Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна
 Re: Малко за NEX-7
Автор: Vilian   
Дата:   12-12-11 22:56

Супер hotsnail [smilie24]

Подкрепям думите за Сони БГ днес бяхме във Сони център, Никито си взе 16-50/2.8 ССМ отношението беше страхотно, големи пичове са. А и повечето знаем какво правят за алфа потребителите. hotsnail е много добре запознат с некс системата и това, че споделя мнението си за новата машинка може да е само плюс за всеки който има интерес [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: ZENON   
Дата:   12-12-11 23:25

off/
що сяка една тема се осира в определен период от жизния и цикъл? Дали това е присъщо за тия ширини?
Повече чета, от колкото пиша и забелязвам, че в 90% от случаите нещата се засират. Дори и разумните гласове биват някак неглежирани.
Това на никой не помага, дори напротив.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: mugen   
Дата:   13-12-11 00:08

Добър въпрос [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: hotsnail   
Дата:   13-12-11 00:23

http://karaatanasov.info/index.php?entry=entry111211-205353


Оправих снимките да се зареждат моментално [cool] [cool] [smilie18] [smilie18]

Трябва да с еопитаме да сме по толерантни ама е трудно и ...това че нямаш директен контакт с другия човек (т.е. тоя дето хулиш и обиждаш) те прави смел. Подобно е на карането на кола ама във форума е на стероиди тоя проблем.

Оня ден се записах в офф роад форума. Там е драконовска дисциплина. Всичките ми писания невинни ги гледа модератор за сега!

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-12-11 00:29

Освен тук, наглеждам още два-три форума и никъде, ама честно, никъде не съм виждал подобна липса на възпитание и наличие на комплексарщина, както във ФФ. Защо е така- нямам смислено обяснение !Веднъж се отказах, май съм на път отново[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: idivanov   
Дата:   13-12-11 10:09

Подкрепям мнението за Сони център. Преди няколко дена бях в Сони център във Варна. Консултантът беше много любезен и ми предостави възможност да разгледам и поснимам с Некс5Н. Между другото ми правят впечатление видимите артефакти в .jpg в контрастните области. Това без допълнителна обработка.
Как е при другите нексове?


Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: mihajlov2   
Дата:   13-12-11 10:40

Имам НЕКС-5 (безН). Снимам само в RAW и досега не съм забелязал артефакти в контрастните области.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: pumabg   
Дата:   13-12-11 11:03

fast_eyebrow
Дата: 13-12-11 00:29

Освен тук, наглеждам още два-три форума и никъде, ама честно, никъде не съм виждал подобна липса на възпитание и наличие на комплексарщина, както във ФФ. Защо е така- нямам смислено обяснение !Веднъж се отказах, май съм на път отново[smilie18]


Морски, тебе не те ли бяха блокирали вече един път за нецензурни думи? Изглеждаш ми като на "крадеца вика дръжте крадеца" ...

За да искаш възпитание от другите, почни първо да го изискваш от себе си!

А за охлюва и Пони ... Един въпрос! Коледно парти ще имате ли?
[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-12-11 11:10

Пума, за теб съм готов още хиляди пъти да ме блокирват[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: psychoiho   
Дата:   13-12-11 12:42

алексчо, и какво - не ти харесвало да гледаш даден надпис? Имаш няколко избора:
- затвори си очите и не гледай. по някое време отваряш леееко едното да провериш гадния надпис още ли е там
- или спираш телевизора. или сменяш канала докато има реклами
- или спираш да четеш форума. или просто не се вреш в теми за сони където и без това нямаш място като гледам

обаче да мрънкаш (щото ти това правиш) че някви хора прекакелено често пишели за сони и има конспирация е реакция на 5 годишно момченце, не на възрастен.

прави ми впечатление че дотук от всички течения във форума, сони талибаните са (сме) единствените които се опитват да поддържат някаква хигиена на темите. затова и троловете толкова ги обичат

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: вальо   
Дата:   13-12-11 13:31

интересува ме:
- когато се поставят обективи с различни фокусни разстояния, променят ли се границите на видимия кадър във визьора, съответстващ на различния зрителен ъгъл, който дават обективите с различно фокусно разстояние? Или е подобно като при лентовите телеметрички със стандартен (вграден) визьор?
- може ли от визуалната информация във визьора, фотографът да получава представа за дълбочината на фокуса при използване на механични обективи с ръчна настройка на диафрагмата? (Ръчната промяна на стойността на диафрагмата отразява ли се коректно във визьора?)


Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: Alex-dan   
Дата:   13-12-11 18:00

Всъщност няма смисъл [smilie11][smilie11] Аз се подведох да отговарям на някой, който даже не следи логиката на постовете до сега[smilie11] За сефте... Верно, няма смисъл...



Публикацията е редактирана (13-12-11 19:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: insofia.net   
Дата:   13-12-11 19:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: vikitovikito   
Дата:   13-12-11 20:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: mugen   
Дата:   13-12-11 20:49

Дано добрият старец чете темата https://photo-forum.net/joro/emoticons/fest21.gif

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: Psychoiho   
Дата:   13-12-11 21:23

Стареца чете,чете ама никъде не си си писал номера на кредитната карта....

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: DOBRIA_STAREC   
Дата:   13-12-11 21:31

Чета аз ма нещо не сте слушкали[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: vikitovikito   
Дата:   13-12-11 21:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: DOBRIA_STAREC   
Дата:   13-12-11 21:47

чете, но взима 100 на час [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: burnmaster   
Дата:   13-12-11 21:47

[smilie18] уууу Добрия Старец кефи якоо[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-12-11 22:40

Добре, че съм евреин и не вярвам в добрия старец[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: DOBRIA_STAREC   
Дата:   13-12-11 22:57

Хитлер викнал ясновидец да му предскаже бъдещето..
-Хер Фюрер тъмни облаци са надвиснали над вашата глава. Виждам, че скоро ще умрете.
- Кога?
- На еврейски празник?
- Кога?
- О хер Фюрер, в който и ден да умрете той ще бъде еврейски празник

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-12-11 23:00

Ханука, Песах и вечерта на раздаването на "Оскарите" са най-известните еврейски празници

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: insofia.net   
Дата:   13-12-11 23:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: vikitovikito   
Дата:   13-12-11 23:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »