Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Места за снимане във Варна
Автор: kkkolelo   
Дата:   14-12-11 13:29

Автор: navy
Дата: 14-12-11 02:43

Току що се прибирам от разходка на Побити камъни...

Е то няма такава навалица... и то след полунощ!


[smilie8]

---------------------------------------------

[smilie5] [smilie18] ... Направо ме разби ... Ами ти кому к... търсиш там по туй време ... Всъщност ... пълнолуние, сенки ... ненки ...[smilie25]

Абе в къщи има един новоизлюпен фотографчия и периметъра на обиколки за снимки за един ден е до 150 км ... [smilie3]

Но си избива разходите, въпреки че няма и половин година щракане [smilie5] [smilie7]
 Re: Места за снимане във Варна
Автор: navy   
Дата:   14-12-11 13:30

Абе не моа си го обясня това снощи...

Как в тоя студ и мъгла, в 1 часа след полунощ ще дойдат 2 коли с мъже и жени и ще се забият в храсталаците на 20 км. от Варна да... правят нещо...

Не, че и ние фотографите не сме балъци да вием в студа срещу луната и да чакаме някакви метеори да паднат... ама...
 Re: Места за снимане във Варна
Автор: alsash   
Дата:   14-12-11 13:37

и да чакаме някакви метеори да паднат... ама....това ли е най-доброто място за тези занимания около Варна?
 Re: Места за снимане във Варна
Автор: navy   
Дата:   14-12-11 13:44

Да, очаквах да се сетиш защо [smilie7]
 Re: Места за снимане във Варна
Автор: rapesco   
Дата:   14-12-11 14:11

че метеорите не бяха ли за тази вечер /сряда/. А това за мястото, аз като пълен фото-инвалид го знам, че трябва да си на тъмно и не става в градски условия да се снима.
 Re: Места за снимане във Варна
Автор: navy   
Дата:   14-12-11 14:18

На побити камъни е достатъчно тъмно и може да си избираш различни камъни или струпвания за интересен преден план [smilie24]
А и с компания е интересно :)
 Re: Места за снимане във Варна
Автор: AlexHD   
Дата:   14-12-11 14:47

На побити камъни, скоро ходих и не ми хареса.
Снощи се забихме в поляните след Осеново. Джан-джун никой няма, нещо виеше от време на време, колата до нас, тъмно, само дървата бяха малко проблем. Иначе имаше кофти условия за наблядение и заснимане на метеоритния дъжд. Луната пече, мъгла, всичко мокро. Сега ще видя как са станали снимките.
Поне видяхме хубав залез на слънцето, хубав изгрев на луната и после на слънцето.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.