Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна
 Re: Малко за NEX-7
Автор: hotsnail   
Дата:   25-01-12 23:56

http://www.kenrockwell.com/leica/35mm-f14-floating-element.htm


5000$ за добра 35-ца.....дали не епо-добре да пуснат 35/1.8 без претенции за 500 лева

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: insofia.net   
Дата:   26-01-12 01:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: insofia.net   
Дата:   26-01-12 01:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: Alex-dan   
Дата:   26-01-12 09:34

Е, то тия какво ги гледаш, те даже не са за снимане [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: insofia.net   
Дата:   26-01-12 21:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: hotsnail   
Дата:   26-01-12 21:50

DxO-то и мен ме дразнят.

Инак Уин 7 ми показва роу-вете както на тъмб така и превю (по-добре от пикаса дори се справя като скорост и правилни цветове - сигурно показва тъмб ЖПЕГ-а)

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: insofia.net   
Дата:   27-01-12 11:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: vanquished   
Дата:   27-01-12 13:56

Нещо такова ?

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: insofia.net   
Дата:   27-01-12 17:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: next_time   
Дата:   27-01-12 23:03

Както е известно последните 5% качество струват 5 пъти повече.Ако имах пари за новия сумилукс 35мм бих го взел, за съжаление на сиромах човек не му се полага подобна благина.Юе си снимам със стария и ще се правя, че това е моя избор заради ... да кажем мекия рисунък или нещо от тоя род.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: next_time   
Дата:   27-01-12 23:05

Да попитам - има ли някое нексче с по-тих затвор от старата троика.като хвана да снимам на три пресечки се обръщат да ме гледат.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: vgramatikov   
Дата:   27-01-12 23:24

Още ли се фанатизирате по-тия безмислени сонита.

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: pefoto01   
Дата:   27-01-12 23:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: next_time   
Дата:   27-01-12 23:54

Некса е възможно най-скапания апарат от всички апарати който правят хубави снимки.Има обаче няколко предимства.Едното е цената.Гледам в базара има един за 320лв.
На моя съм му сложил една 15-ка която е на бленда 8 и 2м. - перфектен фотобележник.Видеото с един стар телеметричен юпитер е супер.
Иначе отврат ергономия,, недомислен както и да го гледаш.НО евтин и малък и ми седи в джоба на дънките.Лайката иска джоб на яке.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: pefoto01   
Дата:   27-01-12 23:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: insofia.net   
Дата:   28-01-12 00:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: ZENON   
Дата:   28-01-12 03:06

От тия последните дето толкова не харесват НЕКС... че кой ви кара да го гледате и да повръщате?
Кат не ви изнася, у лево и кръгом...
Дейба и манталитета...[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: Hotsnail   
Дата:   28-01-12 10:55

Next_time ами некс-5н и 7 може да им се изключи предното перде и стават по-тихи поне наполовина това дето е старата 3-ка.

според мен звука е нарочно наюравен по-силен, за да ти казват всички "я това е истински фотоапарат" - на външен вид не си личи

Каква 15-ка си сложил? Лейка някоя?

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: mediac   
Дата:   28-01-12 13:30

Sony NEX-7 Hands-on Review


Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: next_time   
Дата:   28-01-12 21:15

15/4,5 хелиар

Липсата на визьор ме съсипва, но да кажем с 15мм за какво ми е да гледам фокус.ОК.Звука от затвора ..... направо вбесяващ.Какво толкова е наложило на безогледалка да сложат подобно безумие.Самсунга направо не се чува как работи, а е с подобни показатели.
Направо убива всякакъв опит за деликатно снимане още в зародиш.От няколко дена се возя на трамвай и направо умирам от желание да снимам, но ... с това плякане ще се наложи остатъка от пътуването след снимката да го изкарам в разправии.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: next_time   
Дата:   28-01-12 21:44

Новата троика може ли да е по-тиха?
Гледам се продава една та затова питам.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: hotsnail   
Дата:   28-01-12 22:14

ами 3C май е като старите модели. Ето тука един пич е писал по темата и не споменава 3С

http://www.mhohner.de/newsitem2/efcs


Пробвай я в синтеза и сравни с 5н или 7 или нещо такова.

По-подразбиране предното перде е електронно на 7-цата.

Инак опцията е в менюто за настройки (долу дясно) е Front Curtain Shutter по-безшумната опция е "On" - много странно.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: hotsnail   
Дата:   31-01-12 23:06

само ако Сони можеха да правят достатъчно 7-ци

№2 в Япония!

Сред няколко турбо евтини дизеларки. Май среден клас апарат не е имало там от как преоцениха Д90.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: insofia.net   
Дата:   31-01-12 23:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: insofia.net   
Дата:   03-02-12 00:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »