Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Молба
Автор: Любител2   
Дата:   23-09-11 18:26

Прав си!Приеми и моите извинения.Желая ти успех и още един път извинение от мен.[shtrak]
 Re: Молба
Автор: vladi1969   
Дата:   23-09-11 20:04

Аз искам да благодаря на хора като 12356joro и miroslav_mominski, които редовно оставят коментари под снимките ми. Те може нищо да не струват (снимките [smile]), то това, че все пак са накарали някой да ги погледне, ме кара малко или много да се чувствам по-добре. За което им благодаря!!!

 Re: Молба
Автор: violator   
Дата:   23-09-11 20:13

Когато прекаляваш със сладко идва един момент, в който започва да ти горчи. Тъй че правете си изводите.

 Re: Молба
Автор: georgioiv   
Дата:   23-09-11 20:48

violator - велик мислител... [smilie18] [smilie18]
 Re: Молба
Автор: tisho86   
Дата:   23-09-11 21:04

[beer]Ако нямаше подобни хора рейтинга щеше да е съвсем различен:)
Поощряването на хората неимоверно води до по-добри резултати от страна на авторите. В край на сметка всеки се радва като има повече точки от обикновеното, което още повече го мотивира!
За това е този форум, да приветстваш победите и загубите и да си вземеш нужните забележки с цел развитие!
 Re: Молба
Автор: 12356joro   
Дата:   23-09-11 21:14

Скъпи приятели и колеги, всичко казано от вас в тази тема много ме зарадва и вече мога да кажа, че това е най - добрият сайт, в който хората са задружни и много разбрани.Да наистина и аз по някога прекалявам с моите - Харесва ми!!!, но при прекалено много свободно време нищо друго не ми остава, освен да се кефя на онова което никога няма да отида и да видя по известни причини.Извинявам се на ония , на които не съм дал частица от моят глас, но се надявам някой ден и те да го получат. Много се радвам, че за един ден аз намерих толкова много приятели сред вас!!!
Сега смятам, че е време да закрия темата и с удоволствие да ви пожелая само красиви обекти пред обективите и много, много радост за всички!!!
[beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена