Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Що не престанете вече, а?
Автор: mini4iki   
Дата:   10-11-11 20:09

Честно да ви кажа писна ми от безумни теми и коментари, караници и постоянното мърморене на повечето хора тук. Постоянно се дразните и ако наистина сте малко по-разбрани трябва да престанете с тези детинщини.
Никой не го интересува, кво ни е мнението относно гласуването, никога администраторите няма да се справят с проблема с гласуване : "На приятелски начала". Просто трябва да се абстрахирате от това и толкова.

И мен ме дразни много, когато някоя тъпа снимка достигне безумен рейтинг, но това е така защото ВИЕ им давате гласност... Дразни ме това, че има рейтинг Б, който от части е много несправедлив. Дразнят ме идиоти, които гласуват от злоба с 1т. Примерно вчера така се кефих на една своя снимка, като отворих имаше над 80 гласувания с 4т. и накрая винаги ще се намери някой, който да се ... и да ти развали настроенито. Гласуването с 1т. за мен е също обидно, ако не ми харесва една снимка не гласувам изобщо.

И сега , защото на някой някоя снимка не му харесва се създват пак такива пререкания и спорове. И на мен не ми харесва тази снимка, но като не ми харесва просто я подминавам, майната ѝ, станала 200 гласа рейтинг Б, ами само за тях(вас) говори зле, явно такова им(ви) е нивото.

Многооооо добри автори почти вече не влизат, като гледам още няколко са почти на отказване. Така че опитайте се да запазите добрия тон, не можете да манипулирате чуждото мнение, така че запазете си своето за вас, аз така правя...

 Re: Що не престанете вече, а?
Автор: snoopoff   
Дата:   10-11-11 20:12

[smilie8]
 Re: Що не престанете вече, а?
Автор: vikitovikito   
Дата:   10-11-11 20:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Що не престанете вече, а?
Автор: tziko   
Дата:   10-11-11 20:43

Oооо Само единици праскам!

Злато давам на господ! (жалко, че не съм вярващ)

Сребро на мене си! (щот съм скромен[smilie3])

Бронз на квот ми хареса![smilie18]

Щях да го напиша и в другата тема ама са я затворили[smilie18]
 Re: Що не престанете вече, а?
Автор: Ang3l   
Дата:   10-11-11 20:43

Ами по мой лични наблюдения .. фотофорум за 2-3 години се измени много. Напълни се с посредствени снимки. Рядко вече харесвам някоя снимка .. камоли да гласувам предполагам и с другите автори е така. Няма ги вече тези автори от преди... дали минаха на "next level". Дали ние достигнахме техният и вече ни се виждат не толкова добри снимки или може би ФФ се напълни с новаци, който рядко вадят нещо добро.
 Re: Що не престанете вече, а?
Автор: serjy   
Дата:   10-11-11 20:54

мен ме е яд че много добри автори не качват вече снимки щото немат нерви и не им се занимава със скайп гласуване.
 Re: Що не престанете вече, а?
Автор: luboar   
Дата:   10-11-11 21:03

Може да е нескромно, но като представител на добрите автори, искам да ви убедя, че никой от тях не се интересува от точки. Интересуват се повече от микро климатът в местата където могат да се покажат. (Или своите снимки - едно и също е)
и когато този микро климът не им харесва. престават да се показват(снимките си)там.
 Re: Що не престанете вече, а?
Автор: GOSPODIN   
Дата:   10-11-11 21:03

mini4iki, много противоречия има в поста ти. Хем си против точкогонството , хем се дразниш от 1 точка. Пускай си снимките без гласуване и се наслаждавай на коментарите, а не на точките.
[shtrak]
 Re: Що не престанете вече, а?
Автор: zariio   
Дата:   10-11-11 21:08

luboar написа:

> Може да е нескромно, но като
> представител на добрите автори...

пази Боже[smilie8] [smilie8] [smilie8]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена