Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Външен хард - какъв
Автор: didesignbg   
Дата:   05-10-11 16:48

Интересно качеството на каква база го определяш?Или понеже, тази марка това, пък онази онова, и така.
Купувайки диск в кутийка докато не го закачиш на компютър не знаеш какво има в него. Голите дискове от една и съща серия, на една марка имат различно поведение и различно ниво на дефекти. Да се говори, че марка А била по-добра от Б е просто майтап. Въпреки че, аз Сийгейт след цялото фиаско скоро не бих купил.

Отговори на това съобщение
 Re: Външен хард - какъв
Автор: photo_liubitel   
Дата:   05-10-11 16:51

didesignbg, в момента на пазара квото и да вземеш е като взимането на кола КЪСМЕТ

Отговори на това съобщение
 Re: Външен хард - какъв
Автор: Lito   
Дата:   05-10-11 18:53

didesignbg преди 4 години си казах искам външен диск, купих си без да си направя труда да проуча впечатленията на хората из интернет... WD бе марката. Напълних го на 80% грубо и крашна на 6-тия месец. От сервиза естествено както при всеки такъв случай на въпрос не са правили нищо и ми го подмениха с нов. Новия след 3 месеца направи същото нещо.. викам си ок, явно тази марка не става, оставих го да събира прах и си купих самсунг... с него бях повече от доволен докато не спря да работи на края на пъвата година.. респективно подмениха ми и него с нов, който след 3 или най- много 4 месеца спря и той да работи, подмениха ми го, подарих го, изчетох в продължение на месец над 30 форума /нито един български/ и като дръпнах чертата, това което съм писал в предния пост беше най- сполучливо. реших да рискувам, както и предните пъти бях направил макар и несъзнателно и до момента във всяка една ситуация което и да е мнение за lacie от въпросните постове се е доказало многократно.. а не е като да не ядът бой тези оранжеви приятели:))) бих си позволил да давам мнение само ако нещо ми е минало през главата.. уви за нещастие съм сърбал попарата с тези преносими дискове :)



Публикацията е редактирана (05-10-11 18:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Външен хард - какъв
Автор: nikson   
Дата:   05-10-11 20:53

Аз съм с Самсунг СториСтейшън 1,5ТБ от една година - никакви проблеми,макар и да не работи постоянно.Тих и хладен.

Отговори на това съобщение
 Re: Външен хард - какъв
Автор: didesignbg   
Дата:   05-10-11 22:10

В Ласитата дисковете често са WD, не мисли че има марка по-различна от другите. Много греди имаше напоследък с дисковете, но то няма как цените все да падат, а качеството да стои.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »