Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Открадната техника на морето
Автор: cocoon   
Дата:   10-08-11 13:15

Вчера в Крапец ни разбиха колата и ни откраднаха цялата чанта с фотоапарати - Nikon D90+обектив 18-80, Contax G2+обектив Planar 45mm и Rolleiflex TLR с малко счупена закопчалка отдолу. Ясно ми е, че вероятността е много малка, но ако все пак някой нещо чуе или види, нека пише. Доста е гадно. Благодаря

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: xizor   
Дата:   10-08-11 13:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: MauMyHa   
Дата:   10-08-11 13:33

cocoon
Отиваш в МВР пишеш жалба и на излизане да ги "нахраниш" ама хубаво да ги "нахраниш"[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: fotocolor   
Дата:   10-08-11 13:35

Мамката му да ....Дано се намери.[smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: malakar   
Дата:   10-08-11 13:36

Нарушено първото правило на фотографа: Не оставяй никога никаква техника в колата.

Дано някой чуе нещо и помогне.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: Myth   
Дата:   10-08-11 13:36

Добре бе мааааааа му стара, колко пъти се говори, че подобна техника не се оставя по колите освен ако колата не ти е под око.
Иначе ... незнам такива идиоти, малко им е боя. Отивай в полицията и ще стискаме палци.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: xizor   
Дата:   10-08-11 13:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: Батко   
Дата:   10-08-11 13:49

В колата оставям само радиото и то само през деня и то само, ако е на относително оживена улица / паркинг.

Когато пътувам, последната чанта която слагам в колата е чантата с лаптопа и фотоапарата, а когато пристигам е първата, която изнасям.

Баща ми още от едно време ( когато кражбите се наказваха с многогодишен затвор, бой и евентуално лагер ) така ме е научил нищо да не оставям в колата. За днешните времена важи с пълна сила!

Дано да си намериш техниката и да ти е за урок!

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: jeremiah   
Дата:   10-08-11 14:05

Отвратително преживяване ... Дано се намерят нещата!

"Когато пътувам, последната чанта която слагам в колата е чантата с лаптопа и фотоапарата, а когато пристигам е първата, която изнасям." - Батко, точно така се прави!

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: exobexo   
Дата:   10-08-11 14:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: j_mironski   
Дата:   10-08-11 14:53

еййй не се спряха
искам такъв като го хванат да ни го дадат за модел ама аз да го гримирам

давай серийни номера там каквото имаш ако излезе нещо да реагираме

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: Lalinda   
Дата:   10-08-11 14:56

И аз не я оставях в колата, но като ни нападнаха на пътя (в Испания) и ни ограбиха, нямаше как да се съпротивляваме!

Оттогава не снимам с удоволствие, а и суетата ми секна.

Спомням си как предишния ден снимах нещо във Валенсия и си го представях как ще изглежда в хорските очи...

Свещена простота!
Явно заслужавах да бъда ограбена.
Всяко нещо си има край, само саламът ги има два...

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: borkond   
Дата:   10-08-11 15:23

Lalinda - никой не заслужава да бъде ограбен, но се случва.Жалко, че толкова ти е бил мерака, че да се секне от такава дреболия.Пък и суетата си е в основата на движението(поне хорското де). Мен би ме амбицирало и щях да си взема двойно по-добра техника, а и базука ако трябва за охрана!Иначе за техника в колата - така е, а и да не забравяме, че в повечето случаи крадците ни наблюдават - така, че си отваряйте очите на четири!Те подбират жертвите си и ако видят,че сте нащрек и неподходящ се отказват.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: CanoniO   
Дата:   10-08-11 15:51

мизерници са ги откраднали, и на някой мизерник от форума ще ги продадат, под носа на мизерници с фуражки.... надали ще тръгнат да ги изнасят извън мизерната ни страна...

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: xizor   
Дата:   10-08-11 15:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: hash   
Дата:   10-08-11 15:59

В купето на колата или в багажника бяха?

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: pstoev   
Дата:   10-08-11 16:03

моя съвет е да следиш търговете в Ebay.com
така се продават крадените неща!

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: xizor   
Дата:   10-08-11 16:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   10-08-11 16:33

серийните номера ги има в информацията в роу файловете.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: malakar   
Дата:   10-08-11 16:42

"В колата оставям само радиото и то само през деня и то само, ако е на относително оживена улица / паркинг."

След като ми разбиха колата на кръстовището на Солунска и Христо Белчев в София (първа кола паркирана до кръстовището) в петък вечер между 18:30 и 22:00ч вече не разчитам, че оживена улица или паркинг ще спре някой...

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: xizor   
Дата:   10-08-11 16:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: cocoon   
Дата:   10-08-11 16:43

в багажника беше чантата, на 100м от плажа, където всички паркират. не си нося апаратите на плажа, защото не искам да се греят и пълнят с пясък. както и да е, ще ни е за урок, ама не мислех, че и по селата разбиват коли.

ице, имам на дигиталния и на контакса серийните номера, павел ще е във варна тия дни и ще пита търговците, които знае там. иначе остава в софия да се оглеждам, те няма как да ги продадат в някой от малките градове

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: CanoniO   
Дата:   10-08-11 16:44

на моя роу от контакса ми дава серийния номер на скенера[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: fotorafi   
Дата:   10-08-11 16:52

Лошо! Препоръчвам ти да следиш по сайтове и вестници обявите за продажби... Случайно могат да се появят. Във фотофорума е изключено. Късмет[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: Gruyu   
Дата:   10-08-11 17:12

имаше ли и други разбити коли, ако е само вашата сигурно са ви следили...точно в някой малък град ще я жулнат техниката на някой който снима по училищата и не е чувал за форума

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »