Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Евтин DSLR или турбосапунер ?
Автор: burningice   
Дата:   06-08-11 10:13

Не си купувай DSLR, защото e зарибявkа. В момента, който видиш разликата в снимката със сапунера и ще започнеш да инвестираш в DSLRи.

Отговори на това съобщение
 Re: Евтин DSLR или турбосапунер ?
Автор: van4o94   
Дата:   06-08-11 10:33

имал съм и сапунерка и турбосапунерка и ДСЛР. ДСЛР-а беше Д3000 но го продадох защото ми трябваха пари. Лично аз предпочитам ДСЛР но исках да чуя мнението и на други, и също да видя какви модели биха ми препоръчали колегите. За сега много ми хареса идеята за Сони алфа А100 / А200 . Имат си мотор, вградена стабилизация... чудя се защо хората не снимат със Сони ами взимат Канон и Никон...

Отговори на това съобщение
 Re: Евтин DSLR или турбосапунер ?
Автор: kudra   
Дата:   06-08-11 10:54

Ванчо, щом си имал от всички видове фотоапарати, а още не можеш да разбереш какъв ти трябва, проблема си е в теб.

Снимай си с телефона и не хвърляй пари на вятъра.


Отговори на това съобщение
 Re: Евтин DSLR или турбосапунер ?
Автор: serjy   
Дата:   06-08-11 10:56

под "хората" нали не мислиш форумните талибанчета на ка-ни-кон?

Отговори на това съобщение
 Re: Евтин DSLR или турбосапунер ?
Автор: van4o94   
Дата:   06-08-11 12:12

kudra На телефона нямам камера [smilie5] Исках да чуя мнението и на други тъй като не смятам че след като съм имал различни фотоапарати съм многознаещ и съм наясно с всички видове фотоапарати и всичко по тях. Ето че благодарение на тази тема няколко от колегите (за което много им благодаря)ме насочиха към Някое по старо Сони Алфа или пък Коника Минолта, и сега наистина се замислих за някой от тези модели!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »