Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Фотоконкурс на Опел - ПРОМЕНЯТ ПРАВИЛАТА
Автор: Gecata   
Дата:   13-10-11 12:34

Да, аз нали за това смених заглавието. Тук имаме положителна развръзка на случая и темата е изчерпана.



Публикацията е редактирана (13-10-11 12:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс на Опел - ПРОМЕНЯТ ПРАВИЛАТА
Автор: pepi34   
Дата:   13-10-11 13:49

Геца, не съм казал, че не си прав, казвам, че просто случая се преекспонира.Добре, ОК цената е твърда, а ти не си ли по съгласен, че някои ако може да направи милиони от твоя кадър 120лв са малко? А ако е за нещо дребно са много?Вие сте като данъчните - хващате се за това което се вижда - някои смешник ви взел снимка. Много по-голям проблем е кражбата на други неща, на техника, например, или битовите обири.

: jekopj - Ясно е , и ти явно не умееш да четеш между редовете.



Публикацията е редактирана (13-10-11 13:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс на Опел - ПРОМЕНЯТ ПРАВИЛАТА
Автор: neuromancer   
Дата:   13-10-11 14:25

Аман от простотии в тая тема. Казва се "А, Б и С спят с моделите си, X, Y и Z не им плащат". И стоиш зад думите си, ако те съдят за клевета. А така от твоите думи първо излиза, че всички го правят, а после само 90% (ама който се обади възмутен в темата е невинен, а виновни са ония дето си мълчат). На това му се викат празни приказки и обиди, и такива глупости всеки може да си дрънка, точно като теб. После не се чуди, ако колегите ти имат някакво мнение за теб.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс на Опел - ПРОМЕНЯТ ПРАВИЛАТА
Автор: klez   
Дата:   13-10-11 15:07

ех как ми се иска да съм от тея 'обидените' и 'виновни' 90%... :) дайте такива мУделки къде има ;)
имам някоя друга стробистка светкавичка и някой чадър, ще ми свършат ли работа за камуфлаж само? :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »