Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: MauMyHa   
Дата:   10-12-11 13:52

Виж тия, КЕСТЕНИ и не скачай на монитора те са просто кестени[smilie18]
Я, да вземеш да си купиш тая триизмерна ТИКВА че да видиш ЕКЗИФ[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: GenaDP   
Дата:   10-12-11 14:08

Автор: iasen2
...и ще даде прилични резултати без лайнян жълт цвят на халогена...


Хе-хе, титанично изказване от титан на фотографията... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: special_k   
Дата:   10-12-11 14:31

[cool]


Фирмата ни постоянно работи с китайци , но понеже много скъпо излиза всяка седмица да плащаме на преводач - препоръчайте хубав разговорник.

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: valent1n458   
Дата:   10-12-11 14:36

мълчанието може да бъде злато.. :)

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: sharky   
Дата:   10-12-11 17:17

valent1n458, кажи от къде ги взимате продуктите си , щото не ми е рентабилно да ги купувам от вас?

Бас държа , че ако отправиш 3-4 запитвания към фотографи в нета за половината цена която ще дадете за техника ще имате снимки доста по-добри от тези които ще направите сами.

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: asahi   
Дата:   10-12-11 17:37

Аз пък си шия сам порфейли и колани. Даже съвети не търся, щото дядо ми ме е научил, а и матриал остана от неговата работилница [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: asahi   
Дата:   10-12-11 17:41

Арт 93?

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: valent1n458   
Дата:   10-12-11 18:31

за бога не арт, ние не сме такива "лидери" :) не искам да плюя по тях, но като идеш в китай като направиш бройка поръчки на продукта може да изпишат и името ти, ако искаш. арт слагаха по един тяхен етикет и айде "произведено в бг", последно време хората като го разбраха в сайта им го промениха на "продукти специално произведени за арт" не знам зашо всички си мислят че се правят пари с лъжене. фирма ни шие дънки, колани и ръкавици на ишлеме за ес и м/ж се опитваме да направим продуктов каталог, като вноса, просто си го пишем като внос :) който м/ж е изключително качествен, имам колан gucci от китай за 12 евро, който 2г го носих и си стои като нов, имам чувството че мога да тегля кола с него..

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: ecobo   
Дата:   10-12-11 18:35

Ясене, с тия снимки в профила как смееш да обиждаш и да ръсиш умни мисли? Ако аз направя такива продуктови снимки, ще ме е срам да ги показвам, камо ли да се бия в гърдите колко съм добър. Още повече, ако ги произвеждам... Ако си ги харесаш - добре, ама не ни ги пробутвай за еталон, щото са толкова далече от истината, че няма накъде повече.
А с това за халогените и жълтото направо отнасяш титлата "Титан на седмицата".
Аз като съм препоръчал халогени, съм ги препоръчал като най-евтиното решение, и неслучайно съм написал "стига да знае човек как да ги ползва".

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: exo99   
Дата:   10-12-11 19:59

Екобо,
Ти ли събираше книги за българите в Молдова или Горби?

Питам, защото имада дам.

Автора на темата, не е зле да изкараш един курс по фотография - ти или доверен човек от фирмата / „да не избяга после [smile] /,
и после ще знаете като начало какво и как се прави.
Курсът при собствениците на сайта е 150 лева и после като дадете още 150 - 200 лева за техника ще можете да си правите продуктовата фотография.
Постепенно ще нсе обзаведете по-добре.
А на вас постоянно ще ви трябва някой да прави продуктови снимки и затова не е удачно да наемете външен фотограф.

Няма да станете Фотографи,


Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: valent1n458   
Дата:   10-12-11 20:07

и аз за това си мислих, благодаря, може би един от най-полезните съвети :) на никой, няма да взема хляба, аз съм толкова далече от фотографията, колкото да ме приемат в наса[smilie5] написа:

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: GenaDP   
Дата:   10-12-11 21:03

не е зле да изкараш един курс по фотография

Що се ебавате с човека? Да изкара курс по фотография, за да се научи правилно да натиска спусъка на камерата? [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: rudee   
Дата:   10-12-11 21:31

Преди време се опитах с компактния ми апарат да пробвам да направя нещо подобно..знам, че е далече от истиснките сток фотографий, но ето какво се получи, пробвах само един път:
1 Апарат (400лв преди 4 г.) в ръчен режим.
2 Статив (17лв)
3 3 крушки обикновенни 80 ватови.
4 Празен лист А4 формат :)

Оригинал:

http://i44.tinypic.com/20kqek3.jpg



И малкия ретъч след това:

http://i41.tinypic.com/vfyzv6.jpg



Та си мисля, че с компактия апарат и малко желание могат да се допуснат и малко компромиси, но излизат задоволяващи резултати

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: GenaDP   
Дата:   10-12-11 22:20

@rudee:
С едно букварче и малко желание може и българския да научиш...

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: rudee   
Дата:   10-12-11 22:35

@GenaDP:

Мога да ти го дам после и на теб...

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: asahi   
Дата:   10-12-11 22:43

Ама после.

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: iasen2   
Дата:   11-12-11 07:24

ecobo
,извинявам се че те засегнах професионално .
не знаех че си толкова обидчив професионално ..........
Следващите продукти ще наема тебе да снимаш. Ще ми пратиш ли оферта .



Публикацията е редактирана (11-12-11 07:55)

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: MauMyHa   
Дата:   11-12-11 10:05

тя офертата е, ясна 5лв на кадър с обработка.[smilie21] около две 3к лева се връзват.
Другият вариянт е да си вземат апаратче и да окъкат пейзажа да се вайкат и тюхкат и накрая пак тука[cool]
или да минат на ДРСЛ с подходящ обектив да се изръсат 3.5к лева и повече и да им отнеме време 3-4 месеца докато се научат от ипровизираното студио до графичният редактор кво се прави и пак няма се научат.
И отново тук да питаме за колега да свърши работа но тогава цената няма да е по различна само срамът ще е по-голям.[smilie7] щото при налична техника за хиляди левове и ИЗГУБЕНО време никъв резултат[smilie3]

А, иначе фирма която внася отвън стока и искат каталог, забележете каталог. Нямат[smilie11] повтарям, нямат пари да наемат фотограф дам им свърши работа[smilie11]


Господа назначете си фотограф и не се занимавайте с глупости[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: MauMyHa   
Дата:   11-12-11 10:13


iasen2
познайте с колко светлинни источника е заснето това
[smilie7] Dead муха

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: iasen2   
Дата:   11-12-11 10:22

Това с мухата го покажи на прородозащитниците [smilie5]
Маймуна , недей да подценяваш хората толкова много .......

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: MauMyHa   
Дата:   11-12-11 10:46

тука са разпънал един умрел комар на "тепиха" и се чуда с кво да го отсрелям дали с китака или с микрото[smilie11] [smilie5]
и колко светки да му вкарам. а, вие си мислите шега работа насочи щракни. Е не става така. Отделно някой съсед е решил че радиото може да бъде чуто и от съседите на съседите[smilie9]
и после а, той се забавлява[smilie10]

iasen2
Покажете нещо повече от профилът си. Това което виждам е доста скучно[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: iasen2   
Дата:   11-12-11 10:54

MauMyHa , тука си прав - трябва да се снимат по шантави неща .....ей така щото си нямам друга работа [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: 4iko   
Дата:   11-12-11 10:55

Валентин, преди няколко години бях в твоето положение. Имам онлайн магазин за детски дрехи и продуктовите кадри от партньорите ми бяха мн зле. Реших да опитам сам и за няколко месеца успях да докарвам перфектни кадри, които не отстъпват по нищо на кадрите от световните лидери в бранша. Естествено инвестицията в осветление няма как да избегнеш, но в Динафос за 300лв можеш да вземеш стартер кит, който ще ти върши перфектна работа. Разходи се до там и ще ти дадат ценна инфо, както и на мен на времето. Инвестирай и във фото техника, не кой знае какъв ресурс, но ти гарантирам, че ще си избиеш... Специално при мен продажбите литнаха мн сериозно, когато промених представянето на продуктите ни.

Инвестирай време да разгледаш как представят продуктите си лидерите в нишата ти. Лично аз губя повече време в аранжиране, гладене, почистване и кви ли не щуротии, от колкото самото заснемане, което вече е най-лесната част ;)

Някой предложи курс, не е лоша идея, ако изобщо нямаш понятията.
Доколкото помя Динафос правиха курсове специално за работа с инпулсно осветление, които ще са ти по-полезни от курс по обща фотография.

Успех



Публикацията е редактирана (11-12-11 11:05)

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: iasen2   
Дата:   11-12-11 11:01

4iko
[smilie24]
Още един човек стигнал до същия извод като мен .

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат за каталог?
Автор: valent1n458   
Дата:   11-12-11 11:36

MauMyHa още по-горе писах, че мълчанието може да е злато. 5 пъти ти писах на лични, че ако имам нужда ще ти звънна или ще те препоръчам на познати, е вече няма да го направя с твоето непрофесионално поведие, имам чувството че говоря с 12г дете.

4iko благодаря, така съм и направил вече всичко е поръчано от един познат за 1300 лв + безплатно обесняване как да работим :)

SAMSUNG DIGIMAX NX-100 е фотоапарата

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »