Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Какво е TTL и водещо число?
Автор: bordon   
Дата:   10-10-11 16:48

100
 Re: Какво е TTL и водещо число?
Автор: emo1   
Дата:   10-10-11 16:50

От къде да знам че ще разваля приятелската обстановка!

 Re: Какво е TTL и водещо число?
Автор: erotila   
Дата:   10-10-11 17:20

Автор: mondragon
Дата: 10-10-11 14:49

добре ли си момче...
какво ти става, пишем си в тема на човек дето пита и който може му отговаря, че и примери му се дават.
Човеко на всички ни е трудно, сдържай се не се изливай така, смени си професията, смени си ежедневието, потичай малко в парка... що обиждаш така. Толкова хубаво момче си от къде събра толкова много пара.


пп
давам теория давам и практика давам и варианти няколко... ако това ти е проблемно не чети темите в които пиша. Ако мислиш че нещо не е така, какво сливи ли имаш в сливиците че не напишеш на човека какво е TTL и какво е водещо число, за какво служат и как да ги ползва. Хубаво момче си пари дава за обучение, пари дава и за техника, имаш и ген... толкова ли не можеш да напишеш едно изречение и човека да те разбере. Не съм бил с мъж отдавна престани да ми се харесваш! [smilie18]

какво означава маркировката на обектив 1:1,8 - две изречения само, поне да оправдаеш парите за курсовете и за пленерите?
 Re: Какво е TTL и водещо число?
Автор: mondragon   
Дата:   10-10-11 17:48

За зет ли ме искаш или имаш нужда от пренавиване на резбата?[smilie8]
Ти си "учителят" тук, ти обяснявай кое означение какво е...явно само това ти е останало...[smilie8]...няма да ти отнемам "форумната слава"...
 Re: Какво е TTL и водещо число?
Автор: erotila   
Дата:   10-10-11 17:58

... значи не знаеш! [smilie8] знаех си
 Re: Какво е TTL и водещо число?
Автор: mondragon   
Дата:   10-10-11 18:03

Щом тази мисъл те прави щастлив...така да е, че ми писна от тебе вече...
 Re: Какво е TTL и водещо число?
Автор: erotila   
Дата:   10-10-11 18:21

Толкова си хубав човеко, такова голямо сърце. Нали един ден и ти ще имаш дъщеря... може ли такова голямо и силно /имам предвид психически/ момче, да пише такива неща за дете което е на 15 години... човеко това е педофилия. Засрами се, разбирам да ти е в главата но да го показваш си е доста смела постъпка.
Честно казано, аз съм и баща, не родния, но съм и баща и просто не знам... как да реагирам, когато някой си пожелава това. Сложно нещо е хората вместо да се обичат и помагат все ножове вадят и все си ги мерят.
 Re: Какво е TTL и водещо число?
Автор: bordon   
Дата:   10-10-11 18:40

Колеги, вече надвишавате границите на приличието и добрия тон.
Не ме разбирайте погрешно но не мисля че това, което си казвате и разменяте като реплики е удачно и правилно.

С най-голямо уважение към вас и вашите знания и възможности, но тук и други хора следят темата и става малко неприятен момент.



Публикацията е редактирана (10-10-11 18:48)
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена