Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: До всички Сватбени Фотографи от София
Автор: j_mironski   
Дата:   27-09-11 12:37

lansky - ааааа не така! navy лошо няма и не се излага никога [smilie25]

В интерес ма истината какво му е на кадъра
Ако го гледаме като репортаж е - ОК . Точно отразява настроението на събитието

Ако го гледаме от художествена гледна точка...

Отговори на това съобщение
 Re: До всички Сватбени Фотографи от София
Автор: prisonbreak   
Дата:   27-09-11 12:54

Стига бе Лански.Сватбите не са само лъскавата кутия с бонбони, на момата обувкиет и такива лъскави и нагласени моменти.
Много яка снимака Нави.....[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: До всички Сватбени Фотографи от София
Автор: erotila   
Дата:   27-09-11 12:57

от художествена:
гледам две жени в каиши как поднасят затворени очи и с носовете си отпиват глътка наслада от лъснатите обувки 5 на брой, 50% -тни видими в светлотУ пространствУ [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: До всички Сватбени Фотографи от София
Автор: lansky   
Дата:   27-09-11 13:00

и накрая го погледни от гледна точка на младоженците... сигурно този шедьовър(все пак е нейви-кадър) ще си го сложат на корицата на сватбената книга )))


иначе кадъра е супер - нейви може да им обясни колко обем има само неговата 50ка, колко е рязка и как е снимал без светкавица - стига на младоженците да им е интересно...после може и те да обясняват на бабите и дядовците знае ли човек )))

Отговори на това съобщение
 Re: До всички Сватбени Фотографи от София
Автор: navy   
Дата:   27-09-11 13:03

Няма как да е другояче просто [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: До всички Сватбени Фотографи от София
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   27-09-11 13:08

В нашето село, снимките на сватба са като кушиите на Тодоров ден, разлика нулева.
Ела при нас, уроците са без пари - цигания, кечеци, пияни булки - какво повече може да иска един фотограф[smile] /да допълня, че пари не дават/

Отговори на това съобщение
 Re: До всички Сватбени Фотографи от София
Автор: lansky   
Дата:   27-09-11 13:46

нейви - може пък да я пласираш на човека, който си снимал - сигурно умрЕ да се види с изсулени гащи, поза - все едно се пази от шамар, физиономия тип запек и червената чантичка на кръста - явно нов моден аксесоар към иначе официалните дрехи...

да - той си е такъв, но това не значи, че ще му хареса да се види така окарикатурен...

може и на него да му обясниш за техническото съвършенство на сигмата [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: До всички Сватбени Фотографи от София
Автор: navy   
Дата:   27-09-11 13:49

Обаче ти определено държиш да ме жегнеш по някакъв начин, трети така цветущо описвателен пост, обаче на мене едно такова ми дреме някак си [smilie18]
Още повече след като знам, че реакцията беше точно обратната на тази, която описа [smilie5]
Но какво разбират хората... те не са такива интЕлигентни като Вас тук, тъпи и прости шведи са, нито са виждали добра фотография, нито разбират от това [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: До всички Сватбени Фотографи от София
Автор: tziko   
Дата:   27-09-11 13:54

navy [cool]

lansky тези неща в кадъра, може да ги види човек, който никога не чувал рок музика. За всички останали е ясно, че човека се кефи здраво на някое яко парче[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: До всички Сватбени Фотографи от София
Автор: navy   
Дата:   27-09-11 13:57

От оня ден имам бая кадри на металика, малеее, бащата на булката така яко се получи, и всички младежи около него, страхотен купон...

Отговори на това съобщение
 Re: До всички Сватбени Фотографи от София
Автор: Lalinda   
Дата:   27-09-11 23:16

Снимай прозорци, врати, графити, решетки...

Ще научиш доста неща, които няма как да научиш нито като сватбен, нито като репортажен фотограф..., а и няма кой да ти ги каже.

После можеш да опиташ и с хора, но няма да ти хареса...

В концептуалната фотография има повече бъдеще и потенциал, отколкото в комерсиалната.

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: До всички Сватбени Фотографи от София
Автор: bpavlov   
Дата:   28-09-11 00:01


Нави, ще покажеш ли най-после повече от 100 снимки от една сватба или ще продължаваш да си говориш, колкото да не заспиш. Някаква дълбока тайна ли са твоите велики сватбени снимки, които никой не е виждал? Айде от едната сватба булката не давала, ами от другата? Нали цели две си снимал? При това без прекадриране. Дай да нахрупаме малко колтура и ний

Отговори на това съобщение
 Re: До всички Сватбени Фотографи от София
Автор: Miro__Slav   
Дата:   28-09-11 00:09

navy тия камъни от предходния пост са в твоята градина пич...! [smilie18] [cool] [smilie25]
Ако си мъжко момче ще пуснеш поне 50 кадъра еба си, хайде да не са 100 Инак ще си помисля друго [smilie8] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: До всички Сватбени Фотографи от София
Автор: navy   
Дата:   28-09-11 00:23

Ем то мозъка твой, мисли си квото искаш [smilie18]

Павлов, от какъв зор ми е да доказвам на някой ТУК нещо [smilie8]
Още повече след като гледам какво се пуска в сватбени [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: До всички Сватбени Фотографи от София
Автор: lansky   
Дата:   28-09-11 00:25

ти 50 кадъра от сигмата без прекадриране и без фотошоп, знаеш ли колко време отнемат...[smilie11]

пък и металика е това, не е циганския оркестър дето можеш да го снимаш и да го пуснеш... металика е ейййй (може и форинър)))

*tziko - като ми гледаш снимката на профила няма как да не се убедиш, че рок не съм чувал... от сутрин до вечер само чайковски слушам ))))

Отговори на това съобщение
 Re: До всички Сватбени Фотографи от София
Автор: Miro__Slav   
Дата:   28-09-11 00:25

TheGodfather. Ако наистина харесваш това което правиш и парите не са на преден план със сигурност ще успееш [smilie24] Пожелавам ти успех! В някой от постовете ти казаха че да ходиш с профи няма да има файда и не са те излъгали.Просто човека е ангажиран и няма да ти обърне внимание...Другото отивайки с него се явяваш един вид натрапник на сватбата не за фотографа иде реч...
Ето ти една бърза рецепта за натрупване на опит... На една сватба никой не знае гост от чия страна си [smilie3] Смело в ритуална зала и църква, но не се пречкай бъди незабележим Като начало заучи ритуалите къде какво се случва кое след кое следва и т.н Ресторанта не ти трябва ако схванеш първите две... За фотосесиите, зад шератон седиш е чекаш.Младожнците сами идват само не се пречкай по-отдалеко хем си снимай хем си гледай че ти ги и гласят...
Занаят се краде анадъмо [smilie3]
Най-добрия семинар е практиката...! Проба >грешка



Публикацията е редактирана (28-09-11 00:59)

Отговори на това съобщение
 Re: До всички Сватбени Фотографи от София
Автор: Miro__Slav   
Дата:   28-09-11 00:29

navy да ме прощаваш брат с последния си пост който пусна вече си помислих, че не си толкова мъжко момче [smilie8] [smilie21] [smilie7]
Тъй де мозъка мой за това си го и помислих де [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: До всички Сватбени Фотографи от София
Автор: navy   
Дата:   28-09-11 00:50

Ти си голям мъж, виж колко бози показа [smilie18]

Лански, поговорките за левите ръце заврени някъде не са измислени без повод [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: До всички Сватбени Фотографи от София
Автор: erotila   
Дата:   28-09-11 01:17

"Най-добрия семинар е практиката...! Проба >грешка" -това е най тъпото което винаги става, така фотография не се учи.

На същия принцип ако застанеш пред един струг съм сигурен че след три дена ще се научиш да сваляш ножа... колко ли ще ас нужни за да можеш да сложиш друг... а супорта кой ще го настрои. Проба - Грешка! Дай и с комбайн ДОН 1300 да снабдяваме магазините в център-София с бира и безалкохолни...

Нищо не се учи с проби и с грешки... ? УЖАС [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: До всички Сватбени Фотографи от София
Автор: Miro__Slav   
Дата:   28-09-11 02:13

erotila ти как я научи тЪз фотИграфия само с семинари и без практика или бъркам?[smilie8]
Че и това дето си чул прочел и прочие... като си щракнал от първия път ли стана? Или само си чешиш езика?[smilie7]Такива индивиди като тебе са много интересни...

Отговори на това съобщение
 Re: До всички Сватбени Фотографи от София
Автор: navy   
Дата:   28-09-11 02:15

И такива като теб също... практиканти [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: До всички Сватбени Фотографи от София
Автор: erotila   
Дата:   28-09-11 02:19

не ипя алкохол, за това на семинари не ходя [smilie18] , с пияници не се срещам дори и УЗО да пият...

дано да съм ти интересен, не се върти къту фурнаджийска лопата, то много ум не е нужно за да знаеш как се учи нещо, било то фотография или взаимоотношения, нали съм ти го написал или ти е грапав езика и няма къде да го търкаш...

Отговори на това съобщение
 Re: До всички Сватбени Фотографи от София
Автор: navy   
Дата:   28-09-11 02:22

Сега разбирам откъде се е появила поговорката за кучето и касапина [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: До всички Сватбени Фотографи от София
Автор: Miro__Slav   
Дата:   28-09-11 02:25

erotila не си ми интрсен ама хич даже. Не ти ли споменах,че преди няколко дни разцъках галерията ти... И освен Муделки не видях фотография [smilie21] [smilie8] Явно много семинари си посещавал [smilie21]



Публикацията е редактирана (28-09-11 02:25)

Отговори на това съобщение
 Re: До всички Сватбени Фотографи от София
Автор: erotila   
Дата:   28-09-11 02:29

прекалено много ме е хванал раматиза и не могъ съ гъзя по полята да правя фотография на богомолки


аз пък никога не съм ти отварял профила [smilie18] няма и да го направя, благодаря ти че се интересуваш от мен, вече може да подариш на янкой 250лв и да си мислиш че всичко е готово... вече правиш фотография [smilie18]

със сигурност на съм пияница провери в хисторито на семинарите :Р

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »