Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Бот в сайта?
Автор: gruncharov   
Дата:   22-09-11 22:33

Още не е петък, но пък са почивни дни така че темата ми е оправдана ;)

Забелязах, че всеки път когато кача нова снимка "12356joro" ми гласува с 4 и публикува коментар "Харесва ми !!!". Така е от месеци, и реших днес да разбера защо се получава така, и се оказва че всички нови снимки имат коментар и рейтинг от него.

Вижте си снимките и най-вече коментарите под тях, ще го откриете.

Сега, за да има конспирация - Кой е "12356joro" ? Бот? Машина? Човек? Или просто начин да няма снимки с рейтинг 0/0??

Наздраве
 Re: Бот в сайта?
Автор: darksorrow   
Дата:   22-09-11 22:36

това е, мисля, поне втора тема за него.

не е бот. но явно е машина наистина.
 Re: Бот в сайта?
Автор: gruncharov   
Дата:   22-09-11 22:37

А, sorry ако вече има такава тема махнете моята.
 Re: Бот в сайта?
Автор: geokar   
Дата:   22-09-11 23:00

Ми харесва му на човека, какво толкова, всичко му харесва, лошо няма, това да се чува! Виж ако даваше Б-точки нямаше да протестирате, ама на, няма перфектно щастие...
PS. Сега, като стана въпрос, гледам, че далеч не всички мои снимки имат цитирания коментар, значи има и снимки, които не му харесват. Така, че...



Публикацията е редактирана (22-09-11 23:04)
 Re: Бот в сайта?
Автор: Любител2   
Дата:   22-09-11 23:03

За сега 12356joro,може да гласува само с /но след наклонената черта не може!Ще стане страшно ако мине в "Б".
 Re: Бот в сайта?
Автор: 12356joro   
Дата:   23-09-11 08:28

gruncharov - Като гледам снимките ти , виждам, че съм ти гласувал не повече от две или три.Не виждам защо трябва да се заяждаш или да се3 нервиш, че твоите ги пропускам.Да , има снимки от твоите , които ми харесват, но какво лошо има в това? Искам да те попитам като си толкова отворен: Къде пише колко снимки имаме право да гласуваме и с по колко точки? Ти ли си човекът, който определя кой, колко и кога трябва да гласува?
Аз и всеки като мен , теб и останалите сме тук за да си доставяме удоволствието от това да пускаме и да разглеждаме снимките, а кога и на кого ще даваме някакви точки си остава само наше право.
Ако смяташ, че с тази си злоба , ще грейнеш и ще накараш другите да ти дават гласове, то по добре се научи да снимаш.
След като не искаш да ти коментирам снимките, защо не ме блокираш и по този начин ще се оттървеш от досадното ми гласуване под снимките си???
Аз не смятам, че с това си действие съм те убидил за да ме наричаш " Бот " или нещо подобно и ще те помоля най - очтиво да ми се извиниш, защото и аз ще си потърся правата в случая!
С уважение: 12356joro
 Re: Бот в сайта?
Автор: Мона   
Дата:   23-09-11 10:43

gruncharov написа:

> Забелязах, че всеки път когато
> кача нова снимка "12356joro" ми гласува
> с 4 и публикува коментар "Харесва
> ми !!!". Така е от месеци, и реших
> днес да разбера защо се получава
> така, и се оказва че всички нови
> снимки имат коментар и рейтинг от
> него.


Не е вярно, аз нямам... [smilie2]
 Re: Бот в сайта?
Автор: gruncharov   
Дата:   23-09-11 11:25

*****Аз не смятам, че с това си действие съм те убидил за да ме наричаш " Бот " или нещо подобно и ще те помоля най - очтиво да ми се извиниш, защото и аз ще си потърся правата в случая!*****

Какво се палиш толкова? Темата не беше с цел да те обиди, аз сериозно мислех че става дума за бот и очевадно не съм бил единствения.

Като цяло не разбирам съобщението ти в което казваш че хем се "нерва, че моите ги пропускаш, хем съм злобен че ми гласуваш". И не разбирам с какво "ще грейна" пускайки такава тема след като "не съм се научил да снимам" (но ми гласуваш на всяка снимка) [smilie5]. Малко объркващо стана.

[ирония]
Всъщност бях тръгнал да ти пиша лично преди темата, но бях толкова убеден че става дума за бот, че изпаднах в паника да получа отговор "Харесва ми!!!" на въпрос от сорта на "Адаш, ти реален ли си?".
[/ирония]

Най-учтиво се извинявам, че вчера бях толкова злобен и лош - моля те, не си търси правата. [smitten]

PS: Заключвам темата. Ако някой има какво да каже по въпроса да намери първата тема пусната по негов адрес - очевидно има и други "злобни фотографи, които не могат да снимат" тук. Cheers



Публикацията е редактирана (23-09-11 11:26)
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена