Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Птичари ще минават на Сони
Автор: tantris   
Дата:   09-02-12 10:44



Чака се и нов ФФ[smilie8]

Sony full-frame camera coming, 500mm F4 lens finally announced


Отговори на това съобщение
 Re: Птичари ще минават на Сони
Автор: mugen   
Дата:   09-02-12 10:46

Преди това трябва да продадат колата или къщата си. [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Птичари ще минават на Сони
Автор: джъмбо   
Дата:   09-02-12 10:51

са са минали... при положение че други фирми им предлагат по-разнообразна оптика [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Птичари ще минават на Сони
Автор: vikitovikito   
Дата:   09-02-12 11:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Птичари ще минават на Сони
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   09-02-12 11:07

Птичари ще минават на Сони ...

Yea right, keep talking [smilie18] [shtrak]

Всъщност защо не?

Тържествено заявявам че ще мина на сони, ако изкарат бърз ФФ и ми подарят една бройка от тоя обектив 500/4 и една бройка бързо ФФ тяло. [thankyou] [thankyou] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Птичари ще минават на Сони
Автор: Alex-dan   
Дата:   09-02-12 11:55

По найнгагски - Bitch please! [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Птичари ще минават на Сони
Автор: digitalsolutions   
Дата:   09-02-12 20:45

mugen написа:

> Преди това трябва да продадат
> колата или къщата си. [smilie25]

колата, тъщата и къщата [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Птичари ще минават на Сони
Автор: sauron69   
Дата:   09-02-12 21:16

Да продават, да продават, колко да продават?
Не вярвам да е по скъп от новите супер цени на Цанон [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Птичари ще минават на Сони
Автор: bpavlov   
Дата:   09-02-12 21:27


Аве аз не знам птичари, ама ако пуснат едно тяло от класа и формфактора на Д4 с 24-мегапиксела и подобрено ИЗО, на цена 6-7 К лева, което не утопично, бая хора ще хвърлят Каноните и Никоните

Отговори на това съобщение
 Re: Птичари ще минават на Сони
Автор: iordanov   
Дата:   09-02-12 21:59

Ако има оцелели [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Птичари ще минават на Сони
Автор: Marillion   
Дата:   09-02-12 22:09

[smilie5] [smilie5]

Няма по-смешна новина днес!
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Птичари ще минават на Сони
Автор: vgramatikov   
Дата:   09-02-12 23:15

За сега по-добре не :)

Отговори на това съобщение
 Re: Птичари ще минават на Сони
Автор: to6oo   
Дата:   09-02-12 23:39

Те първо трябва да преглътнат глупавата си гордост, да излезнат от сектите и тогава ще минат на сони но преди това ще си изкъртят табелките никанон и ще ги залепят върху надписа сони и всичко това не защото сони не става за снимане а защото в сектите са им промили мозъците че не е престижно отпред да пише сони!

Отговори на това съобщение
 Re: Птичари ще минават на Сони
Автор: CyberGene   
Дата:   09-02-12 23:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Птичари ще минават на Сони
Автор: to6oo   
Дата:   10-02-12 07:57

Още никой не е гъкнал, това ако не е рекорд!
Май отдавна не съм влизал във тоя форум.[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Птичари ще минават на Сони
Автор: djfroggy   
Дата:   10-02-12 08:27

Искам да бъда обективен. Голям фен съм на Сони, преди това и на Минолта. Това лято на морето се опитах да снимам чайки с А850 и Сони 70-200/2,8 и с 70-400/4,5-5,6/.Резултатът:
Много красиви цветове на снимките с 50% брак на фокуса на летящите чайки.Там се запознах с човек с Канон 7Д и обектив 100-400ИС.Поснимах.Резултатът:
Бедни на цвят снимки с не повече от 20-25% брак на фокуса на летящите чайки.
Извод:Има камери за всеки вкус и нужди. Това !

Отговори на това съобщение
 Re: Птичари ще минават на Сони
Автор: Hotsnail   
Дата:   10-02-12 08:51

Да то и за а77 май не са много обнадеждаващи ревю,тата за следящия фокус. Сигурно е светкавично бърз. Може да е по-бърз от 7-цата на канон фокуса му. Ама като видиш какви настройки има фоокуса на канон от 1-ва серия и ти става ясно, че са далеко нещата.

Та 500/4.... Освен ако не направят някакво чудо с фул фрейм дслр-ите. А дали има смисъл не е ясно.

Сигурно е пазарен трик да знаят хората с а33 и некс-3 че ако спечелят от тото ще има какво да си купят

Отговори на това съобщение
 Re: Птичари ще минават на Сони
Автор: джъмбо   
Дата:   10-02-12 09:55

кат ги знам сони... цената ще е колкото на 600/4 за другите марки... които са оптично стабилизирани

а оптичната стабилизация при дълго скъсва шушните на матрична колкото и да се напъват да доказват обратното

Отговори на това съобщение
 Re: Птичари ще минават на Сони
Автор: jorro_z   
Дата:   10-02-12 11:59

Цената май е 17 000 $, или някъде там.

Отговори на това съобщение
 Re: Птичари ще минават на Сони
Автор: Alex-dan   
Дата:   10-02-12 12:09

Това ли беше поста, който затвори темата [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Птичари ще минават на Сони
Автор: Alex-dan   
Дата:   10-02-12 12:23

Сони май никога не могат да уцелят златната среда... Или предлагат супер скъпарски неща, които никой не отрича разбира се, че са качествени (но не винаги идеални цена/качество vs. останалите) или опит за по-евтино подбиване на класовете при другите марки, но недоизкусурено като завършен продукт като че ли [smilie8] Така и не видяхме един достоен аналог с дълъг живот на Д90 примерно, можеха да разбият продажбите още преди години... И да си подсигурят голяма тълпа за А77... Сега пробутваха А580 да е на нивото на Д7000 и пак не толкова успешно... Изведнъж НЕКС, SLT, малко хаотична работа... И после форума им виновен [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Птичари ще минават на Сони
Автор: Vilian   
Дата:   10-02-12 12:45

Alex-dan, задълбочен анализис. Поздравления! Можеш да го пратиш в Япония да го анализират и да се вземат в ръце. Така не могат да продължават нещата.

Отговори на това съобщение
 Re: Птичари ще минават на Сони
Автор: Alex-dan   
Дата:   10-02-12 12:51

Vilian, за всяко нещо си има обясними причини. Когато хората са градили системи с години, Сони какво са правили за да са в момента преди Никон и Канон? Тепърва какво правят? Хората сума ти време след излизането на първия SLT още вероятно са доста скептични, дали полупрозрачната "иновация" от Сони е толкова добра колкото ДСЛР... Едва ли има и ревю дето да твърди директно, че А77 е по-добрия избор пред 7Д примерно...
Естествено, че ще кажеш че Сони са Н1 на всяко ниво и от там нататък ще съм затапен [smilie18] Само че вземете си отговорете на някои въпроси, преди да мрънкате в стил "Аз съм еба ти пича, ама никой не ме обича"...
Примерно аз като съм си вземал апарат на времето избрах Д80, какви аналози на Д80 дето да го превъзхождат очевидно е имало от Сони? След това минах на Д300... Сони де бяха тогава... А700 морално остарял още при излизането си... Д90... Де е отговора на Сони? То така времето си минаваше все с приказките "Те Сони ще изкарат и ще видите вие..." та така... Д3 и серията 1D мислех да не ги споменавам, ама очаквам върла реакция, та айде...



Публикацията е редактирана (10-02-12 12:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Птичари ще минават на Сони
Автор: Vilian   
Дата:   10-02-12 13:18

Не, ти си ебати пича и си напълно прав. Ако бях анализирал думите ти внимателно преди известно време нямаше да се набутам с това дърво. Ама съм аматьор и като такъв си взех апарат с буквата "а" като за аматьор. Ако поне малко ги разбирах като теб, да бях си взел един никон. А тези СЛТ и нексове и за тях си прав на едното махнали огледалото и сложили нещо, найлон ли е, фолио за готвене ли не знам. Некса пък грозен, грозен, ужас направо. То не е ли един Никон 1, красота, а и си част от голямото семейство. Продължавай все така, твоите съвети и анализи са безценни за всички нас.



Публикацията е редактирана (10-02-12 13:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Птичари ще минават на Сони
Автор: hemilio   
Дата:   10-02-12 13:28

Що всичко се обръща на препирня [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie11] [smilie11] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »