Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна
 Re: Малко за NEX-7
Автор: hotsnail   
Дата:   14-12-11 14:58

не ментят от Никон просто не четете

D7000

• Frame coverage 100% (approx.)



Публикацията е редактирана (14-12-11 14:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: Mogila   
Дата:   14-12-11 15:01


Месеци и години няма значение. Когато и да влезе човек в такава тема вижда все същите Сони хейтъри да говорят едно и също... Колко жалко изглежда[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: Alex-dan   
Дата:   14-12-11 15:22

Могила, аз виждам хора, които коментират някакви си камери, ти имаш ли нещо да кажеш по въпроса? Ето, в тази дискусия Hotsnail, научи пропуските в твърдението си /според тебе сигурно гаден хейт от страна на никонци, че си позволиха да отговорят/, а аз научих подробността, че Д7000 не е 100% а е почти 100% [smilie3]



Публикацията е редактирана (14-12-11 15:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   14-12-11 15:26

Аз виждам думи като "талибани", "умствено увредени", "секта" и не знам още кви глупости. Интересно в живия живот дали някой ще си позволи да ми ги каже тези неща в очите?[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: Mogila   
Дата:   14-12-11 15:33

Алекс, пробвай 1 месец да не четеш теми за сони и после прочети с какви неща си се занимавал. Ще се почувстваш тъпо...

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: Alex-dan   
Дата:   14-12-11 15:35

fast_eyebrow, а не се ли опитваш да си отговориш на въпроса, защо хората имат такова мнение? Защо само за Сони фенове ме е съветвано, да не споменавам марки, понеже на пича всичко у тях му било Сони и палел много като се спомене нещо друго. Защо съм чувал от един човек, дето си знае кой е, ако помни де, израза, че "Щом Сони не са го направили, значи не е трябвало въобще да бъде". Защо като се каже, че на Сони апарат липсва това и това, реагирате така все едно някой ви е нанесъл жестока лична обида? Цяло есе мога да напиша от елементарни впечатления защо хората ви смятат за такива. Защо ако от кораба майка Сони не ви спуснат нещо сдъвкано като факт за фотографията, повечето през ум да ви мине за него... От 2004-та съм регистриран тук, и не съм казвал на нито един потребител, че няма право да пише и да се маха... Хотснейл може да напише очвидна неистина и да му се кланяте, но ако някой го обори е гаден хейтър! Ето затова ще ви смятат за такива. И да, предпочитам различните диалози да се водят на живо, за да няма измъквания с отговорите. Килъри ли ще ми пратят от Сони защото мисля така? [smilie18]
Тази тема я има от два месеца близо, всеки може да пише, коментира, да задава въпроси и т.н. Не виждам причина за нервни изблици и жалвания :)



Публикацията е редактирана (14-12-11 15:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: didesignbg   
Дата:   14-12-11 15:41

hotsnail написа:

> не ментят от Никон просто не
> четете
>
> D7000
>
> • Frame coverage 100% (approx.)
>

>
> Публикацията е редактирана (14-12-11
> 14:59)


[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: psychoiho   
Дата:   14-12-11 15:47

алексчо, не разбра ли че си досаден и никой в тази тема няма желание да те чете? като какъв се изживяваш? какво още искаш да ти се каже за да разбереш че инфалтилните ти умозаключения мястото им не е тук и по-добре да ги пазиш за себе си?

когато си досаден какво очакваш? някой да ти подаде хляб и сол? В реалния живот отдавна хората които си им скучен да са ти били шута или ако са по-възпитани да са се преместили на съседната маса или в съседната кръчма.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: Mogila   
Дата:   14-12-11 15:48

Алекс ама ти наистина си вярваш... Не виждаш ли, че само ти и още двама трима ги мислите и говорите тези неща и само за вас е от значение марката. Когато се каже нещо против Никон и вие полудявате буквално. Боли ме ...а с какво ще снимам важното е да си правя кефа. На теб ако ти беше кеф да снимаш с твоя жесток Никон нямаше да си губиш времето с глупости.
Хайде аз отивам да се позабавлявам със моите калпави сони А300 и Минолта 50 1.4

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: Alex-dan   
Дата:   14-12-11 15:49

От кое трябва да ме е срам, Могила. От това, че съм писал че на въпроса какво имат общо ФФ и Сони съм отговорил, че не ме кефят рекламките на Сони да ми се появяват пред очите, че мисля 24мп ще са чудесни за вадене на детайл от птичарски обективи, от това че Д300, Д7000 (почти :D ) и 7Д имат 100% покритие на визьора или че А77 отново няма time lapse. Това бях писал до тук...

А, да, след последните коментари мисля, вече всички могат наистина да си направят изводите [smilie24] [cool]



Публикацията е редактирана (14-12-11 15:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   14-12-11 16:01

Алекс, Алекс... играеш кат баба ми, честно ![smilie18]

Ся да не казвам кво си писал, ама не съм видял "сони фенове" нещо лошо да са казали за никона ти. Тея убеждения за талибаните и другите простотии дет си ги мислиш са само в главата ти. В сони има и доста тъпотии, ама ги има и у никон и канон. Аз съм снимал с никон, камера като камера. Ни по-добра от сони или канон, ни по-лоша.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   14-12-11 16:02

айде, да не се налага да разказвам пак вицове за каубои[beer] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: Alex-dan   
Дата:   14-12-11 16:06

Да е ставало въпрос за моя никон и за твоето Сони? Съгласен съм. Знаем кой никон има специален статут, не е моя [beer] Аз думичката талибан и т.н. не си спомям да съм използвал. Точно за това говоря, че личните нападки са абсурдни в такива теми.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: psychoiho   
Дата:   14-12-11 16:08

е отговорено ти беше за рекламите - като не те кефи, смени канала!

имаш някакви смешни предразсъдаци и тролваш в тази тема и попиваш с голям кеф всеки отговор който ти затвърждава предразсъдъците а изобщо не регистрираш колко дразнещо поведение имаш...

и още нещо - в "реалния" живот ти не би си позволил това поведение защото 10 човека вече щяха да те гледат с изражение "шамарче ли си просиш" - и това няма значение от марката - досадника си е досадник навсякъде

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: Alex-dan   
Дата:   14-12-11 16:15

Има достатъчно хора в "реалния" живот както го наричаш, които ме познават, уважават и знаят що за човек съм. Явно според теб едва ли не, вече си прося боя [smilie18] Бравос! Хотснейл даже е наснимал Теодор в семплите по-горе, с който сме били в един клас на времето [beer] С муген се знаем от 20 години. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: psychoiho   
Дата:   14-12-11 16:40

ами явно се стискаш извън форума и не си толкова досаден...

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: Alex-dan   
Дата:   14-12-11 16:46

[smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: insofia.net   
Дата:   14-12-11 16:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: Alex-dan   
Дата:   14-12-11 16:50

Това е щото Добрият старец не може да се вреди да вземе думата [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: vikitovikito   
Дата:   14-12-11 16:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: ZENON   
Дата:   14-12-11 17:32

off/
Жалко е, че не се изкарват пари с писане на глупости по форумите [smilie7]
Още по-жалко е, че хвърлената енергия да се мерят некви пи*ки не само, че никъде не отива, ами се сговнят и отношения между колеги.

Чак понякога се чудя как се изкарват пари за това хоби, като се наблюдава очевидна липса на акъл.
Кво работите бе хора?

P.S.
Аз снимам с две системи, като едната е НЕКС... къв трябва да съм сега? Трол, талибан, хейтър или сектант? Аре дръжте се като големи хора де.


Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: burnmaster   
Дата:   14-12-11 17:33

Нека да обобщим сега с 2 думи....това Сони доминира или не.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: jivkojj   
Дата:   14-12-11 17:37

Жалко е, че не се изкарват пари с писане на глупости по форумите

Виж, това вече не е много сигурно, особено в тея/тая теми/тема. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: insofia.net   
Дата:   14-12-11 18:25

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко за NEX-7
Автор: mugen   
Дата:   14-12-11 20:19

NEX-7 PDF brochure

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »