Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: sony a77 представяне
Автор: Alex-dan   
Дата:   29-02-12 12:36

Скептицизма идва от там, че някак си... Просто не е натурално по презумпция да се пулиш в дисплейче вместо оптичен визьор, а и всички имаме болезнени спомени от предишни поколения ел. визьори ала сапунерски тип, включително и аз като бивш ползвател на ФЗ-50 [smilie18] На времето се чудех за момента, когато ще могат да възпроизвеждат 1:1 едва ли не, та затова и съм любопитен за този в А77 :) Може пък и да е заради това, че вероятно просто се губи една малка част от тръпката при снимане ако всичко го виждаш като с видеокамера [smilie8]



Публикацията е редактирана (29-02-12 12:39)

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: Mogila   
Дата:   29-02-12 12:37

Да бе сигурно е яко, но аз снимам единствено за удоволствие, а оптичния визьор ми прави густото[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: ludiakolio   
Дата:   29-02-12 12:58

Както са тръгнали нещата на пазарите,скоро ще виждаме по рядко огледални камерки,а щракането ще се имитира от някъкво записче от лентов зенит.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: vikitovikito   
Дата:   29-02-12 13:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: ludiakolio   
Дата:   29-02-12 14:00

То май няма затвор.

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: Alex-dan   
Дата:   29-02-12 14:03

Имаше опция за избор механичен или електронен shutter до колкото си спомням... Има си :)

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: pefoto01   
Дата:   29-02-12 14:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: Mogila   
Дата:   29-02-12 14:10

Не е удобство. Защо да завъртам апарата да гледам от горе му? Много по естествено е да погледнеш екранчето и там да си показва всичко.

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: pefoto01   
Дата:   29-02-12 14:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: Mogila   
Дата:   29-02-12 14:20

На мен апарата като ми е на ремъка виси надолу, защото обективите с които обикновенно снимам са сравнително тежки. А и аз не искам да го настройвам като виси на котема ми, а искам като съм го вдигнал и снимам. И няма какво да си признавам, защото както казах по горе имам апарат и с горен екран и без. А Този който е със горно екранче, за да виждам настройките на големия екран трябва след всяка снимка да натискам един бутон. При Сони е супер удобно направено.

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: tziko   
Дата:   29-02-12 14:26

И аз да кажа, като фен на Никон, че горния дисплей не го смятам за предимство, снимал съм с Никон Д50 и с Д60. Попадал съм в ситуация с висок статив и неизползваем горен дисплей[smilie10]. Никога не ми е липсвал, след като минах на Д60.

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: Alex-dan   
Дата:   29-02-12 14:36

Е, естествено, че като е високо превключваш на другия... Ами ако снимаш от ниска гледна точка, тогава не важи ли обратното? [smilie3] Ама тогава да пуснеш горен когато го няма малко невъзможно [smilie3]



Публикацията е редактирана (29-02-12 14:36)

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: Mogila   
Дата:   29-02-12 14:39

Ако снимам на ниска Сонито има много по-голямо предимство- подвижния дисплей. Това е страшно удобство...

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: Alex-dan   
Дата:   29-02-12 14:41

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: tziko   
Дата:   29-02-12 14:44

За мен е въпрос на навик, все едно спорим русите жени ли са по-хубави или чернокосите. Кой квото харесва/както му е удобно - така.

Отговори на това съобщение
 Re: sony a77 представяне
Автор: pefoto01   
Дата:   29-02-12 16:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »