Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Снимки от откриване на изложбата на Фото Форум - Моста на влюбените
Автор: vgramatikov   
Дата:   29-09-11 14:56

boni елате във Варна :) [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки от откриване на изложбата на Фото Форум - Моста на влюбените
Автор: thomas   
Дата:   29-09-11 18:48

Е, не съм очаквал да ме прегърнете след честното мнение - но просто се загледайте по снимките по-горе в темата - не търсете нищо лично в моето възприятие на моста. Какво виждате? Зле оформени разностилни карета ОТ иначе ХУБАВИ СНИМКИ. Никаква концепция за цялата изложба (предишната изложба пак там, която представи Янкулов, пак беше на много фотографи, но изглеждаше 100 пъти по-добре) - това, че всички фотографи са членове на един форум, още не означава нищо, ако няма и нещо друго, което да обединява творбите им. Окей, имАли хората връзки, подредили я на най-желаното място в София. Но за кой, освен участниците във PhotoForum, там ще има нещо, което да ги впечатли? Няма да намерите.

И не, не ми търсете интереса да говоря така - защото няма да откриете мой интерес и в предишната изложба, която похвалих - но тя ми хареса, а тази - не. Много ми хареса и една птичарска изложба в Синтезиса, от която също имам нулева "далавера". Тъй че, Mavar, работата "изобщо не е ясна". Сега обърка ли се? Щеше да ми хареса и вашата - ако имаше хубави не само снимки, но и ИЗЛОЖБА.

Силуете, такива "мънички душички" (като вас де, не като мен) се мъчат уж да дърпат напред. Ама то не върви, защото... са мънички. И нямат силата да издърпат. И изобщо не си прав, че аз дърпам назад - просто казвам, че нещо не става - с надеждата следващия път там да видя нещо, което ще става.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки от откриване на изложбата на Фото Форум - Моста на влюбените
Автор: siluet23   
Дата:   29-09-11 19:15

[smilie18] хаиде Томас ти направи една изложба та да доидем да я разгледаме да видим дали "става" па тогава поне ще имаш покритие да критикуваш ..сега си просто минувач който крачейки покрай НДК-то си е чоплил семки и се е помислил за разбирко ..моят съвет е да си тихичък защото се излагаш и стига цапа хубавата тема ...[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки от откриване на изложбата на Фото Форум - Моста на влюбените
Автор: mimnin   
Дата:   29-09-11 19:45

Брей тоя томас голям злобар[smilie5] Има нещо тен
Разгледах я и аз около 6 следобед беше фраш моста и хората много се радваха на изложбата, слушах как говореха, че скоро не са виждали по-хубава изложба.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки от откриване на изложбата на Фото Форум - Моста на влюбените
Автор: apollo   
Дата:   29-09-11 19:51

Томас... прави се нещо хубаво... наистина хубаво [smilie24] ... намира се балканец, който да се изтропа на хубавото... какво е това [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Снимки от откриване на изложбата на Фото Форум - Моста на влюбените
Автор: julski   
Дата:   29-09-11 20:28

Хей, аз не участвам, но я гледах два пъти, водих цялото семейство. Страхотна е хора, браво. Как да няма концепция, има разбира се, природата на България. И хубаво са наредени снимките, повечето които са по 4 са идеално групирани, някои са и 4-те на един автор.
Страхотна изложба, стана ми обидно да чета тея простотии по-горе, заради труда на организаторите и защото е несправедливо, изложбата е просто чудесна [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки от откриване на изложбата на Фото Форум - Моста на влюбените
Автор: thomas   
Дата:   29-09-11 21:40

Абе важното е вие да си се харесвате, нали така ;-)

Ама все пак ще ми каже ли някой - какво ви харесва в ей тези две композиции примерно! Разнобой от формати - шедьовърът не става по-малко шедьовър от това, че е сведен до стандартен формат - само общата композиция печели...


https://photo-forum.net/static/forum/2011-09/mgrw8955.JPG




https://photo-forum.net/static/forum/2011-09/hixg6197.JPG



Сори, ама при Ян Артюс-Бертран оформлението беше по-различно и някак си ми липсва. Ако ме разбирате... А ако не ме разбирате - със здраве.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки от откриване на изложбата на Фото Форум - Моста на влюбените
Автор: admin   
Дата:   29-09-11 22:33

Thomas, това е общността Фото Форум. До последно получавахме снимки и размествахме, така че да не пропуснем или обидим когото и да било. Възможно е да има несъответствия на форматите и компромиси, да. Няма нищо по-лесно да изберем 60 снимки в голям формат от 60 автори.
Ако разбирате. Ако не разбирате - здраве. Ние разбираме някои неща, но ще ги запазим за себе си. Благодаря за топлата и позитивна критика, ще я имаме предвид.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки от откриване на изложбата на Фото Форум - Моста на влюбените
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   29-09-11 22:42


https://photo-forum.net/static/forum/2011-09/jjts4502.JPG



На мен пък ми стана много мило, че докато бях там, на откриването който и да се спреше пред Несебърската ми снимка го спохождаха явно мноооого спомени и се обясняваха надълго и широко [smilie5] . Какво по-хубаво от това [thankyou] . На мен изложбата ми хареса, върнах се и на следващия ден да я разгледам сутринта по обстойно. Благодаря [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Снимки от откриване на изложбата на Фото Форум - Моста на влюбените
Автор: vgramatikov   
Дата:   30-09-11 00:23

Аз моита снимка никаде не я видях. [smilie2]
Ще плача.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки от откриване на изложбата на Фото Форум - Моста на влюбените
Автор: sas   
Дата:   04-10-11 17:47

Тази неделя карайки колело, реших да видя доколко е релевантно злобното отношение на Thomas и дали наистина няма хора.

Ето тук са снимките. (тези в под надписа 02.10.2011 г.)

Снимки

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки от откриване на изложбата на Фото Форум - Моста на влюбените
Автор: knartist   
Дата:   04-10-11 17:50

Пу таз колоездачка за мен [smitten] [beer]


https://photo-forum.net/static/forum/2011-10/vvll1492.JPG


https://photo-forum.net/static/razni/2011/Mosta-na-vljubenite/DSC06415.JPG




Отговори на това съобщение
 Re: Снимки от откриване на изложбата на Фото Форум - Моста на влюбените
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   04-10-11 18:38

Автор: pd
Дата: 30-09-11 00:23

Аз моита снимка никаде не я видях. [smilie2]
Ще плача.



Уф, забравих, че ти я снимах, сега ще я изровя от картата [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки от откриване на изложбата на Фото Форум - Моста на влюбените
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   04-10-11 18:52

Ето [smilie5]


https://photo-forum.net/static/forum/2011-10/akvq7638.JPG


http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/299960_256504471060756_100001036150959_78932



Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »