Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Фотографска техника
Автор: erotila   
Дата:   17-08-11 14:54

Пламен3

към пламен3
относно ваше лично съобщение:
"Привет,
разгледах твоята галерия и мога да отбележа куп забележки по фотографиите ти, по точките които ти си изброил за моя кадър. Така че преди да направиш някоя забележка на някой автор, 1-во погледни своите неща, разгледай други негови и ако имаш конкретен градивен коментар - го напиши.
Защото това което си ми написал, много лесно ще го обърна срещу самия теб.
Не съм тук за да се разправям с глупости, но ако се наложи - ще го направя!


Това е което исках да ти споделя, в крайна сметка "Квот повикало - такова се обадило".
Надявам се да ме разбереш...:)"

относно моя публикация за ваша снимка

https://photo-forum.net/static/site_pics/158/4_1313426937.jpg



надявам се подбудено то моето мнение:
"потърси в гугъл или подобна всемирна търсачка думички като:
композиция,
кадриране,
светлина,
цифрова фотография,
цветопредаване,
цветокорекция,
сива карта,
фибоначи,
устройство на фотоапарата,
фокус,
ДОФ,
ракурс,
голо тяло,
художествена фотография,
настройка на фото обработващата програма,
ICC,
калибриране,
техники за корекции на кожа,
портретна фотография...
хубави цветове на морето едно време с такъв разтвор се пръскаше лозето."

...
 Re: Фотографска техника
Автор: erotila   
Дата:   17-08-11 14:57

Форума е свободен за всеки който е регистриран в него. Ако неможеш да търпиш мнения не е нужно да си качваш снимките в профила си. Аз съм свободен човек, поне правото ми да си казвам мнението се спазва на повечето места.
Препоръчвом ти да прочетеш темата за стадото .
Относно това какви са ми снимките, много ти благодаря че си отделил време да ги разгледаш. Ако имаш мнение го напиши там, ако нямаш прави като мен: аз не пиша под снимки които не са ми направили впечатление.



Публикацията е редактирана (17-08-11 15:01)
 Re: Фотографска техника
Автор: mikino   
Дата:   17-08-11 15:02

Това какво общо има с фотографската техника питам??? Ако ще и с техника за 100 бона да снима някой, като е некадърен... Не визирам горепосочените снимки, говоря по принцип! Мразя да оплювам колеги - всеки си знае какво може и какво не!
Излишни плювни и тъпи заяждания, относно снимки говорят за лошо възпитание! Особено когато им се отделя цяла тема във форума. Ако имате нещо да си казвате - ОЧО В ОЧО!
Снимайте, не си губете времето с глупости!
 Re: Фотографска техника
Автор: erotila   
Дата:   17-08-11 15:03

фотографска техника на снимане и боравене със светлината- веднага отговарям.
 Re: Фотографска техника
Автор: erotila   
Дата:   17-08-11 15:05

надявам се да не преместите темата и да не я изтриете... смятам че не нарушавам правилата и се придържам към колегиалния тон на сайта за хора на изкуството [smilie8]
 Re: Фотографска техника
Автор: valen_tin   
Дата:   17-08-11 15:07

да публикуваш неща пратени като лично съобщение е грозно
 Re: Фотографска техника
Автор: Mogila   
Дата:   17-08-11 15:08

https://photo-forum.net/i/810403

[smilie3]



Публикацията е редактирана (17-08-11 15:09)
 Re: Фотографска техника
Автор: erotila   
Дата:   17-08-11 15:09

да праща съобщения за това че съм си казал мнението ... КАКВО е
 Re: Фотографска техника
Автор: valen_tin   
Дата:   17-08-11 15:14

пратил ти е лично, ще му отговориш на лично ... ако трябва ще се разберете "като мъже" ... ама да пускаш тук е като да го обадиш на другарката ...
 Re: Фотографска техника
Автор: promis   
Дата:   17-08-11 15:16

Какъв е смисълът на тая тема? Що не се държите като зрели хора? [smilie8]
 Re: Фотографска техника
Автор: mikino   
Дата:   17-08-11 15:16

Моля, някой разумен админ да вземе отношение! Заядливи хора има навсякъде!
erotila Ти какво искаш? Има хиляди гледни точки на тоя свят, ако тръгнеш да се засягаш от всичките .... Още повече, от капризите на клиенти /прочетох темата, към която пусна линк/ - всеки гледа да мине тънко и почва да търси кусури, а ако от няколко места си го чул, значи проблемът не е само в клиентите... Снимката в темата ми прилича на кукла, няма нищо естествено в нея, тъмна е, няма живот...
Сега и мен ли ще ме почнеш? [smilie18]

 Re: Фотографска техника
Автор: erotila   
Дата:   17-08-11 15:18

че то на това мислене да се спре форума, нали всички теми са свързани със фотографията, ето една дето е точно човешка, за хората и за боговете, за снимащите и за щракащите...


да човек съм за това си казах мнението към снимката му а то е доста дълго и е ... препоръка, не виждам нищо от сорта на това дето той ми върна: Защото това което си ми написал, много лесно ще го обърна срещу самия теб.
Не съм тук за да се разправям с глупости, но ако се наложи - ще го направя!

ето може да си каже каквото му тежи на съвестта.
 Re: Фотографска техника
Автор: erotila   
Дата:   17-08-11 15:21

mikino
не нарушавам правилата на сайта не обиждам и не излагам никой

това дето го написа да го прочете той

пп
ако админите направят това като в темата за стадото значи темата ми трябва да стои дълго време във форума.

Не нарушавам нито правилата на форума нито моралните и човешките на никой.
 Re: Фотографска техника
Автор: Lalinda   
Дата:   17-08-11 15:43

Не съм тук за да се разправям с глупости, но ако се наложи - ще го направя!




Звучи заплашително...

Кое или кой би могъл да го... наложи?

[shtrak]

 Re: Фотографска техника
Автор: mikino   
Дата:   17-08-11 15:56

erotila
Ще се повторя - липса на всякакавъ такт и възпитание е да изкарваш ЛС-тата, макар и с критики към теб. Знаеш ли колко пъти са ме критикували, понякога с право, понякога не? Хора, които се смятат за много велики не търпят критики - те критикуват, като забравят от къде са тръгнали! Всякаква проява от този тип изглежда злобно - дори и тази тема.
Приеми критиката като градивна, понякога има смисъл. Ако се считаш за безгрешен, това вече е друга тема и пак не е за форума. Няма безгрешни и префектни фотографи!

Пак уточнявам - ГОВОРЯ ПО ПРИНЦИП И НЕ ЖЕЛАЯ ДА ОБИЖДАМ НИКОГО С КАЗАНОТО!



Публикацията е редактирана (17-08-11 16:33)
 Re: Фотографска техника
Автор: MargeryK   
Дата:   17-08-11 16:24

[smilie25] Пламен3 множко се е засегнал, верно като заплаха му звучи неговото. За това ще кажа, че да съдиш за критикa по работите на критикуващия не е най-правилното според мен. При моите неща примерно могат да липсват адски много неща и да не ги виждам, защото са си мои. Обаче като се погледне чужда работа е много по-лесно да прецени човек какво според него й липсва.
А пък ти, erotila, много си се впрегнал. Ти си знаеш, обаче наистина не изглежда добре да излагаш на показ така съобщение, пратено лично до теб. Прави те да ми изглеждаш набор, че и по-малък. [smilie3] Аз на твое място най-вероятно просто щях да се пукна от смях, особено след такава реплика:
"Не съм тук за да се разправям с глупости, но ако се наложи - ще го направя!"
Мафията те е хванала на мушка... [smilie7]
 Re: Фотографска техника
Автор: erotila   
Дата:   17-08-11 16:27

mikino

[smilie18] я пак прочети всичко от начало... мен никой не ме е критикувал от къде го прочете това
Снимките са в профила ми който му се критикува да заповяда... но mikino в темата никой не ме е критиккувал менИИИИИИ.
 Re: Фотографска техника
Автор: erotila   
Дата:   17-08-11 16:29

MargeryK
ако изкарат сега и клипа с николета със сигурност [smilie18]
 Re: Фотографска техника
Автор: Alex_stand   
Дата:   17-08-11 16:31

erotila не се напрягай и обиждай...
Добрият тон тук не е много на почит, но по добре да си снимаме и да си свиркаме :) без да обръщаме внимание и да си косим нервите [shtrak]
Ето ти и един пресен линк с лека обида към мен от емо99 (21 пост)
https://photo-forum.net/i/1506241


 Re: Фотографска техника
Автор: MargeryK   
Дата:   17-08-11 16:38

Автор: erotila
Дата: 17-08-11 16:29

MargeryK
ако изкарат сега и клипа с николета със сигурност [smilie18]





Абе защо се издаваш бе, сега вече със сигурност са те гепили [smilie6]
 Re: Фотографска техника
Автор: erotila   
Дата:   17-08-11 18:06

[smilie8]
Alex_stand ти сериозно ли

малко по нагоре АВТОРЪТ не го ли е направил преди него, пост 20, че и се подсмихва твореца.

Имаше и за мечките един лаф и за гората. Не може само тупане по рамото, всеки нещо харесва и всеки нещо усеща, различни сме, за това трябва да си помагате. Ако видиш ли на модела му се изпише името тук щото била скрила от роднините си че е по цици, това не е проблем на раята. Неин си е и на тоя дето е имал акъл да я снима!
 Re: Фотографска техника
Автор: admin   
Дата:   17-08-11 18:17

Не е коректно да се изнася дискусия на ЛС във форума без съгласието и на другия автор.
Уреждайте личните си взаимоотношения лично.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена