Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Открадната техника на морето
Автор: cocoon   
Дата:   10-08-11 17:19

тоя дето снима по училищата няма да даде 2000лв за дигитален апарат, а контакс и ролейфлекс пък съвсем няма да му свършат работа,щото по малките градове и филми няма. бяхме при полицията, пуснаха разследване още вчера, казаха, че има някаква групичка дето вилнее по камен бряг, тюленово и крапец...
просто ми се струва тъпо да не пусна тук съобщение, не бих казала, че много вярвам да се намерят, ама все пак човек прави каквото може

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: Shtrak   
Дата:   10-08-11 17:30

може да се появят в e-bay но по-вероятно в някоя българска заложна къща...успех в намирането[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: simbon4o   
Дата:   10-08-11 17:32

или са знаели какво ще приберат и са чакалили или около 10% шанс има да е случайно [smilie5].
Обяви тлъста награда ако се намерят и може и да се намерят, иначе... забрави ги, ще ги пласират я в чужбинско по ибей я в бг в другия край ан страната.

И техниката винаги на кръста/врата/с тебе!

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: the_drug   
Дата:   10-08-11 18:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: gbrain   
Дата:   10-08-11 19:06

Много гадно наистина. Баси как се краде само... [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: Bumerang   
Дата:   10-08-11 19:39

Едва ли ще се намери нещо от полицията -особено ако не се спонсорира .Така ,че жалба не стига -иска и спонсорство[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: skyvision   
Дата:   10-08-11 19:46

Толкова открадната техника. Къде и как успяват да я продадат? Тези "купувачи" съвест нямат ли?...
Трябва ли след всеки излет да сменяш по няколко вида транспорт, само за да си спокоен, че не си бил проследен до мястото къде живееш или си отседнал на почивка?!...
Друго, толкова преследвано хоби има ли?[smilie23]



Публикацията е редактирана (10-08-11 19:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: d_b   
Дата:   10-08-11 20:02

Да им исъхнат ръчичките, както казва народа!!

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: mitkomitashki   
Дата:   10-08-11 20:10

Момчета, аз при условие, че имам СОТ пак не оставям техниката в апартамента, вие в колата [smilie11]

Живеем в Булгаристан, опомнете се...

P.S. Дано се намерят, но е малко вероятно...

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: neillmakoli   
Дата:   10-08-11 20:57

[smilie11] Кофти работа...
Ние там намерихме една чантичка с гпс и турбосапунер и ги върнахме на рецепцията в хотела.....бяха преспали цяла нощ на паркинга и никои не ги беше пипнал!!!


Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: mbs   
Дата:   10-08-11 21:08

http://www.stolencamerafinder.com/

за всеки случай...


Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: Kmonev   
Дата:   10-08-11 21:43

Ужас, кофти история. Аз моите неща колко време стояха в колата на седалката. Бяхме и на Болата и на Камен бряг и на Тюленово. Днес се връщам. Всичко си е ок, като изключим пясъка в апарата :(

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: vasil.varbanov   
Дата:   11-08-11 01:37

точно в този район ни обраха преди години, разбиха ни колата и ни задигнаха целия багаж, всичките ни раници, дрехи, дори мокрия бански от седалката бяха взели.
прекрасно място, но винаги ще го свързвам с този обир, за съжаление [smilie23][smilie23] [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: georgioiv   
Дата:   11-08-11 08:42

Жалко за техниката, изпитвал съм го - мен ми бяха взели и колата и техниката вътре- две чанти с апарати и обективи от паркинга на Метро. Тогава се оправих сам, намерих бандитите и им платих откуп с условието - всичко вътре да си е както си е било.
А последните три години - три пъти съм ходил с оплакване в полицията за кражба и трите пъти намериха извършителите... Е, вещите бяха продадени и препродадени и не им намериха края, но полицаите си работят.... Така че - най-важно - за да няма други като вас - съдействайте на полицията... [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: Navy   
Дата:   11-08-11 09:16

Като ходите на по дълга почивка и искате и лаптопа и фотото да ги ползвате от време на време... всичко на гръб ли носите постоянно?

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: monochrome   
Дата:   11-08-11 09:28

Да - носи се постоянно. Съжалявам, че са ти откраднали техниката. Развалили са ти почивката на едно от най-красивите места по черноморието ни :(. Надявам се всичко да се намери!

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: Frida   
Дата:   11-08-11 09:45

Ужасно, много съжалявам и стискам палци да се намери.

Преди години пак имаше една "групичка" дето вилнееше в онзи район, но после казаха, че били някакви селяци от Тюленово. Но те май тарашеха всякакви коли. Не знам дали трябва да имаш поне малка култура за да откраднеш тези апарати или това е вътрешно противоречие.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: nastradin2   
Дата:   11-08-11 11:26

Местните наистина са абсолютни тъпандурници! Казвам го с голяма доза неудобство, защото родата ми е от тези краища...Нямат никакъв срам, угризение или съвест...
Опитаха се от моята кола да крадат, както беше прибрана в двора на къщата...Хем знаят, че е моята и хем вечерта ги бях събрал да се почерпим...
Съчувствам ти за загубата!!!
Ако чуя нещо ще ти пиша![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: netLady   
Дата:   11-08-11 11:48

Можеш да пуснеш съобщение тук


Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: haemoglobin   
Дата:   11-08-11 11:54

Ох,дано се намери.
На мен в хачалото на юли ми задигнаха раницата с пентакона вътре и куп други неща.На следващия ден пуснах жалба в РПУ Несебър, две с седмици по-късно полущих писмо на домашния ми адрес,че се било работело по случая - и от тогава нищо.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: boink   
Дата:   11-08-11 11:57

Автор: mitkomitashki
Дата: 10-08-11 20:10

Момчета, аз при условие, че имам СОТ пак не оставям техниката в апартамента, вие в колата




интересно ми е къде я държиш тогава? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: ivanov.10   
Дата:   11-08-11 14:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: venom   
Дата:   11-08-11 14:38

Сигурно в сейф в банката или охраняем офис

Има ли застраховки за тези неща?

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: navy   
Дата:   11-08-11 14:43

Постоянно раницата на гърба, а?

Не си е работа това...

Отиваш на почивка и цялата техника ти виси като бреме навсякъде с теб. На хижа ако си не може да я оставиш в хижата, защото там не се заключва нищо, а и да се заключва ко... хайде по баирите с цялата техника на гърба [smilie18]
По плажовете е още по трагично, защото е жега и пот се лее от теб, а ти - с раницата на гърба [smilie18]
В някой почивна база или хотел - слизаш долу в бар-а или ресторанта с компания - раницата на съседният стол, защото в хотела не е сигурно [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника на морето
Автор: guesswho   
Дата:   11-08-11 14:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »