Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Открих перфектната раница!
Автор: divpetel   
Дата:   11-07-13 10:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Открих перфектната раница!
Автор: cicomanco   
Дата:   11-07-13 13:30

Ко и е пирфьектнуту баси...пълна с канонье...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Открих перфектната раница!
Автор: HITTHEROAD   
Дата:   11-07-13 13:55

Чанта на 10 години,има колкото искаш в Амазон...


Отговори на това съобщение
 Re: Открих перфектната раница!
Автор: asahi   
Дата:   11-07-13 16:18

След почти 2 години как е чантата?

Отговори на това съобщение
 Re: Открих перфектната раница!
Автор: Digitalgab   
Дата:   11-07-13 19:46

тежина - 3.9 – 4.7 kg
Колкото една гира. На мене 1 кило не ми се носи вече, те тръгнали с по 10 кила на гърба като камили [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Открих перфектната раница!
Автор: luboar   
Дата:   11-07-13 19:59

мазохизъм. ма те са професионалисти !
сноби :)))))

Отговори на това съобщение
 Re: Открих перфектната раница!
Автор: Rebellious   
Дата:   11-07-13 21:50

Благодаря на Любо, че напомни за темата.[smilie24]
Винаги съм се впечатлявал колко е голяма разликата в НЕУДОБСТВОТО и съответно УДОБСТВОТО между раници за фотографски неща и такива за алпинизъм. Първите са уникални дървета, нещо като висящ и скапващ те куфар с презрамки! И сравнявям топ класовете, не мидъл или евтинийките.
Как със Салевата ми- PEUTEREY 42+ BACKPACK нося по 25 кг железа и въжета по скалите и в жегата гърбът ми винаги е сух, а този на раницата изсъхва за 10 минути. Да не говорим за комфорта при носене по сериозни маршрути, а от друга страна прехвалените Тамrac Еxpedition 5x , дето виси отзад като куфар и гърбът й не може да изсъхне по цял ден. Но за хора, неносили и несвикнали с удобството на истинската алпийска раница, вероятно биват. Но за такива серсеми като мен, дето се чекнат при всяка възножност по камъните, направо са си недоразумение! "Серсеми" - с някаква скромна база са сравнение. Спрямо истинското, за истински условия, не само за фешън...


Отговори на това съобщение
 Re: Открих перфектната раница!
Автор: nevmi   
Дата:   11-07-13 22:04

Как се оправяте по летищата с тия тежки раници не ви ли правят проблеми че са над 8кг.

Отговори на това съобщение
 Re: Открих перфектната раница!
Автор: dekov   
Дата:   11-07-13 22:07

Как се оправят на летището, ами плащат си, какъв е проблема [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Открих перфектната раница!
Автор: Rebellious   
Дата:   11-07-13 22:13

Абе на асфалтираното няма дерт, на дивото и стръмното става по-така... И не тежестта е толкова значима, колкото ергономията! При фото раниците я няма никаква в сравнение с постиженията на фирмите за алпийско оборудване. Не знам как не са погледнали в тази посока, вероятно ги задоволява постигнатото. Ама сложете алпийска добра раница, макар и добре напълнена на гърба и ще усетите разликата още на петата минута.


Отговори на това съобщение
 Re: Открих перфектната раница!
Автор: pawel.stefanov   
Дата:   11-07-13 23:41

Чудех се между много раници, но попаднах на една много добра, която отговаря на изискванията. InCase DSLR Pro. Лично за мен е много добра. Побира 15inch-ов лаптоп, таблет, две тела и тн. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Открих перфектната раница!
Автор: kvakioh   
Дата:   11-07-13 23:42

Пътувам с Pelicase 1510 и едни други по-малки. Редовно нося куфар и раница (все едно 2 ръчни багажа) или само този Pelicase. Винаги съм с над 10кг ръчен багаж...Решението е да не се пътува с нискотарифни компании. С Луфтнахза веднъж бях с 14кг ръчен багаж, 2 лаптопа и много неща, никой не ми каза нищо.
Само проблеми правят Wizzair, Ryanair. Другите не толкова. Минава се.
Иначе за идеална раница, Ката, но в БГ са редки и скъпи. Има добри варианти Lowepro Dryzone или нещо такова.
Иначе Pelicase е железен, макар че е от пластмаса. И може да се ползва като столче и да се стъпва на него за повечко височина.

Отговори на това съобщение
 Re: Открих перфектната раница!
Автор: SEURET   
Дата:   13-07-13 12:51

Е, аз пък съм виждал, при това точно тази с колелцата :)При това се внася и в България.

Отговори на това съобщение
 Re: Открих перфектната раница!
Автор: borissov   
Дата:   14-07-13 05:42

asahi: 2 години по-късно си е все така перфектна :) търкалям си я щастливо, допълних я с една Deuter когато мъкна само 35мм и един пеликан 1610 за лампи и нищо повече не ми трябва откъм чанти [smilie5] think tank са джелезни, не е мръднала а съм я правил кво ли не.

Отговори на това съобщение
 Re: Открих перфектната раница!
Автор: trik   
Дата:   14-07-13 09:18

Ако искате перфектна раница, изберете си от
тези.

Отговори на това съобщение
 Re: Открих перфектната раница!
Автор: hose   
Дата:   14-07-13 23:15

[smilie24] честито[cool]

опс - това било старо ;) но пак честито

аз съм най-доволен от лоупро-то, но някои от тези също изглеждат добре...



Публикацията е редактирана (14-07-13 23:32)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »