Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  7  8  9  10 ..  19  20     всички  напред  последна
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: mdamyanov   
Дата:   14-09-11 00:44

щом ще правите ревизия на снимките заедно с журито обърнете внимание на снимката "Сребърен медал, АКТ, Юлиян Недев". Мога да ви уверя че тази снимка е доста старичка, защото а имам на календар, който Юлиан раздаваше преди доста годинки. Аз все още неразбирам тези наградени снимки.. всъщност някоя от тях правена ли е на албена изобщо? Изглежда ми като някакъв международен салон.



Публикацията е редактирана (14-09-11 01:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: Han_Solo   
Дата:   14-09-11 00:59

Чудя се едно нещо обаче, колко човека ще се АКРЕДИТИРАТ / не ще присъстват/ за участие във фотоваканция 2012 след това което четем вече две поредни години... първата къде основателно къде не, сега вече както се използва чуждата фраза epic fail вместо българската "тотално осиране"...
Просто се надявам лъжичката катран в кацата с мед да не вгорчи всичко.
Не знам защо Фортуната понякога ми набутва пред очите неща които не искам и не трябва да виждам а понякога когато не трябва съм доста заблеян... И сега видях неща които не исках да виждам и се надявам хората които казаха тези думи без да знаят че някой случайно може да ги чуе да не са останали с горчилката в устата и никога повече да не дойдат на фотоваканция. Като учениците които не дойдоха на закриването само защото не бяха разбрали че за тях е безплатно а не е нужно да плащат символичната такса от 10 лева /ако правилно съм разбрал/
Всеки сам си прави преценката и си слага на везните плюсовете и минусите но все пак за Юри старши и за Емо не е зле да си спомнят приказката за камилата и перушинката.

Аз високо уважавам това което беше направено и следващата година ако има фотоваканция пак ще дойда, може би ще се акредитирам, за да подкрепя идеята "фотоваканция" но все пак ми се стува че фотоваканция това са хората това е атмосферата, това е идеята... и ако нещо от тях го няма всичко ще рухне.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: apollo   
Дата:   14-09-11 01:00

Ей фотобандата искам и аз с вас [cool]

Като се ориентирате леко на север от Софето пишете [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: Photovacation   
Дата:   14-09-11 01:06

Аз високо уважавам това което беше направено и следващата година ако има фотоваканция пак ще дойда, може би ще се акредитирам, за да подкрепя идеята "фотоваканция" но все пак ми се стува че фотоваканция това са хората това е атмосферата, това е идеята... и ако нещо от тях го няма всичко ще рухне.[smilie24]

Всички ученици, до един бяха на закриването... със сигурност. (таксата беше 5лв.)

Между другото, учениците ще направят изложба от свои снимки, които са правили по време на Фотоваканция. Когато е известна датата ще я обявим и тук ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: Тед   
Дата:   14-09-11 01:07

Пази я, защото сияеше по детски от радост на снимките от награждаването, а това може да я дръпне назад.
Важното е да не го вземе навътре.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: algaivel   
Дата:   14-09-11 01:23

Емо, не видях снимката на публиката ?

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: pefoto01   
Дата:   14-09-11 01:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: georgivelev   
Дата:   14-09-11 08:05

Точно за последствията е най-трудно да се обясни. Марко Цукерберг стана най-младият милиардер в света с помощта на крадена идея, в момента той е фактор в интернет. Хората осъждат Цукербергчо за злодеянието, но продължават да му ползват сайта. А другите - балъците, които оригинално са замислили Фейсбук - те си стоят с хилядите, или може би 1-2 милиона от акциите. Не че и на тях им е зле де, но!

Така че, това, което е направило момиченцето, го правят и големите, при това в много по-големи мащаби.

За наградените снимки от Фотоваканция, ми пак прешарпнати портрети на хора с цигари и черни глави. Такава снимка имаше и миналата година, а ми казаха, че и по-миналата е имало. Ще има и догодина. Deja vu. Както е казал Бай Ганю, Ех, Пратер, Пратер.

За снимката на Любомир Сергеев (културистката и заека) - дълго време докато я гледах си мислех, че се готви да бие бомбено кроше на заека, и половин час по-късно забелязах, че мацето всъщност държи цилиндър в дясната си ръка. Според мен без цилиндъра щеше да е по-добре.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: luliak   
Дата:   14-09-11 08:29

Автор: DeePPaSSioN
Дата: 14-09-11 00:41

Очевидно няма смисъл да ви обясня, как се е стигнало до ситуацията с тази снимка, тъй като сте предубедени и няма да ме разберете.
-----

Очевидно няма какво да кажеш. И пред журито ли ще мълчиш? Така позиция не се защитава! А хората тук разбират! или разбират само когато хвалят?!

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: vogon   
Дата:   14-09-11 09:08

Автор: luliak
Дата: 14-09-11 08:29

Автор: DeePPaSSioN
Дата: 14-09-11 00:41

Очевидно няма смисъл да ви обясня, как се е стигнало до ситуацията с тази снимка, тъй като сте предубедени и няма да ме разберете.
-----

Очевидно няма какво да кажеш. И пред журито ли ще мълчиш? Така позиция не се защитава! А хората тук разбират! или разбират само когато хвалят?!
-------------------------------------------------------

Очевидно няма какво да се каже или четеш само това което искаш ... казаха, че се чака становище от цялото жури и организаторите без тях няма да вземат решение. Диди каза каквото трябваше ... а, може би искаш специално обяснение за теб ...

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: tonyboy79   
Дата:   14-09-11 09:15

Добре е и DeePPaSSioN да каже как се е стигнало до този гаф, че да има яснота.
А иначе ми е чудно и се ядосвам много за това, че при толкова фотографи на този пленер все е имало и някой който рисува. Та видели сте въпросната снимка. Харесала ви е идеята. Решили сте да я реализирате. Защо аджеба не хванахте един художник с тебешир да нарисува едно семпло морско пейзажче и да сложите модела (моделите) на него, а трябваше да повторите снимката, че и позата чак???

Ядосвам се защото тук се вижда яко копиране. На Бодиграфия ми обясняват как искали да повторят някаква известна снимка. Пускам си ТВ-то и гледам клип на Енрике Иглесиас... ама не съвсем. Толкова ли сме некадърни българите, че не можем да си измислим нещо ново??? Или по-скоро е от мързел?

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: Han_Solo   
Дата:   14-09-11 09:37

Има една известна фраза - в изкуството кражбата е абсолютно допустима.... но само ако е съпроводена с убийство.
В случая "убийство" няма

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: luliak   
Дата:   14-09-11 09:41

vogon, много добре чета! Членовете на журито ще защитават собството си достойнство, органицаторите ще защитават репутацията на мероприятието си, а DeePPaSSioN може единствено сама да се защити, ако иска и ако може!или да се извини, пак ако иска и ако може, но израз като "няма смисъл да ви обяснявам, защото няма да ме разберете от предубеденост" е глупав, щом като е решила все пак да влезе и да напише някой и друг ред...



Публикацията е редактирана (14-09-11 10:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: nirval   
Дата:   14-09-11 10:33

Учениците са дошли на закриването не защото ТАКСАТА Е БИЛА 5 ЛЕВА,а защото искаха да видят наградените снимки.Не всичко е пари приятелю.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: Gafa   
Дата:   14-09-11 10:40

Какво сте разпънали Димитрина на кръст , явно наистина не трябва да има малки участници в такива мероприятия !
Снимката на детето е много по добра от колкото останалите 2
Снимката с балоните има много повече фотография от колкото тоалетна и заека , те си клонят към индустриална фотография тип Хамериканско нещо без душа !!!![shtrak] [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: navy   
Дата:   14-09-11 10:45

Тоалетната фотография ли е?
[smilie8]
Какво показва?
Каква е идеята?

А заека за мен е чудесно технически реализирана снимка, но фотография не откривам още...

Или всички са се повредили... или аз съм изостанал в авангардното мислене. И двата варианта ме устройват обаче...

Идеята с балоните е чудесна, обаче не е наша, българска...

И сега какво стана?
Дойде фотоваканция, мина, наградихме се и всички по живо по здраво [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: Gafa   
Дата:   14-09-11 11:37

Тоалетната е много добра фотография , целяща да ни научи каде ни е мястото и Щом Хамериканците ни казват , че това е начина ,ще трябва да им се наклоним много ама много надолуи и да не можем нищо да им кажем
Съжалявам бяхме много унизени аз поне така го възприемам и евала правя на автора на тази снимка [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: mavar   
Дата:   14-09-11 11:47

И заека и тоалетната са някакъв неземен кич лично според мен.
Това ли е съвременната фотография?

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: didesignbg   
Дата:   14-09-11 11:51

всъщност това не е тоалетна, а баня с тоалетна, а както всички знаем банята е едно от най-класическите фотографски места. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: nsirakov   
Дата:   14-09-11 11:52

а тези сухи листа дали са фотосопа? още не съм видял изсъхнали листа по улиците (не че съм гледал). Не знаех че в Албена има бидета в хотелите (нали трябва да е снимана там) :)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: loveforever   
Дата:   14-09-11 11:55

Гледам и не вярвам на ушите си![smilie10]

Не вземам отношение по дискутираната тема с детската снимка. Не ме вълнува този аспект на нещата.

Озадачи ме това което се каза по-горе за пейзажната фотография и това колко много се различава моят вкус от този на Фотоваканция. Показаните снимки ги намирам като много добри в техническо отнощение, но "не ми говорят". За мен са някак празни.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   14-09-11 11:55

Добре се грижат за градинките в Албена, затова не си видял изсъхнали листа, но проблема на градинарите е, че не си извозват чувалите със шумата своевременно [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: mkaraveloff   
Дата:   14-09-11 12:17

DidiAndreeva

не издавай тайни, скоро ще има мейинг [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: nsirakov   
Дата:   14-09-11 12:32

диди, аз не стъпих в Албена... прекалено е шик за мен :)

дай ми да вървя по кърищата :) сама знаеш.. на скалите на тюленово... ей там е за мен ...

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 2011 + VS -
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   14-09-11 12:38

На скали порасъл, скали го привличат [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  7  8  9  10 ..  19  20     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »