Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Папараци, тролове или...
Автор: ilcoin   
Дата:   20-09-11 12:46

Има един друг сайт, нарича се фото-култ. За много хора снимането е култ. В смисъл, няма нищо по-важно и всичко се жертва на олтара на култа.

Сигурен съм че горния образ от концерта не си е и погледнал после снимките. Защото процеса на снимане е по-важен от самото снимане и стотиците еднакви снимки не са проблем. Нито това дали са хубави или лоши. Важното е да се щрака.

Отговори на това съобщение
 Re: Папараци, тролове или...
Автор: pefoto01   
Дата:   20-09-11 14:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Папараци, тролове или...
Автор: lillia   
Дата:   20-09-11 14:38

Тролове. Много са нахални. Лятото бях на 2-3 концерта, навсякъде кдето беше заградено с огради, ленти и подобни, бяха прескачани от снимачите. Аз не се бутам където е збранено снимането. Въпреки това стоях си кроко на единия концерт, клекнала, непречеща на хората и на изпълнителите, достатъчно отдалечена и изведнъж застана една офца пред мен, права, снимаща и дразнеща всички, а аз все едно явно бях стена. Пффф че досадници. [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Папараци, тролове или...
Автор: asahi   
Дата:   20-09-11 22:09

ilcoin, името на сайта идва от безплатния хостинг на cult.bg, който ползваше.
(Култ.бг - от култура, сайт за култура. И аз съм ползвал хостинг там)


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »