Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: sony a77 представяне
Автор: sonyko   
Дата:   27-10-11 21:14

[smile]
@ blacksnoopy [smilie24] [beer] Честитосъс здраве да си го ползваш ![cool]

Важното е да ти е кеф , пък нека другите се зверат в таблици и пиксели ! [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: mugen   
Дата:   27-10-11 21:15

Честито на blacksnoopy [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: hotsnail   
Дата:   27-10-11 21:20

Честито blacksnoopy. Многои хубави снимки да ти прави апарата [thankyou] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: blacksnoopy   
Дата:   27-10-11 21:33

Мерси. Чакам една Минолта F1.7 да видим какви резултати ще има [smile]



Публикацията е редактирана (27-10-11 21:36)

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: vikitovikito   
Дата:   27-10-11 21:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: gmg571208   
Дата:   27-10-11 22:22

А оригиналният 16-50/2,8 няма ли го?[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: blacksnoopy   
Дата:   27-10-11 23:44

Не за съжаление. Поръчахме го само тяло, като искахме от друго място да вземем стъклото. Но се оказа, че го няма в наличност и малко ни беше яд. Така че утре ще взема един китак 18-55 от форума и минолтата.
С няколко колеги ще го ползваме професионално за видео, така че не е много фатално.
Но се мисли за 16-50.



Публикацията е редактирана (27-10-11 23:44)

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: vikitovikito   
Дата:   30-10-11 13:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: flammen   
Дата:   26-02-12 21:58

http://www.alphaforum.net/forum/viewtopic.php?f=99&t=984



Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: ludiakolio   
Дата:   27-02-12 15:50

Много радва сони,преди няколко дни щраках с А55слт(куп настройки и бързина във всичко събрани в малко тяло),представям си какво ще е с А77.

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: GM   
Дата:   29-02-12 09:37

Бедна ти е представата, колко е зле откъм детайл.Маже здраво. Шум се вижда още на 200 аса[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: pumabg   
Дата:   29-02-12 09:40

Гони Олимпуса викаш [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: martinio   
Дата:   29-02-12 10:38

"Бедна ти е представата, колко е зле откъм детайл.Маже здраво. Шум се вижда още на 200 аса"

Хората, които снимат с Никон или Канон, се изказват за Сони по същият начин, както талибаните за библията, честно казано ми е странно това!Какво ви дразни, че само Сони имат Carl-zeiss автофокусни обективи, че предлагат 99% от вашите екстри на 60% от цената , че са новатори или пък имате акции на гореизброените фирми ли, що ли?

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: Alex-dan   
Дата:   29-02-12 11:18

че предлагат 99% от вашите екстри на 60% от цената

Затова гледам алфафеновете се чудят дали горния дисплей има въобще почва у нас [smilie18] И ахкат по хоризонти моризонти. Сони тепърва ще приучват потребителите си на екстрите, които са имали останалите доста по-рано, а те пък горките ще се чудят дали да си признаят, че удобното е по-добре, понеже сума ти време са казвали "а, на мене това не ми требе" и са гледали някои неща само на текст и снимки... [smilie3]
mugen, докато се пулиш във визьора да сменяш настройки, хората вече мислят как да си композират кадъра [smilie3]
А иначе А77 си е страхотна камера, според мен е първата истинска топ-кропка на Сони [beer]



Публикацията е редактирана (29-02-12 11:27)

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: Mogila   
Дата:   29-02-12 11:31

Алекс, перфектното нещо за мен е да си гледам настройките на LCDто. Абсолютно за тъпо намирам да ги гледам на горно екранче. Говоря от гледната точка на човек, който има апарат и с горен и без горен дисплей.

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: Alex-dan   
Дата:   29-02-12 11:36

Е, аз пък като излезна може LCD-то даже да не го погледна, освен ако не разглеждам някоя снимка или не сменя изцяло настройките от една банка на друга и толкова... Един поглед към апарата както си виси на ремъка стига за всичко... Даже въобще съм забравил, че има във визьора числа, като погледна мисля само за кадъра, вече колко добре се справя в тая част човек си е до ЗАУ [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   29-02-12 11:45

все едно и също! Скукааа...[smilie4]

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: ludiakolio   
Дата:   29-02-12 11:57

Масова практика във форума е станало да се коментират неща на базата на платени ревю сайтове без всякаква обективност.
Сони си е доста добра системка в момента.СЛТ-тата са с много добри функции и ергономия,отделно като добавка марката произвежда сигурно половината сензори за актуалния пазар на "великите" марки.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: Alex-dan   
Дата:   29-02-12 12:01

[smilie4] Ами така де, като излезна Д90 и за времето си беше с напълно безсмислени екстри като LV, видео, горен дисплей, та до сега [smilie18]

LV - вече възприето
Видео - и то
Горен дисплей - има надежда...

[smilie5] Майтап да става, ама то темите си стоят в архива де...

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   29-02-12 12:11

Alwx, кажи сега за D300[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: Alex-dan   
Дата:   29-02-12 12:19

Pd ми забрани да споменавам Д300 [smilie8] Затова сега като се сетите за моят фотоапарат = картонен фотоапарат с надпис "Фотоапарат"...


http://dl.dropbox.com/u/18957516/camera.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: Canon   
Дата:   29-02-12 12:21

Alex-dan
То същото е сега с 2.4M точковия OLED viewfinder на А77- отрича се масово, а е уникално добро решение.
Аз имам навик да снимам по този начин още от Про 1 (2х) и А200, а тук с Focus Magnifier: 5.9x, 11.7x е перфектно. С такова увеличение във визьора, при портрет избираш зоната на фокуса с точност до милиметър и то с евтини и ръчнофокусни обективи.
Без фронт и бек фокус.
Отделно, че на силно слънце лесно си преглеждаш картинките през viewfinder-а.

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: Alex-dan   
Дата:   29-02-12 12:26

[smilie24] Това пък е нещото от Сони, което ми е най-любопитно. Не може обаче човек да си състави мнение, преди да го види на живо и поработи с камерата. Така че, тези които го отхвърлят току така [smilie8] За всеки случай плюсовете звучат доста повече...

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: Mogila   
Дата:   29-02-12 12:28

Мен пък този ел. визьоp не ме кефи... може да е удобно може всичко, но просто не ме кефи идеята. За това няма да си взема такъв апарат.



Публикацията е редактирана (29-02-12 12:32)

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: ludiakolio   
Дата:   29-02-12 12:34

И аз по принцип се радвам на огледалце,ама като пипнеш си трябва няколко минути да свикнеш и после си е много добре,отделно няма нужда да сваляш визьора от погледа - всичко се случва вътре(прегледи,менюта,настройки и др.),докато държиш обекта в кадър и може да снимаш по всяко време.На мен ми допада слт технологията.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »