Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна
 Re: Новият аграрен календар 2012
Автор: georgioiv   
Дата:   26-11-11 15:55

няколко снимки от календара, с малко по-различна обработка ще сда просто супер... Като цяло моето скромно мнение е, че е можело и по-добре, но зависи с какъв бюджет и какъв екип е снимано..... [smilie24] [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият аграрен календар 2012
Автор: vikitovikito   
Дата:   26-11-11 15:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият аграрен календар 2012
Автор: TheBossBG   
Дата:   26-11-11 16:52

Само не разбрах каква е тая презряла царевица през август??? Май и фермерите ще бъдат доста изненадани. А и таз девойка какво ли ще отстрелва през август? Патки??? Сигурно, ама не от тези, дето са разрешени през зимата. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият аграрен календар 2012
Автор: Gruyu   
Дата:   26-11-11 16:53

най-важно е всяка година да се сменят фермерките за календара...за да не намалеят обработваните и риголваните площи спрямо предходната година, както и средния добив преди всичко![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият аграрен календар 2012
Автор: tractorista   
Дата:   26-11-11 17:04

царевицата е снимана последната седмица на август, очевидно не разбираш нищо от земеделие, но това е нормално, все пак тук не е специализиран форум за фермери

Отговори на това съобщение
 Re: Новият аграрен календар 2012
Автор: vikitovikito   
Дата:   26-11-11 17:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият аграрен календар 2012
Автор: navy   
Дата:   26-11-11 17:18

Има котенца бе... мокри [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият аграрен календар 2012
Автор: vikitovikito   
Дата:   26-11-11 17:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият аграрен календар 2012
Автор: tantris   
Дата:   26-11-11 17:35

tractorista, стягай апарата за 2013[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият аграрен календар 2012
Автор: MauMyHa   
Дата:   26-11-11 17:43

TheBossBG
стреля по посока на наглеците дето си мислят че всичко под открито небе е безстопанствено[smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият аграрен календар 2012
Автор: carl_cox   
Дата:   26-11-11 17:58

Автор: nabis
Дата: 26-11-11 15:27

даммм тоя Начо и аз не го разбирам, не стига, че е изпълнил желанието на клиента си да направи точно туй което опищявате тук, ами и пари е взел за тая работа , не го е срам!
вместо да си седи гладен, но пък снимащ само това което него си го кефи, както повечето в тая тема които изкарват кинти само от фотография....точно като него. И на мен не ми харесват кой знае колко кадрите които са избрали ама пък, той къде е казал,че е направил шедьовър?
Лош Начо,Лош Лош!!!

-----

срещу Кубето нищо против нямам - човека направил бизнес - трябва да се живее все пак и изкарват пари - никой не го отрича това.
Още повече от коментарите на Кубето съм си изградил представа за него като един много толерантен, спокоен и позитивен готин пич, и най-малко бих му плюл труда ей така за спорта, при все неговите кадри от Гола тяло са повече от чудесни...

моето включване беше по-скоро лична нужда да споделя мислите, които напират у мен относно голотата и секса в рекламата - и както забелязваш nabis, споменаваме кича и безумието, и в чуждите сродни агро каталози...

направих тази дедукция, защото всеки ден минаваме покрай реклами, които внушават послания предимно чрез секс и еротика, а накрая се питаме - къде отиде чувството за естетика?

дали ще е реклама на газови уредби за коли, мотори, коли, агро неща, прахове за пране или пък просто нещо си, не мога да разбера тези които искат/поръчват/ рекламата, защо държат да има открита еротика/секс в крайния продукт?

имам чувството, че новата световна болест при мъжете ще е импотентност при тази агресивна голата и секс от всеки ъгъл...[smilie25]

това е nabis. [beer] Просто разсъждения, без да претендирам да съм прав.
Нали затова е нашият фото-форум тук.

мисля си, че може би в тази тема трябваше да протестират повече женски индивиди с оглед на факта, че жените не представляват интерес като таргет група [smilie5] Поне 1-2ма знойни фермери да бяха метнали там за цвят, та да се каже, че не се дискриминират нежните агро-дами [smilie6]

по-весело и по-отгоре го давайте [smilie5] [beer]

https://photo-forum.net/joro/emoticons/cowboy.gif
https://photo-forum.net/joro/emoticons/cowboy.gif
https://photo-forum.net/joro/emoticons/cowboy.gif



Отговори на това съобщение
 Re: Новият аграрен календар 2012
Автор: navy   
Дата:   26-11-11 18:01

Фермер търси жена... имало такова предаване, гледах един откъс...

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият аграрен календар 2012
Автор: uri64   
Дата:   26-11-11 18:04

......за да не намалеят обработваните и риголваните площи спрямо предходната година....

по далечни про-гимназиални спомени, май в 7 клас незнайно защо в 22ро даскало ни караха да учим "Основи на селското стопанство", риголване- то или с другото наименование "плантажна оран" се характеризираше с дълбочина на браздата от 70 см....

сей земеделецо, днес му е времето

някой беше споменал Клайдерман във връзка с Арт-а - начи, Клайдерман е по скоро чалга, от колкото Арт...много е лимонаден милият [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият аграрен календар 2012
Автор: navy   
Дата:   26-11-11 18:10

Два пъти идва във Варна, и двата пъти няма да отида [smilie18]

Обаче с кеф ще си пусна Кейт Джарет...

Отговори на това съобщение
 Re: Новият аграрен календар 2012
Автор: Danhill   
Дата:   26-11-11 18:30

трябва да вдигам цени аз [cool] то се е видяло


Отговори на това съобщение
 Re: Новият аграрен календар 2012
Автор: carl_cox   
Дата:   26-11-11 18:32

Автор: Danhill
Дата: 26-11-11 18:30

трябва да вдигам цени аз [cool] то се е видяло
---------------------------------------------

ти хубу ше вдигнеш, ама налични трактори и краставици имаш ли [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Новият аграрен календар 2012
Автор: Danhill   
Дата:   26-11-11 18:34

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият аграрен календар 2012
Автор: 798099   
Дата:   26-11-11 18:42

Ако Ваши Фотографски Величества ми позволят да се изкажа не като фотолюбител, а като човек, отговорен за рекламата в една определена фирма, ще кажа, че никога не бих поръчал и платил за такъв календар.

Не оспорвам и не критикувам работата на г-н Начо Каменов от професионална гледна точка. Не мога дори да си го помисля...

За мен, като краен потребител, календарът е абсолютен кич! Всъщност, дори не е кич, а недоразумение, показателно за ниското интелектуално-естетическо ниво на тези, които са го поръчали...

Отговори на това съобщение
 Re: Новият аграрен календар 2012
Автор: vikitovikito   
Дата:   26-11-11 19:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият аграрен календар 2012
Автор: Gruyu   
Дата:   26-11-11 19:10

всички сме от село![smilie3] ....е, има и някои, на които дядо и баба им са от София[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият аграрен календар 2012
Автор: 798099   
Дата:   26-11-11 19:12

Не обиждайте истинските селяни, моля!

Отговори на това съобщение
 Re: Новият аграрен календар 2012
Автор: uri64   
Дата:   26-11-11 19:12

....Обаче с кеф ще си пусна Кейт Джарет..

това вече е нещо друго [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият аграрен календар 2012
Автор: nabis   
Дата:   26-11-11 19:22

Кокси, и аз си казах мнението, радвам се да те видя![smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият аграрен календар 2012
Автор: MauMyHa   
Дата:   26-11-11 19:50

798099
не знам кой си и какъв си---някъв номер, за никнейм[smilie7]

Ти №798099, кво ти отбира главата от еротика[smilie11]
И то от земеделска[smilie7]

Искаш ли да ти кажа[smilie5] Мога само да предположа че цъкаш хустер, плейбой и още неква там и най-вече пред децата чалга каналите, с онези пищни силиконови мадами, като токущо излезли от от фабриката за секс кукли (играчки) наблъскали стотици кубици в безформената си гръд с хиляди пробождания по лицето с ботукс и силиконови ДЖУКИ[smilie22] и брадички за да могат по добре да се продават. Аз не искам земеделие с пестициди и изкустелни торове и ГМО[smilie7]

Предпочитам ябълки дупчени от червейчета, предпочитам млаки но месести сладки ароматни домати, по-добре крива но истинска чушка или си жена и предпочиташ да го пипаш силиконовият на х-Азис, както направи водещата на "Горещо" [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Ей, нервите ме нещо[smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият аграрен календар 2012
Автор: nomadsl   
Дата:   26-11-11 19:52

798099,

признавам, на мен ще ми е трудно да бъда деликатен, като вас.

Кич е меко казано. Предложеният ни продукт безцеремонно опростачва човешките отношения до хляба и секса, поднасяйки ни платформа, в която цялото културно достижение на познанието и самопознанието, етиката и естетиката са маргинализирани, като мними и безсмислени. Изображенията са банална и неарогантна форма на Бай-Ганювския дуализъм - "леба и да *ба". Клиентът така го искал... Че това ще ви каже всеки наркодилър и професионален убиец, който също работи за единия къшей. Клиентът никога не оправдава продукта. Всеки създател, производител, творец и прочие, с творението си пресъздава идеите си за света, в който иска да живее. И всъщност той реално живее[smile]там.

Затова отговорността за делата му е неотменима.

Гледайки кадрите си мисля, че едно заглавие, като Живот в обора, би било по-подходящо. Манджата, секса.., нищо излишно.

Календарът се продавал, следователно бил успешен. Да ви имам критериите, господа! Пожелавам ви жена, която се продава добре. Успешна.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »