Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Portrait Professional - изгодно
Автор: MarinY   
Дата:   20-07-11 19:16

Изгодна промоция за една от най-добрите програми за ретуш на лице.

тук

Работи и като плъгин на ЦС4-5 - 32/64bit

Има три нива с три цени. Освен промоцията, ето и един официален код за още 15% отстъпка.
RORO-RICX-BNHP-OJTS

Пълната версия (без 64bit) излиза само 50 доларчета.

Тегли се от сайта им и ти пращат активиращ код веднага.

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: MarinY   
Дата:   20-07-11 19:18

Не гледайте колко са пластмасови рекламите. Има прекрасно владеене на личните желания.

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: denis.vasilev   
Дата:   20-07-11 19:53

сори ама ретуша на снимките на рекламния банер са пълен леш ... [smilie23] [smilie23]
не бих я изтеглил дори и да беше безплатна [smilie3] [smilie3]



Публикацията е редактирана (20-07-11 19:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: Argazki   
Дата:   20-07-11 20:04

"не бих я изтеглил дори и да беше безплатна" ... Въх, уби мъ ...!

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: compur   
Дата:   20-07-11 20:04

[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: vikitovikito   
Дата:   20-07-11 20:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: MarinY   
Дата:   20-07-11 20:24

Denis, май не си погледнал по-подробно. Контролът е много прецизен.
http://www.portraitprofessional.com/photo_editing_software/

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: denis.vasilev   
Дата:   20-07-11 20:32

погледнал съм го това .. просто мнението си ми остава същото ..[shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   20-07-11 20:32

понеже не знам пакистански и тоз другия език дето го водят ингилийски, от де са натиска, че да го вземеш това чудо.
Има и още нещо, че и без тази програма, само с фотошопа, може да се направи същия ефект за има няма 3 минути. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: mano   
Дата:   20-07-11 20:34

Върши работа ако го ползвате умерено. Но и тази цена ми е височка. Тези хора не се ли научиха, че ниската цена продава. Да взимат пример от Apple. Току що си купих Лъва за 30 долара а си е цяла ОС

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: MarinY   
Дата:   20-07-11 20:51

Не искам да съм в ролята на защитаващ, ама баби, струва ми се, че малко се надценяваш. [smilie3]

Мано, темата за ценообразуването е отделна и мн-о-о-го дълга. Другото е, че тя никога не покрива изискванията на българския купувач. Особено, когато не е за негов произведен продукт. [smilie5] (ниската цена, доказано в 90% от случайте е показател за ниско качество) [smilie3]

П.П. пак за баби.
Има в ляво копче "buy"
на новия екран "buy now" и вкарваш кода, който съм дал за още 15% намаление.
На следващия екран си избираш версията, пишеш си номера на картата или Pay Pal сметката,
Теглиш програмата и я активираш с кода, който ти дават. (не моя).



Публикацията е редактирана (20-07-11 20:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: gbrain   
Дата:   20-07-11 21:11

Малко се стреснах от заглавната страница на сайта [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: novi4ok   
Дата:   20-07-11 21:44

Благодаря за инфото, но честно казано това ми се струва точно толкова безсмислено, колкото и половината "нови", "адски полезни" и "абсолютно задължителни" продукти, които куцо, кьораво и сакато произвежда и се опитва да продава. Някой ще ми каже ли защо трябва да купувам допълнителен плъгин вършещ нещо, което фотошоп прави безпроблемно, дори по-добре? Същия въпрос мога да задам по повод подмяната на стария си телефон с нов, наблъскан с функций, които никога няма да използвам, или пък за смяната на старата си сигма 24-70 с новата, която има вграден мотор (но моят апарат няма нужда от него) и същата оптика? И въобще - защо аджеба продължаваме да разсъждаваме разхищаващо-консуматорски вместо да използваме максимално функционалността и възможностите, които имаме с наличното? Наистина ли си заслужава 50-те долара? Или просто ни мързи да научим как да направим същото или дори по-добро с помощта на самия Фотошоп (или кой каквото ползва). Защо все по-малко ценим ресурсите, които изразходваме - независимо дали са минерали, енергия или човешки труд и време вложени в печеленето на пари, които да похарчим за безсмислици? Не искам да съм консуматор, колкото и смешно да звучи това за повечето четящи. Сега можете спокойно да се подигравате...


Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: prisonbreak   
Дата:   20-07-11 21:59

мога да дам линче за Portrait Professional Studio 9.8.2, не е последна версия, но .... е фриииии, ако някой иска да пище на ЛС

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: gbrain   
Дата:   20-07-11 22:03

novi4ok, разби ме човече, класирам те в топ 5 за най-добри мисли във Фото Форум и не само този сайт[smilie24]

п.с. сериозно го мисля, не се подигравам

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: n1x0n   
Дата:   20-07-11 22:44

Такъв мазньоч ако не можете и без плъгин да го докарате - направо деинсталирайте и Фотошоп и всичко! [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: MarinY   
Дата:   20-07-11 23:00

Настрани от "заслужава ли си или не" -

Помислете си колко тъжен и изпълнен със жлъч живот водите, като цялото ви съзнателно време е изпълнено с търсене на кофтито, проблема, лошото, опитвайки се в същото време да се самодоказвате (пред себе си), като летящи над тъпите, безидейни и мързеливи същества, наричащи се човеци!

Тъжно, но изходът се крие само във вас. Т.е. Изход няма.
[beer]
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: hotsnail   
Дата:   20-07-11 23:32

А без фотошоп може ли да се използва?

Не че нещо ама 800 Евра за редкатор дето всяка година да купувам нов...(а това майе без лайт рум?)

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: shtukov   
Дата:   20-07-11 23:39

Как ли се справя с брадясали мъже..

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: hotsnail   
Дата:   20-07-11 23:48

http://www.portraitprofessional.com/gallery/men/?p=1


За мне има какво да се желае при мъжете....жените всички сме свикнали да ги сравняваме с Барби ама ....Кен не е толкоз популярен

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: MarinY   
Дата:   20-07-11 23:58

Още в първият си пост го написах, ама трябва като се чете и да се разбира!
Нормално е в рекламата да показват максимално измъчено, до къде може да стигне "промяната". Реално, от работещия зависи и да спре с плъзгачите при някакви човешки стойности.

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: petkova70   
Дата:   21-07-11 00:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: n1x0n   
Дата:   21-07-11 01:37

Помислете си колко тъжен и изпълнен със жлъч живот водите, като цялото ви съзнателно време е изпълнено с търсене на кофтито, проблема, лошото...

oh, the drama! [smilie18]

Само защото не харесвам някакъв мазачески плъгин... не знам жега ли е при вас, ама тия избухвания срещу всяко различно мнение - не са на добре.

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: harvester_vn   
Дата:   21-07-11 01:45

Не е лоша програмката, ползвал съм я като самостоятелна (не като плъгин) за тия пари толкова :)

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: darksorrow   
Дата:   21-07-11 04:05

сериозният ретуш - на ръка.

набързо с приемливи резултати - портречър.

/tоpic.



Публикацията е редактирана (21-07-11 04:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: джъмбо   
Дата:   21-07-11 09:49

хубава е програмката
купих си я преди 2 години нейде още на 8 ма версия и сега си я ъпдейтвам

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: boncho_marinov   
Дата:   21-07-11 10:14

много добра програма , имаш достатъчен контрол върху обработката на изображението...дори в по-старата версия , която ползвам...

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: borkond   
Дата:   21-07-11 10:38

Я си намерете обучаващите програми на линда ком или други за същинския фотошоп и зарежете повечето плъгини!Аз,когато по-малко разбирах използвах много плъгини, а сега почти никакакви, а разбирам само около 15% от фотошопа! По-скоро си запазвам готови комбинации от леъри, които правят някои от фотките уникални и когато искам да постигна същия ефект направо ги мятам.Доколкото знам протата работят с няколко хиляди такива запаметени комбинации за разлика от простосмъртните:)

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: jivkojj   
Дата:   21-07-11 10:40

Програмката кефи. В рамките на 1-2 минути изкарва добър резултат, без много-много да се заседяваш на ПЦ-то, което мен перфектно ме устройва. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: GOSPODIN   
Дата:   21-07-11 10:46

Чудесна програма с много възможости, която спестява време. Другия плъгин, който добре подмладява е KODAK DIGITAL GEM Airbrush Professional.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: freaak1   
Дата:   21-07-11 13:47

Интересно.. има ли плъгин за CS3-4 ?

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: cTpaHHo   
Дата:   22-07-11 11:50


Не ме кефи. [smilie23]
За човек като мен, който цъка и си обработва за удоволствие, тоя плъгин ли е програма ли е , си е убийство на удоволствието.
Сигурно ако трябва снимки на конвейер с николетолозановска визия да се изкарват, това ще свърши перфектна работа.
И не може да не ми направи впечатление, че той размърдва чертите на лицето. Тва вече си му викам измама тип "оправи ми носа, че не си го харесвам!".

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: special_k   
Дата:   22-07-11 13:23

Автор: MarinY
Дата: 20-07-11 20:51

Не искам да съм в ролята на защитаващ, ама баби, струва ми се, че малко се надценяваш.
.....

Надценява се друг път.

.....

Иначе тая програмка си става , ако бързаш. Тва че много маже не е проблем - правиш го на леър и после леко с гумата...

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: MarinY   
Дата:   22-07-11 16:33

Special, не коментирам баби играят, като фотограф, а трите минути, за да направи тези корекции. [beer]

За Странно - всяка корекция си има плъзгач за настройка или пълно изключване. Всяка корекция е в отделен леар и може да се дообработва по класическите начини във Фотошоп.

Програмката, наистина не е от задължителният пакет за всеки фотограф, особено за любителите на "традиционното".
Що да ползвам електрически нож, след като, лично, съм си издялкал един от кремък?!
[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: smaquen   
Дата:   27-07-11 13:40

някой може ли да сподели линк до крак на програмката от който да не ми пищи антивирусната.

теглих няколко версии все с този проблем.

благодаря в аванс

Отговори на това съобщение
 Re: Portrait Professional - изгодно
Автор: db   
Дата:   04-08-11 15:17

Програмката е много добра и спестява маса време! номера е да не прекаляваш с обработката и да си довършиш на фотошоп някои дребни детайли. И между другото не е задължително да прекалявате с "кукленския порцеланов" ефект. При умерено ползване се получават идеални резултати!

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »