Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: Kidon   
Дата:   18-12-11 12:18

Като цяло е добре.
Ето млако критика от моя страна (не твърдя, че имам способности, но притежавам усет):
Самата технология за правене на видеото е интересна и позволява доста вмешателство, без използването на "тежък" Adobe софтуер. Доразвиването на този подход може да даде добри резултати.
Малко повече идва творчеството в клипа, като същевременно, от прекалено натрапване, се губи идеята и посланието.
Добре е да се поработи върху преходите на отделните части (на места са прекалено рязки и все едно има два клипа с различно съдържание - особено в началото).
Тишината в едно видео, трябва да носи послание, а не липса на озвучаване. Това не е постигнато тук.
Заслужаваш адмирации за старанието и постигнатото!
Убеден съм, че ще гледаме и по-добри неща от теб.

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: Sky_Knight   
Дата:   18-12-11 15:41

Сега се сетих нещо важно. Изпълнителите на музиката доволни ли са от резултата? Това ли е, което те влагат като смисъл в музиката си? Ако да - уцелил си на 100%...

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: мътно   
Дата:   18-12-11 18:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: alex1954   
Дата:   18-12-11 19:02

Сигурно не разбирам от арт, но ми остана едно гадно чувство.Не искам даже да си спомням за това.Малко в повече ми дойде провокацията.Това ли е идеята на видеото? Ако е това-значи е постигната целта.


Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: мътно   
Дата:   18-12-11 19:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: exile   
Дата:   19-12-11 01:08

Ти някакъв социален експеримент ли си правиш, търсейки публика и едва ли не коректив в този форум.


Иначе аз не намерих нещо особено по-натуралистично от чистене на риба, примерно, което не го намирам за особено провокативно, противно на форумните настроения [smilie8]

Мара добре го е казала.



Публикацията е редактирана (19-12-11 01:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   19-12-11 02:28

Нешо не успя да ме трогне. Нито за критика, нито за хвалене, не знам, много ми е странно. Гледам че се възмущават от скалпела и тъканите, но на мен не ми подейства. Китарата кефи, даже сега се усещам, че нея повече я слушах отколкото да следя нещо в клипа.

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: jino   
Дата:   19-12-11 09:57

по детски наивно

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: jino   
Дата:   19-12-11 09:57

Шегувам се хареса ми ,второто видео повече
Поздрави !![smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: Tenev   
Дата:   19-12-11 09:57

Интересно направено, но много директно... Умишлено ли маркерът е Faber-Castell - нещо не ми се върза (поне на мен) с другите елементи, по-добре въглен [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: finlip   
Дата:   19-12-11 10:50

В техническо отношение работите ти са повече от интересни в идейно отношение не се съмнявам в това което си искал да кажеш а в това което си казал. Този натурализъм няма нищо общо с непреходното болката и стнраданието и т.н., трудно е да намериш общото между него и класическата китара. Логически нещата са добре замислени, но на практика те трябва да се реализират така че да не става нужда да ги обясняваш. Все пак мисля че си на прав път само който не се опитва няма да сполучи. И понеже стана дума за липсата на текст искам да ти предложа един линк с текстове на твой съвременик , които много ме зарадваха:

http://e-vestnik.bg/13367/kak-kupihme-lenin-ili-neveroyatniyat-svetoven-debyut-na-miroslav-penkov/

Дано ти харесат и на теб.

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: мара   
Дата:   19-12-11 12:58

второто видео търпи драстични съкращения, но като цяло повече ми допада май. още не знам. има няколко чисто визуални момента, които ужасно ми харесват, но... в цялото това повторение има някаква идея, знам, но мен ме отегчава. всяка картинка сама по себе си е много барната и те предизвиква да я гледаш пак и пак, но предпочитам да си ги връщам сама.
натискането на писеца по дланта има съвсем сексуален подтекст, предвид разни субкултурни подробности на латиноамериканското общуване[smilie18]
ръкуване с притискане на един от пръстите вътре в дланта на другия си е чиста покана за секс [smilie5]
не си направих труда да преведа текстовете и допускам, че много губя от това...ще го гледам пак [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: мътно   
Дата:   19-12-11 13:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »