Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: 4iko   
Дата:   11-12-11 11:53

Валентин, незнам какъв е този самсунг, но ми звучи като сапунерка. Моето мнение е, че не е добра инвестиция за нуждите ти. В този бюджет можеш да се вместиш с приличен дслр с оптика и светкавици.

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: simbon4o   
Дата:   11-12-11 12:11

samsung-a е 1.5х кроп матрица - идеален за целта и джобна сапунерка за всеки ден.
Успех в снимането!

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: valent1n458   
Дата:   11-12-11 12:35

да и на мен така ми обясниха, малко по-скъп от най-евтините дслр, но е ок за хора, които искат да отбият номер :) благодаря

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: MauMyHa   
Дата:   11-12-11 13:02

valent1n458
Не ви познавам, но да върдите че мълчанието е злато[smilie11]
Мене злато ми не трябва. Трябва ми вино и хляб. за да оцелея по дълго време. Ако трябва да бъде точен. Аз не обичам да се хваля(кой съм какъв съм). По добре да се засрамиш от забележките си.
Щото може споменато правило да важи за вас самият[cool]

Айде успех със самсунга. Пожелавам ви ползотворни и успешни кадри. И помнете не е важно тялото, а ЗАУ-то.[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: Suggs   
Дата:   11-12-11 13:11

valent1n458, защо се хвърляш на тяло, за което (в момента) най-трудно ще намираш обективи?[smilie11]
Вземете си един entry level Canon или Nikon, ще ви върши повече работа.



Публикацията е редактирана (11-12-11 14:30)

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: GenaDP   
Дата:   11-12-11 14:43

вече всичко е поръчано от един познат за 1300 лв + безплатно обесняване как да работим :) SAMSUNG DIGIMAX NX-100 е фотоапарата

Е явно познатият не ви обича твърде. Или просто е поредният титан във фотографията...

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: bozO   
Дата:   11-12-11 14:45

Не титан - изумруд ! [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: iasen2   
Дата:   11-12-11 15:22

много завиждате , брей
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: El_Fuego   
Дата:   11-12-11 15:35

MauMyHa, прави впечатление, че нямаш реална оценка за себе си и не знаеш кога да замълчиш...

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: valent1n458   
Дата:   11-12-11 16:07

колкото толкова, фотограф няма да ставам :)

http://www.photoextract.com/photo/315130.html

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: MauMyHa   
Дата:   11-12-11 16:10

El_Fuego
[smilie7]

прав си и, аз не знам утре какво ще бъда[smilie11] но със сигурност с няколко часа живял повече на тази земя[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: b0bb0   
Дата:   11-12-11 19:39

Без никакви претенции, това е със сапунерка, камъка върху стъкло, бял лист отдолу, разсеяна светлина между два прозореца, избелване и сянка с ФШ.

http://img18.imageshack.us/img18/9981/turquoisek.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: asahi   
Дата:   11-12-11 22:19

Същите тези два камъка, сложени върху стъклото на скенер и покрити с бял лист ще те изненадат още по-приятно.

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: chukov   
Дата:   11-12-11 23:26

Защо му давате акъл как да спестява от фотограф?

Нали има бизнес. Нека има работа и за фотографите

Господине, плащайте на фотограф за да има и кой да Ви купува кожените изделия.

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: ss_sgp   
Дата:   12-12-11 10:33

аз съм съгласен с човека, че подобни сериини и с ниски изисквания снимки е най-добре да си ги снимаш сам - независим си, можеш да реагираш бързо, правиш точно каквото решиш (спестяваш си безкрайни обяснения, комуникаци и т.н.)

1000 или 2000лв какво изобщо го коментирате, проблем би било ако са 20 000, толкова е един от най-евтините лазерни принтери за професионална употреба. Човека взима оборудване за фирмата си, не за жената. За нея сапунерка от 200лв [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: steeens   
Дата:   12-12-11 11:26

В тоя форум е голяма веселба по всяко време![beer] [beer] [beer] [smitten]

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: Myth   
Дата:   12-12-11 12:02

ЕТО как примерно биха могли да се получат нещата, GenaDP много точно и правилно ти го е написал (а това е човек който продава осветление, все е на далавера да ти пробута едни светкавици, ама е свестен и знае, че няма смисъл)
Не ги слушай, как за целта трябва да си наемеш професионален фотограф, да е веднъж иди дойди, ама при положение, че постоянно ще снимате, малко нанагорно ще ви дойде от 2-5лв на кадър (минимум) да плащате, баси портфейлите златни. При положени, че нямате бюджет, единственото разумно е да инвестирате в техника и сами да си ги снимате, първоначално сапунерка и халогени или някакво подобно евтино постоянно осветление по нататък, като се понаучите сами ще разберете имате ли нужда от нещо повече или не.
Разбира се ако може да си го позволите най-добре и лесно е да си наемете фотограф, ноо.....

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: iasen2   
Дата:   12-12-11 12:08

Миналата седмица идваха едни дипломирани фотографи да наемат студиото - гледаха като изтрещели , особено бютидиша и си мисля като наемеш фотограф , колко фотографи имат птофесионално осветление и студио ................ , особено ако си в дълбоката провинция ................[smilie5]

Като разбрах че ще снимат акт арт ги разкарах веднага , ама това си е друга тема ......

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: Myth   
Дата:   12-12-11 12:17

iasen2 я кажи какво разбираш под "професионално" осветление?

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: iasen2   
Дата:   12-12-11 12:38

примерно - Бюти диш 70см и дълбок софтбокс с грид , ако искаме да се заяждаме ...............

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: Myth   
Дата:   12-12-11 12:43

Аз пък си мислех, че това са само аксесоари, за моделиране на светлината, а не осветление, я кажи колко W ти е бютидиша, нали като ще се заяждаме и интересно дали точно това ми трябва за заснемането на аксесоари от кожа, а студио дали ми е нужно или просто предметна маса, щото нали хубаво е човек, като почне да се изхвърля да се съобрази и с конкретната задача.

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: iasen2   
Дата:   12-12-11 12:46

ох................................
немам думи
отивам да снимам моделки , че излиза новата колекция

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: detlene   
Дата:   12-12-11 13:05

iasen2, спри да се излагаш.

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: iasen2   
Дата:   12-12-11 13:27

кажете вие как ще снимате портмонетата , като сте такива големи фотографи ........................................

имате ли техниката и ресурсите за това
я да ви видим ся .............

и какво повече можете да предложите на клиента от това ,което той си купи .......

на мен ми е все тая дали се излагам или не във вашатите очи , аз си върша работата .

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: Myth   
Дата:   12-12-11 13:34

Я сподели каква техника и ресурси са необходими, за снимането на портфейли?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »