Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 по-малко точки
Автор: monochrome   
Дата:   18-08-11 07:19

Здравейте! Не се оплаквам, че снимките ми получават по-малко точки. Забелязвате ли, че като цяло сякаш за всички снимки гласуват по-малко хора? На какво се дължи това според вас?
 Re: по-малко точки
Автор: monochrome   
Дата:   18-08-11 07:22

Сравнявам с преди години.
 Re: по-малко точки
Автор: neuromancer   
Дата:   18-08-11 07:29

Хората са видяли хиляди снимки в повече в сравнение с преди години. Следствия:
1) по-трудно се впечатляват
2) омръзнало им е
 Re: по-малко точки
Автор: monochrome   
Дата:   18-08-11 07:36

Добър довод. Но преди имаше много повече кадри с по над 1000 точки. Сега са рядкост. Дори снимки, които не се отличаваха с нищо, събираха по повечко точки. Вероятно си прав, хората се насищат.
 Re: по-малко точки
Автор: iasen2   
Дата:   18-08-11 07:41

Според мен по важното е че големите фотографи ги няма тук.
Един градивен коментар от тях би бил много по важен от хиляди точки .

Борбата за клиенти е вече на друг фронт и той се казва фейсбук. [smilie18]
 Re: по-малко точки
Автор: monochrome   
Дата:   18-08-11 07:43

По-скоро и хората си направиха лични сайтове, фен страници във фейсбук или просто не искат да споделят идеи.
 Re: по-малко точки
Автор: klez   
Дата:   18-08-11 07:46

Беше обсъждано в друга тема - Спада в нивото на снимките ! :) Той е виновен за всичко
 Re: по-малко точки
Автор: posledenzalez   
Дата:   18-08-11 08:48

Точките не са важни.... Лошото е, че почти няма снимки с вложено чувство. Само технически прекрасни снимки. Нормално е когато масовото ниво е "шир потреба" да спадне и интереса... Снимки с еднотипно тониране и кадриране с лопата да ги ринеш (защото някой казва, че това е хубаво)Коя ще харесаш .... тази или онази...
Все по рядко влизам тук... Просто снимките ни станаха клишета за да получават точки (да се харесат на малка група "Б"огоизбрани ), а не са харесвани масово, защото са клишета... Между другото някои от "Б"-тата са пичове ... Какво да ви кажа... идеята фото-форум е прекрасна, но той ще е такъв какъвто го направим с кадрите и поведението си в него. Все пак сме си проблемни хора, ние държавата си съсипваме, та един форум ли няма да развалим...

Снимай така, че да си харесваш снимките и не мисли кой, какво ще каже тук и колко точки ще събереш...

 Re: по-малко точки
Автор: klez   
Дата:   18-08-11 08:55

А ако искаш да трупаш точки - снимай цици
 Re: по-малко точки
Автор: chipsy   
Дата:   18-08-11 09:16

Ko ви пука за тия точки ? [smilie7]
 Re: по-малко точки
Автор: mitku   
Дата:   18-08-11 09:37

1. бОли ме фара за точките. А и е малко неподходящо е да се изказвам и аз за идеи, след като не се и опитвам да се впиша, а просто си щракам за кеф, но както и да е.

2. Нивото цялостно/средно НЕ е спаднало. Има си хубави снимки и "хубавите" не са по-малко отколкото преди няколко години (пак виж т. 1). Нивото като идеи си е същото, а като техническо изпълнение е по-добро. Но е спаднала бройката на аудиторията (особено този месец - по разбираеми причини). Вероятно доста народ предпочитат Суратефтер (където аз например дори НЕ съм регистриран) или просто са мигрирали някъде на друго място.

[smilie7]
 Re: по-малко точки
Автор: sirkhann   
Дата:   18-08-11 09:39


Автор: klez
Дата: 18-08-11 08:55

А ако искаш да трупаш точки - снимай цици


фак`т [smilie2] И все пак...
 Re: по-малко точки
Автор: danvan16   
Дата:   18-08-11 09:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: по-малко точки
Автор: iasen2   
Дата:   18-08-11 10:58

"Суратефтер" [smilie24] - този лаф не бях го чувал [smilie5]
 Re: по-малко точки
Автор: klez   
Дата:   18-08-11 11:09

Вижте, стига сте говорили глупости, точките са изключително важни...
Обяснявам защо...

Когато има повече хора, които се интересуват от точки - те търсят как да натрупат повечето точки.
Рано или късно всички стигат до извода който написах по-горе... за да трупаш точки най-бързо - снимаш цици. Част от тях се преориентират към снимане на цици.

Какъв е ивзода:

Точките са важни за да гледаме повече цици :)
 Re: по-малко точки
Автор: tantris   
Дата:   18-08-11 11:15

Дрън-дрън цици. На първа страница колко често виждате снимки с цици?
 Re: по-малко точки
Автор: violator   
Дата:   18-08-11 11:16

Стига сте писали глупости по темите. Опичайте си акъла кат гласувате и тва е.

[smilie24]

 Re: по-малко точки
Автор: sirkhann   
Дата:   18-08-11 11:16

Абе първа страница... [smilie23]

Точки се трупат и с пТички, ама много скъпи обективите [smilie5]
 Re: по-малко точки
Автор: sirkhann   
Дата:   18-08-11 11:17

Може и с талант, ама трудно... ако ти липсва, и в магазина не се продава. [smilie18]
 Re: по-малко точки
Автор: violator   
Дата:   18-08-11 11:20

Точките се трупат заради липса на елементарна визуална и фотографска култура.

 Re: по-малко точки
Автор: EmilPavlov   
Дата:   18-08-11 11:20

..."Суратефтер" - този лаф не бях го чувал

В отговор на това мога до добавя и "ФЕРМАНСУРАТ". Аз това знам. Наистина сураттефтер и за мен е ново...браво :)
 Re: по-малко точки
Автор: Lalinda   
Дата:   18-08-11 11:22

Снощи срещнах една възрастна дама с куче, близо до пазара, която ме познава от това, че събирам отпадъците, оставени от хората по пътеките и зелените площи... След като се възмути за пореден път от поведението на невъзпитаните поколения, ме попита ДАЛИ СЪМ ЗАБЕЛЯЗАЛА, ЧЕ БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ БИЛИ СТАНАЛИ ИМПОТЕНТНИ?

После веднага каза, че било от това, че гледали МНОГО ЦИЦИ и собствените им жени изобщо не ги възбуждали...

Сигурно има право.

Така е и със снимките - който е свикнал на подправена и разкрасена (за точки) природа или каквото и да е там, което се показва за гласуване, става нечувствителен към реалността и... немощен да й се наслади.

[beer]

Замислете се над това и ще ви стане тъпо.
 Re: по-малко точки
Автор: danvan16   
Дата:   18-08-11 11:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: по-малко точки
Автор: special_k   
Дата:   18-08-11 11:32

[smilie7] Криза е , затова
 Re: по-малко точки
Автор: tantris   
Дата:   18-08-11 11:34

Бе че стават, стават. Обаче не те правят творец. Но всеки творец почва като точкогонец. Т.е иска да бъде признат. Обикновено като получат първото признание, придобиват самочувствие и поемат по собствен път.
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена