitev   
Дата:   15-03-12 17:16


Лещи за този апарат едва ли ще си купиш... както и външна светкавица...
 Re: оборудване на фотоапарат !
Автор: ogogogo   
Дата:   15-03-12 17:16

Освен статив каквото и да купиш за тази камера ще е безмислено наливане на пари.
Даже май и резба за филтри няма този модел.
Ако си решил да се занимаваш по-сериозно с фотография помисли за някакъв ДСЛР.
 Re: оборудване на фотоапарат !
Автор: digitalgab   
Дата:   15-03-12 17:16

Ами то няма много какво да се помага, няма какво да купуваш друго освен посоченото на съседната страница на тая която даваш:

http://www.sony.bg/product/dsc-h-series/dsch50s.cee9#/SpecialAccessories
 Re: оборудване на фотоапарат !
Автор: fmj   
Дата:   15-03-12 17:24

За това което имате едва ли ви трябва нещо повече от статив и чанта.Най добре си купете книжки как се снима ,например от фотопавилиона "НА ФОКУС".https://photo-forum.net/ebook/start.htm
Прочетете и това.От ника ви си правя извод ,че сте дама.Ако e така, се доверeте на вроденото ви чувство за цвят , форми и усет към композицията.Така че повече снимки качвайте тук за да си сверявате часовника.Друг съвет на първо време едва ли ще ви е от полза.[smile]
 Re: оборудване на фотоапарат !
Автор: alphatier   
Дата:   15-03-12 18:39

трябваше да се посъветваш преди да купиш сапунерката още повече щом искаш да се занимаваш по-сериозно с фотография
 Re: оборудване на фотоапарат !
Автор: Jim__Beam   
Дата:   15-03-12 18:54


.. Сара е готина .... [smilie3] [smilie3] [smilie3]

 Re: оборудване на фотоапарат !
Автор: atrifonov   
Дата:   15-03-12 20:00

Най- важното оборудване, което ти трябва е нов апарат- ДСЛР[smilie5] И от там нататък започва големия харчалък[smilie25]
 Re: оборудване на фотоапарат !
Автор: pefoto01   
Дата:   15-03-12 20:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: оборудване на фотоапарат !
Автор: io_bs   
Дата:   15-03-12 20:15

Има и друг (безплатен) вариант - четене из нета [smilie7]
 Re: оборудване на фотоапарат !
Автор: minna_000   
Дата:   15-03-12 21:10

Благодаря ти много , и да позна !
 Re: оборудване на фотоапарат !
Автор: minna_000   
Дата:   15-03-12 21:12

хохо..от отдавна ги ползвам.
 Re: оборудване на фотоапарат !
Автор: minna_000   
Дата:   15-03-12 21:14

добре , а примерно за макро снимки какно по - точно ми трябва като оборудване !? защото четох някъде че е нещо мн по - специално !?[smilie24] [smilie10]
 Re: оборудване на фотоапарат !
Автор: pefoto01   
Дата:   15-03-12 21:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: оборудване на фотоапарат !
Автор: asahi   
Дата:   15-03-12 21:19

Май ти се харчат пари, а е по-добре да вложиш усилия в учене, най-добре в курс.
 Re: оборудване на фотоапарат !
Автор: peter_m   
Дата:   16-03-12 09:23

Задавайки първия въпрос в темата си мисля че ти е малко четенето [smilie25] С добри чувства го казвам.

А ако наистина имаш пари за харчене си мисли за следващо ниво фотоапарат.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.