Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: Фото Форум Фест 2011 - Анонс
Автор: Stojan   
Дата:   14-09-11 09:02

Едно вълнуващо приключение за 2010[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум Фест 2011 - Анонс
Автор: nenov   
Дата:   14-09-11 13:48

По-точни дати?

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум Фест 2011 - Анонс
Автор: BulFoto   
Дата:   14-09-11 16:18

А по-точно място?

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум Фест 2011 - Анонс
Автор: boni   
Дата:   14-09-11 20:51

Ами ще ги обявим. За сега го мислим 13-16 октомври, Някъде в района на Пирин планина:) Има хубави бази около голфа до Разлог, така че да сме на едно място и да има интересни локации за снимане и купон:)



Публикацията е редактирана (14-09-11 20:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум Фест 2011 - Анонс
Автор: elrisha   
Дата:   14-09-11 21:34

Какво пък му е интересното около Разлог и голфа?! Хайде да отидем към Ковачевица поне,мога да се обадя и на приятели в Горно Дряново - готино помашко село,пълно с всякакви образи.. Всъщност,тази година каква е темата на Феста?!

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум Фест 2011 - Анонс
Автор: J0R0   
Дата:   14-09-11 21:44

elrisha - къде в Ковачевица ще настаниш 200-300 човека? С какво ще ги нахраниш? Мислиш ли село от типа на Ковачевица има ресурс да поеме толкова хора?
ФФ Фест не е като компания с две коли.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум Фест 2011 - Анонс
Автор: boni   
Дата:   14-09-11 21:51

Ходих скоро там - има хубава база, където могат да се настанят много хора и да са заедно. Има хубави локации за снимане в района, поляни, потоци, планини, градска и селска среда...
Мислим да наблегнем и на такива неща като заснемане на качествено видео - можем да ползваме новите модели на Сони камери и апарати, разни комбинации от фотография и видео, заснемане примерно на музикален клип с истински БГ изпълнител едновременно с камери и фотоапарати, тънкости при монтажа и други подобни работи....



Публикацията е редактирана (14-09-11 21:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум Фест 2011 - Анонс
Автор: boni   
Дата:   14-09-11 21:55

Също така ни хрумна една много яка идея, но не знам дали ще успеем сега да я реализираме или ще я разработим отделно. Не е правена до сега:)
Толкова е яка, че не е за казване публично, за да не я прибарат гепачите на яки идеи[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум Фест 2011 - Анонс
Автор: atrifonov   
Дата:   14-09-11 21:57

да не говорите за Реденка[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум Фест 2011 - Анонс
Автор: elrisha   
Дата:   14-09-11 21:59

Жоро, много хубаво ми обясняваш какво е ФФест!Смятам,че и аз имам наблюдения,но ако се набутате в скъпарските хотели около голфчето - със сигурност ще сте компания с две коли!
В Ковачевица се снимат доста филми и се настаняват много хора..намира се начин и да се изхранят даже,представяш ли си?![smilie6]
Защо не проверите,а директно се мятате на луксовете? От Сони ли държат на това? Те ще ни поемат ли спането и храната в 4-5звездните хотели?
Бони, къде в Разлог и Банско все още има селска среда?Всичко и кич до кича,хотел до хотела..дори и скиорите вече не искат да ходят там!
Намерете местенце като миналогодишното - природата беше убийствена,цените поносими,компаниите -весели,а булката-ненаснимана![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум Фест 2011 - Анонс
Автор: boni   
Дата:   14-09-11 22:03

Е кой ти е говорил за високи цени?
Те и миналия път ви поеха една част от спането и храната, поне около 35%.
Не говорим за по-високи цени, напротив, мислиш ли че не сме проверили:)
Все още проучваме, ще видим.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум Фест 2011 - Анонс
Автор: boni   
Дата:   14-09-11 22:11

В триъгълника Разлог - Добърско - Белица има доста селска среда и природа:)

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум Фест 2011 - Анонс
Автор: elrisha   
Дата:   14-09-11 22:12

Бони,ми то никой нищо не ми е говорил..нито знам къде ще е Феста,нито точно кога,нито колко ще ми струва удоволствието..просто си бъбрим,нали?!
Иначе има разлика да поемат 35% от 10 лв нощувка и 35% от 100 лв нощувка,смятам ще се съгласиш.[smilie5]
Мисля,че въпросите,които повдигам не вълнуват само мен, а повечето желаещи,но както си знаем всички,аз съм малко по-прасната в устата и не се срамувам да си кажа каквото мисля.[smilie5]
Та..мисълта ми беше също,че е важно мястото да е интересно,да има готини локации наоколо,не да е нещо до болка познато и изтъркано.Да има отново някаква тема,колегите да си наострят добре обективите и да очакват изненади и т.н.

ПП: Как пък отворих тая тема баш сега,като ме чака печене на торта?!?![smilie8] [smilie11] [smilie7] [cool] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум Фест 2011 - Анонс
Автор: elrisha   
Дата:   14-09-11 22:14

Сега,като се замисля,само в Перник не е имало ФФФест![smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум Фест 2011 - Анонс
Автор: boni   
Дата:   14-09-11 22:16

Съгласен съм, не съм казал, че ще е по-скъпо от миналата година.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум Фест 2011 - Анонс
Автор: papi   
Дата:   14-09-11 22:56

добърско-белица-има хубави места в този район
пък и мецаните са близко

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум Фест 2011 - Анонс
Автор: neillmakoli   
Дата:   14-09-11 23:10

Подкрепям Елриша [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум Фест 2011 - Анонс
Автор: Danhill   
Дата:   14-09-11 23:19

а аз подкрепям ББ [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум Фест 2011 - Анонс
Автор: realnoncho   
Дата:   14-09-11 23:24

Аз обявявам широката си подкрепа за всякакъв вид алкохол [smilie25]

Пък като го доизмислите другото ще го видим.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум Фест 2011 - Анонс
Автор: Anete   
Дата:   14-09-11 23:30

Чакаме с нетърпение повече информация.
Но не мислите ли, че ако мероприятието се изнесе към района на Банско, това ще затрудни немалко живеещите в източната част на страната? Разбира се, решението е на организаторите. Но все си мисля, че биха желали да се включат повече хора.

[beer] [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум Фест 2011 - Анонс
Автор: sokola   
Дата:   15-09-11 00:47

подкрепям Anete - колко ли колеги макар да имат голямо желание да се включат в мероприятието ще пропътуват разстояние от 400-500 и + километра.
Няма ли вариант феста да е някъде в централна България?

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум Фест 2011 - Анонс
Автор: mimnin   
Дата:   15-09-11 01:12

Е то да не искате все в централна Блгария да е, не е зле да се сменя мястото. Като е на морето за някои пък е още по-далече.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум Фест 2011 - Анонс
Автор: georgivelev   
Дата:   15-09-11 08:14

Айдееее, обявен-необявен, почнаха се споровете. Като на селска вечеринка сме. Аз лично се радвам на желанието (и умението) на организаторите да направят такъв фест и ще се съобразя изцяло с избраната от тях локация.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум Фест 2011 - Анонс
Автор: jino   
Дата:   15-09-11 08:20

Автор: J0R0
Дата: 14-09-11 21:44


как къде в Огняново естесвено

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум Фест 2011 - Анонс
Автор: obicata   
Дата:   15-09-11 08:53

Елриша, бъркаш. В този регион, след множенето на сумай ти хотели, които нямат работа, има страхотни оферти. Предлагат пакети за никакви пари. Освен това, си за нула време до Вихрен, Безбог, х. Яворов. Пак освен това има страхотни типажи за снимане в с. Баня, гр. Белица, гр. Разлог.
Нека се доверим на организаторите, помниш, миналата година оправдаха и очаквания и капризи.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »