Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна
 Re: Мотив за положителен вот
Автор: chukov   
Дата:   10-11-11 19:35

Бони, прав си
ама нали уж затова сме големи хора
за да разберем, че всеки има право на собствено мнение и ще гласува така, както съвестта му подсказва

ще се сърдят аверите седмица две пък ще им мине
 Re: Мотив за положителен вот
Автор: boni   
Дата:   10-11-11 19:36

Чуков, ако бяхме "големи хора" въобще нямаше да се налага да сменяме 10 пъти системата и да си говорим тея приказки. Щяхме да сме си още на 6-балната средноаритметична система, с която започнахме.
 Re: Мотив за положителен вот
Автор: boni   
Дата:   10-11-11 19:38

За да работи системата, тя трябва да е максимално проста, ясна и лесна.
 Re: Мотив за положителен вот
Автор: serjy   
Дата:   10-11-11 19:38

така е, най много ще се цупят тези които са свикнали да си взимат точици на приятелски принцип, но пък много други добри автори ще изплуват.
 Re: Мотив за положителен вот
Автор: vikitovikito   
Дата:   10-11-11 19:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Мотив за положителен вот
Автор: jino   
Дата:   10-11-11 19:39

его дойде ми на моето [smilie5] един голям кръг в средата на първа страница и всеки да цъка колкото може .[smilie18] [smilie18] [smilie5]
 Re: Мотив за положителен вот
Автор: batonga   
Дата:   10-11-11 19:54

Boni е прав, дори и да се заключат линковете с флаш и т.н. сложнотии, авторът пак може просто да каже "виж какво съм качил във ФФ" и пак ще му нацъкат точките влизайки през профила му, било то и след седмица (ако речем че най-новите му качени не се виждат 1 седмица примерно).
Ако погледна ситуацията от другата страна - за какво му е на човек да полага усилия за да генерира изкуствен рейтинг. Как може това да го радва после, като знае че е фалшив успех? Какво става после - мамо мамо виж ме имам 300Б? [smilie11] И най-тъпото - никога няма да узнае какъв би бил реалния рейтинг на творението.



Публикацията е редактирана (10-11-11 19:56)
 Re: Мотив за положителен вот
Автор: CyberGene   
Дата:   10-11-11 19:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Мотив за положителен вот
Автор: serjy   
Дата:   10-11-11 20:24

и аз съм се чудил как е възможно човек да се радва на фалшив вот. просто погледнете кой е N1 в момента. познавам човека много добре. нямате си на идея какви скайпове, линкове и телефонни обаждания се въртят докато набере точици.
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена