Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, вече има желаещи, започна записването!
Автор: pepi34   
Дата:   11-07-11 22:31

Скъпи съфорумци, благодарение на лични контакти имам честта да ви предложа обмяна на опит под формата на Майсторски клас или семинар на известия сватбен фотограф Александрас Бабичюс(Литва).Същият може би ще посети Бг по моя покана в края на м.Октомври. Условията и програмата ще станат известни, само при наличие на заинтересованост от ваша страна.

А нека да ви пусна и малко инфо за фотографа.

http://meninenuotrauka.lt/lt/


Какви са му възможностите и титлите може да се види от личния му сайт. Аз бих добавил още малко. За тези който сериозно се интересуват от сватбена фотография, независимо дали са професионалисти или средно напреднали, ще бъде особено интересно.Въпросният фотограф е доста добре известен в Европа и е доста добър в репортажното заснемане на събития по способите без използването на светкавица

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: pepi34   
Дата:   11-07-11 22:38

Още едно уточнение към Модераторите.Разбрах , че за теми от такъв характер може да има някакви изисквания. Писах на Бони, но не получих отговор и разбрах, че Бони е извън БГ. Желая да си направя проучването и ако има желаещи, да запазя темата, така, че моля посочете си изискванията.Извинявам се, че я пуснах преди да дочакам отговор, но може би няма да имам достъп известно време до нета.

За сериозните желаещи - не ме питайте за цена, зависи от програмата и желаещите, при повече от 10 души желаещи ще обявя окончателните условия.
И още нещо важно - събитието ще се състои в града с най-много желаещи, вероятно София, предполагаеми дати 25-26 октомври., защо през седмицата, а не събота и неделя, ами това са възможностите, а и сватбените фотографи събота и неделя снимат и са заети.[shtrak]

за повече инфо на лични или 0896223963 Делийски.



Публикацията е редактирана (03-09-11 02:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: staskl   
Дата:   11-07-11 22:40

правилно - СВЕТКАВИЦАТА е излишно нещо - изкуството не иска изкуствена светлина...

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: pefoto01   
Дата:   11-07-11 22:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: chukov   
Дата:   11-07-11 23:00

Много приятни неща видях
Не знам само дали може един двудневен семинар да развие поглед, какъвто авторът е демонстрирал в сайта си

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: pepi34   
Дата:   11-07-11 23:26

chukov написа:

> Не знам само дали може един двудневен семинар да развие поглед,
> какъвто авторът е демонстрирал в сайта си

Ами аз смятам от личен опит , че от такива семинари може да се научат интересни неща и да се интерпретират към своя си поглед и конкретната ситуация.Ако нямате собствен поглед върху нещата, едва ли може някои друг да ви го формира.А и нали това е едно от нещата по които се разпознава добрият фотограф?

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: pefoto01   
Дата:   11-07-11 23:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: pepi34   
Дата:   11-07-11 23:32

staskl написа:

> правилно - СВЕТКАВИЦАТА е излишно нещо - изкуството не иска
> изкуствена светлина...

Никъде не е упоменато ,че светкавицата е излишно нещо, просто съм отбелязал, че човекът снима по този начин, или ако трябва да сме точни, почти без! А и това едва ли има значение, всеки може да си снима както му е удобно, важното е крайния резултат.Ако имате желание да се организира подобно мероприятие, на него ще научите как този човек постига своя резултат.Това разбира се ,не ви дава гаранция, че вие ще постигнете същите резултати, вие ще постигнете вашите.



Публикацията е редактирана (11-07-11 23:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: pefoto01   
Дата:   11-07-11 23:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: Myth   
Дата:   11-07-11 23:53

Аз съм заинтересуван, но зависи от цената в крайна сметка, хубавото е че до тогава окотмври месец има време, от Пловдив съм ако има значение.

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: filadendron   
Дата:   11-07-11 23:57

I am In :)

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: scrap   
Дата:   12-07-11 00:16

за [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: novi4ok   
Дата:   12-07-11 00:25

Аз също бих се включил - снимките са впечатляващи [smilie24].
И мисля, че не трябва да се колебаете дали да го поканите - сигурен съм, че желаещи ще се намерят, но това ще стане след като се обявят конкретните условия.


Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: kadar   
Дата:   12-07-11 09:47

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: nemchev   
Дата:   12-07-11 10:27

Аз също проявявам интерес, но без да има упоменати условия, не знам дали мога да си го позволя. Нека има някакъв приблизителен вариант
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: vladod   
Дата:   12-07-11 11:33

Аз съм ЗА [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: vladod   
Дата:   12-07-11 11:43

Ама това "...при повече от 10 души желаещи...", е доста неясно .......... семинар със 110 човека, например, не ми е мечтата хич [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: photokiller   
Дата:   12-07-11 13:27

Със сигурност ще участвам [shtrak] Тези които имат съмнения относно резултата от двудневния семинар бих посъветвала да не се отказват заради това - винаги има какво да се научи, все пак човек се учи цял живот. Била съм на такива семинари в чужбина, доста полезно и интересно е!

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: pepi34   
Дата:   12-07-11 13:31

Здравейте, да мога да дам приблизителни параметри, но с уговоркта , че не може да са съвсем окончателни.Групата ще бъде от минимум 15 души и максимум 30, макар, че човекът ме увери, че нямало проблем и за повече.Виждам, че явно ще се заформи интерес, така, че който е сериозен да драсне едно лично и да си остави координатите.И според мен повече от 30 души не е желателно, така, че бройката ще бъде ограничена. Програмата на семинара я има на сайта му(ако не се лъжа).Тя е направена за Русия и в нея има известни елементи който ще бъдат съкратени или подменени, според нашите условия(имаше раздел за сватбения бизнес). Семинара може да бъде еднодневен или двудневен, това бихме го уточнили, като видя окончателната бройка. При 30 души е за предпочитане двудневен, но ще бъде през седмицата, някой от вас ще са от провинцията, други на работа и ако е по-удобно на болшинството, програмата ще се редуцира, времето ще се удължи и ще го направиме еднодневен. Мен лично не ме бърка кой от двата варианта ще остане окончателен. Аз също ще бъда там в ролята на ученик, колкото научите вие , толкова и аз. Принципно идеята е колкото повече можем да научим от този човек, толкова по-добре.От негова страна няма да има проблем, както вече казах, имам лични отношения там, предоставени са ми добри условия.



Публикацията е редактирана (12-07-11 13:34)

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: pepi34   
Дата:   12-07-11 13:39

По отношение на финансовите условия - цената зависи от бройката на участниците и допълнителните разходи, който ще трябва да реализирам - наемане на зала, студио и други подобни.Тези условия са ми дадени и са си общо взето мой проблем.Както казах, цената ще е Българска, ще бъде по-ниска даже от тази на която се организират семинарите във Вилнюс.

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: Char   
Дата:   12-07-11 13:43

И аз се интересувам живо. Кога годе-долу може да се очаква повече информация?

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: sdn   
Дата:   12-07-11 14:03

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: milenmarinov   
Дата:   12-07-11 20:04

Имам интерес...[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: optima   
Дата:   12-07-11 20:16

Пишете и мен ![smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: 3DF   
Дата:   12-07-11 22:38

Аиде и моя милост в калабълъка[cool]
в списъка де!!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »