Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: pepi34   
Дата:   12-07-11 22:43

Здравейте, моля пишете на лични и си оставяйте координатите, за известно време може би няма да влизам в темата.Ако има достатъчно желаещи след седмица ще обявя окончателните условия.

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: nicos   
Дата:   12-07-11 23:08

Предполагам, че ще е на английски семинара, ама все пак да питам...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: v_petrunov   
Дата:   12-07-11 23:53

Имам интерес само кажете кога !

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: pepi34   
Дата:   12-07-11 23:56

Забравих да уточня, семинарът може да е на Руски, може и на Български, тоест ако има нужда ще наемем преводач и ще си е на нашия роден език.



Публикацията е редактирана (12-07-11 23:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: nicos   
Дата:   13-07-11 14:32

Пишете ме и мен, ако е на български [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: pepi34   
Дата:   14-07-11 21:40

Здравейте, на Български ще е семинара, почти се събраха нужните желаещи, ще пусна след седмица окончателните условия.

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: pepi34   
Дата:   17-07-11 01:26

Здравеите на всички които ми писаха на лично.На тези които не успях да отговоря,семинар ще има, минималната броика вече е набрана, продължавам да записвам все още на лични или в темата, условията ще публикувам по-натам.Примерна програма и тема има в личния саит на Бабичус.

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: met   
Дата:   18-07-11 12:05

ok

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: met   
Дата:   18-07-11 12:44

Бабичус е много добър в репортажа.
Уважаван е в Русия и Европа,провежда
често семинари.Погледнете му сайта.

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: Char   
Дата:   18-07-11 23:04

Ако не сме получили отговор на лични нали сме в списъка [smile]

Аз за всеки слуай да попитам.

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: dpurple   
Дата:   19-07-11 01:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: MarinY   
Дата:   19-07-11 02:43

Няма ли да порастнеш, бе човек?
Светът е шарен и не си единственият Авторитет. И за семинарите със светкавица има желаещи. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: dpurple   
Дата:   19-07-11 12:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: Char   
Дата:   19-07-11 12:17

http://meninenuotrauka.lt/ru/news/555/

Чета и се опитвам да намеря, къде се отрича светкавицата...[smilie11]



Публикацията е редактирана (19-07-11 12:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: met   
Дата:   19-07-11 12:21

пърпъл,аз нещЪ да ти четЪ дедовите простотиЙ!
Иначе те уважавам като автор, но не бъди толкова краен.



Публикацията е редактирана (19-07-11 12:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: pepi34   
Дата:   19-07-11 16:01

До момента за всички желаещи има място независимо дали сте получили отговор.

А за Пешо специално - много добре знаеш че има различни течения във фотографията.Всеки да си снима както си може.Важното е всяко нещо да се прилага правилно и какъв е крайния резултат.Мисля че по ясно от това не мога да го напиша.

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: nicos   
Дата:   19-07-11 22:20

А кога ще разберем цената? Защото и това все пак е важно. И бройката на участниците?

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: bpavlov   
Дата:   20-07-11 02:27


Тук момента е подходящ да направим телемост към една стара тема и да предложим практическата част на семинара да се проведе в "Лебеда" и "Света София"

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: pepi34   
Дата:   22-07-11 01:59

Здравейте, както казах, когато се прибера в София след 3-4 дни ще публикувам окончателните условия, бройката и цената. Цената ще е съизмерима с тази на други семинари организирани от БГ автори. Примерна програма има на саита на Бабичус. Бройката ще е нормална и ограничена. Засега места има още. По любопитните вече звьннаха по телефона и са осведомени.Семинар ще има , минималната бройка според мен е набрана. Просто този форум, както и всички останали си има правила и не е редно да ги нарушавам. Когато ги изпълня, ще публикувам и съответното рекламно съобщение.Моля да ме извините, просто времето на организацията съвпадна и с други мои ангажименти.

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: pepi34   
Дата:   25-07-11 18:45

Здравейте колеги, пускам ви малко предварителна информация. Получих известен брой писма от желаещи, ако сметна всички за сериозни, както писах семинар ще има. Семинарът ще бъде двудневен(най - вероятно), ще се проведе в София.Поне засега такава е ситуацията.Бройката ще бъде ограничена, максимума е 35 души. Първият ден ще има интензивна теоретична част с продължителност 8, ако има нужда и повече часове, естественно с необходимите почивки. Ще бъде проведена в зала или студио с необходимото оборудване.Вторият ден е предвиден за практическата част на семинара. Тя ще е с по-малка продължителност, предполагам около 4-5 часа. Групата ще бъде разделена на 2 от по 15-тина души,(с оглед на по-добро възприятие на материала), едните ще са сутринта, другите - следобед.Бабичус ще говори на руски, има осигурен преводач с опит, ще има превод на БГ.За практическата част ще осигурим и булка, реална , нашенска, обикновена, като от нормална сватба, не фотомодел.Цената ще публикувам официално тези дни, запазването на места ще стане с капаро.За момента все още има свободни места, не повече от 10.Ще формирам и подробна тема, тук ще има линк към нея.За всички извън София ще се погрижа лично, ще осигуря някакъв евтин хотел.



Публикацията е редактирана (25-07-11 18:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, има ли желаещи?
Автор: met   
Дата:   25-07-11 19:56

ok

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, вече има желаещи, започна записването!
Автор: pepi34   
Дата:   28-07-11 13:47

Здравейте колеги, нещата около организацията малко се поизясниха. Семинар ще има, ще се проведе в София , ще бъде 2 дни.Както вече писах на български език. Датите са 26 и 27 октомври - сряда и четвъртък.Примерна програма(но на руски ) има на сайта на Бабичус.
http://meninenuotrauka.lt/ru/news/555/
,
с тази малка подробност , че там са посочени други 2 дати, ще ги поправим скоро.В предния пост съм ви описал примерен график, по нататък ще дам още уточнения. Единствената разлика от предния пост е, че може би ще се разменят дните на практиката и теорията, може би първо ще е практиката, после теорията, това ще определи лектора.Още не е ясно помещението в което ще се проведе семинара. Колегите от София, може да помагат с идейки.Залата трябва да е за 35-40 души и да се осигури качествен цветен проектор или голяма плазма.Желателно е да е близо до центъра и с поносим наем за 2 дни.Почти окончателната цена на семинара е 250лв.Имам уговорка с Бабичус, че ако бъде над 260лв (все още има неясни разходи), няма да се завишава, а това ще бъде за сметка на неговия хонорар.Тъй, като вече съм участвал в няколко семинара извън БГ, ще се погрижа за добра организация на мероприятието.
Запазването на места става с капаро от 100лв. Информация по този въпрос - лично по телефона 0896 223 963 - Петър Делийски.За тези които не са от София ще осигуря някакъв евтин приличен хотел. За целта е нужно да ми отправите запитване.Предпочитам контакт по телефона, в момента не влизам редовно тук и може да пропусна да отговоря на някого. Всички записали се до момента имат гарантирано място(ако го потвърдят естественно), има още около 10тина свободни места.



Публикацията е редактирана (28-07-11 13:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, вече има желаещи, започна записването!
Автор: prostudio   
Дата:   31-07-11 17:08

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, вече има желаещи, започна записването!
Автор: jino   
Дата:   31-07-11 19:44

Желая късмет. Пробвай в САБ /Съюз на архитектите в България/ имат 2 зали много удобни за целта и напълно отговарящи на горните условия.Познавам част от администрацията там така че бих могъл да помогна с нещо.Телефона ми то има в профила.

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар Сватбена Фотография на Александрас Бабичюс в БГ, вече има желаещи, започна записването!
Автор: pepi34   
Дата:   01-08-11 09:38

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »