Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: vikitovikito   
Дата:   17-12-11 16:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: lillia   
Дата:   17-12-11 16:32

Автор: pmartinov
Дата: 17-12-11 15:31

Диагнози онлайн не давам колкото и да ме провокират.


Вчера лепна 2 диагнози със сигурност. Ставаше дума за употребата на цигари и алкохол[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: IPB7   
Дата:   17-12-11 16:41

Не ми хареса! Според мен музиката не е подходяща за този horror!


Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: IPB7   
Дата:   17-12-11 16:47

Видеото натоварва психиката (hard-core), докато музиката е определено романтчна (класическа китара)

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: мара   
Дата:   17-12-11 17:05

такам. за мен внушенията са прекалено директни. препратките - също, но това не ми пречи - по-скоро ме кефи [smilie5]. повторенията - прекалено натрапливи - като във вест телешоп, което обезсмисля доста от чистата хубост на моментите поотделно. добре ми върви с китарата. има едно такова испанско усещане за безсмислен трагизъм и света инквизиция [smilie5]
за цветовете - засега нямам забележки, не знам що тебе те дразни жълтото. ама ще го погледна още няколко пъти, понякога човек си променя вижданията.

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: milen   
Дата:   17-12-11 17:38

неможах да го догледам... ще се въздържа от коментар :)

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: lillia   
Дата:   17-12-11 18:18

аз нищо не мога да видя, нито имам звук, нито видео тук.

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: gmir   
Дата:   17-12-11 18:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: J0R0   
Дата:   17-12-11 18:30

Възхвали от всякакъв вид също са безсмислени, но не пречат.


Хареса ми.
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: wildheart   
Дата:   17-12-11 19:26

та кое трябваше да ни хареса[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: мътно   
Дата:   17-12-11 19:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: modiliani   
Дата:   17-12-11 20:31


Мисля че не мога да се изразя правилно с думите, които искам .....
И все пак малкото червено сърце остана, може би оцеляваш след като биваш толкова силно наранен, може би ....
Благодаря за споделеното!

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: мътно   
Дата:   17-12-11 21:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: Sky_Knight   
Дата:   17-12-11 22:58

Аз не съм никакъв. Освен слушател и зрител. Музиката е прекрасна. Видеото ми идва малко твърде натрапчиво артистично. До един момент имаше интересни идеи, но след няколкото разреза на мозъка и нещата почнаха да приличат на типично творение на някого, който се е опитал да вкарва "внушения и послания"... Хареса ми тоналността на видеото, осветлението. Не ми харесаха повтарящите се буквални визуални "метафори", баналното разфокусиране на множество светлинни източници с цел получаване на драматично боке (при това няколко пъти).

От техническа гледна точка, особено щом е снимано с любителски фотоапарат, нещата са добре. Само кадрите в секунда бих смъкнал малко. Движението на разните ръце и прочие обекти е твърде ясно и малко разваля драматизма...

Сега като се замисля - въпреки многото неща, които не ми допаднаха, видеото не е чак толкова лошо. Малко повече изчистеност на кадрите, по-малко повторения, по-малко буквализъм и нещата ще се променят драстично, запазвайки цялостната идея на сегашното видео. Естествено може да се хване и съвсем друга концепция точно за тази музика, но това е друга тема.

Важното е, че не е чалга [smilie3] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: мътно   
Дата:   17-12-11 23:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: мътно   
Дата:   18-12-11 00:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: Antonio_V   
Дата:   18-12-11 00:40

Привет,
по принцип не пиша много, но тук няма да се спра, понеже си поискал критика, ето я от мен, надявам се да е градивна:

Гледах видеото два пъти, първият път не ми хареса, втория още по-малко. Започва интригуващо, но дотам. Обобщено: няма история, само детайли, приличащи си кадри, в смисъл повторения, недовършеност (визирам движението), доста неподредено ми се стори. Технически няма да давам мнение, преди мен са писали, по принцип цветово ми допадна като решение, обаче малко повече арт ми дойде като цяло. Изобщо: видео направено от гледната точка на фотограф, откъм филмовата такава няма никаква стойност поне за мен, понеже ми прилича на покриване на определено количество време, с наличните кадри и явно с някаква неразбираема за мен мисъл. Дразнещ strobe или поне при мен така се плейва.

Доста разхвърляно се получи мнението, пусни си клипа без звук, както направих аз, или пусни някое друго парче да ти отвлича вниманието, ако видеото го свързваш непременно с музиката с която си го правил и ще ме разбереш. Надявам се... Успех!

ПС: А може и аз да не съм разбрал посланието, кой знае...


Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: мътно   
Дата:   18-12-11 01:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: FilipPanchev   
Дата:   18-12-11 01:34

супер е, доста по-добре от видеото на Последна гара Вавилон. А пък тоналностите са направо прекрасни!

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: Zardinax   
Дата:   18-12-11 01:39

До известна степен има артистичен шок, който може и да е в духа на собственото ти себеизразяване, но според мен е твърде пагубен относно аудиторията. Обикновено едно видео предава, вече смляна гледна точка и цели да стигне до определена аудитория. Концепцията ти ми допада обаче момента с разрязването на мозъка ми дойде в повече. Според мен ако искаш и останалите елементи да останат достатъчно дълго в съзнанието на зрителя, би трябвало да представиш тази част малко по-смекчено. От психологическа гледна точка режисурата определя кога да предизвика емоция у зрителя и кога да я успокои за да може да я предизвика отново. Може би посланието е твърде силно за един къс филм, като този и за това шокира публиката. Определено не е за широката публика. С него можеш да си направиш обществен експеримент и да видиш реакциите на хората. Но съм сигурен че има начин да го представиш лесно смилаемо без тази изострена визуална реч.

Относно техническата част, не бих казал че ме дразни. Няма значение в случая. Ти не правиш касов блокбъстър с висока резолюция и зашеметяващ бюджет. По скоро това е игра на въображение и мироглед по някакъв начин.
Пък изразните средства ги определяш ти, като автор.

Заключение: Добра работа, като се има предвид че си използвал подръчни материали.

И една молба към всички ! Хайде моля ви се не превръщайте поста в пазар. Като чуете и видите някой "хубостник" с "неизчерпаем" речеви потенциал и "дълбока" мисъл, не ставайте като него, а останете слепи и глухи за бълвоча.

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: TNT   
Дата:   18-12-11 09:12

Началните и финалните кадри адски ме грабнаха. Само че прекаленото натрапливо /поне за мен/ залитане към Андалузкото куче ми дойде в повече.

Китарата яка и много ми се връзваше с картинките [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: TNT   
Дата:   18-12-11 09:33

пп. чак сега изчетох някои мнения и обяснения на мътно... Не исках да се влияя.

Няма да гледам втори път... само оставих картините да препускат в главата ми. И виждам, че от клипа в мен са останали само нещата, които са ми допаднали... много..

Ръката с нокти-писци, закрепени с ластичета [smitten] Чудесно е, емотиконата не е случаен спам.

Както вече казах : началните и финалните кадри.

струйките кръв по дланта.

убождането на пръста... Сега се чудя, защо няма повече заиграване в тази посока с писците. Аз лично бих се подлъгала натам...

Сърце/женски полов орган... хубава аналогия, но визуално не го разбрах/усетих така

Ами толкоз от мен

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: gogzy   
Дата:   18-12-11 09:37

Моето скромно мнение е че можеш с първия клип спокойно да кандидатстваш за интро на някой нов сезон на Др. Хаус, в който се бори отново със зависимоста си от Викодина [smilie5] .
Иначе на мен ми идва малко тежичък клипа.


Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: лъв   
Дата:   18-12-11 10:43

Не ми харесва. Идеята за нокти-писци/резци е многократно експлоатирана. "Препратките", както ги наричаш, са силно преекспонирани, с многократно повторение и натрапчиво налагане.
Ако бяха умело представени и внимателно дозирани клипът щеше да се възприема от по-широка публика. В този си вид е за камерно излъчване, пред останалите разкрива "повредата в твоя телевизор".
Музиката не е подходяща, като е по-правилно да се каже, че клипът не е подходящ за тази музика, тъй като ти си градил образ върху нея, а не обратното. Идеално си пасва с "Жива рана".
Определено имаш огромни творчески заложби, но при това желание да показваш по-широк разрез, ще бъдат аплодирани само от близкото ти обкръжение.

Отговори на това съобщение
 Re: Есенна трагедия 2012
Автор: мътно   
Дата:   18-12-11 11:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »