Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: batstako   
Дата:   02-06-11 19:37

Това с газовия пистолет ми се струва хмммммммм доста тъпо. Ако оня отсреща извади бойно оръжие какво правим .......... докато стане ясно кой с боен, кой с газов един вече бере душа. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: matataupa   
Дата:   02-06-11 19:53

Пуснал съм линк. След това оръжието става ненужен товар[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: raych_eu   
Дата:   02-06-11 19:54

Oт шурикени , конаи , нунджако и катана едвам ми остава място за обективи в чантата.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: stoychev   
Дата:   02-06-11 20:50

photokp написа:

> "Мехмед Азиз бил в колата си пред входа на парка, където
> очаквал идването на колоната. Седял с отворена шофьорска врата
> в колата си в района на стадиона и очаквал пристигането на
> участниците в похода по пътя на четата на Таньо войвода, за да
> документира събитието, когато усетил неочаквано присъствие
> съвсем близо до себе си."-
> - преди година и половина имах насред гората неочаквана среща
> с този човек. Изненадващо без мое разрешение започна да ме
> снима. Мисля че просто пак е прекалил "репортерството" и този
> път е получил заслуженото.
> Защо други които не са били на място описват непозната за
> тях ситуация.


И охранителните камери снимат без ваше разрешение по улицата, да вземем да ги чупим, а?
Вместо да се радвате, че истински фотограф (не коткоман, залезджия и т.н.) е открил нещо интересно у вас и иска да го заснеме, вие му пожелавате да си получи заслуженото...

Въпрос на манталитет е.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: landstar   
Дата:   02-06-11 20:50

Гледал го ... сигурно с обектива, нали най-артъ са мазни мангали с два зъба. Нейсе, добре е, че не е на етническа основа. Друг път да взема компания.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: guesswho   
Дата:   02-06-11 21:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: vlaca   
Дата:   02-06-11 22:51

С риск да прозвуча нелепо, аз направих следната връзка

02.06 -> МЕХМЕД Азиз -> чакал в Исперих да пристигнат „четниците” от похода по пътя на четата на Таньо войвода


Както на скоро чух какво било кураж : Да влезеш в бар в квартал Филиповци / Факултета /Хр.Ботев и да си поръчаш сок от манго и малък ром та и тук на нещо подобно ми мяза историята

Някой човек е решил да покаже патриотичния си дух ... Не е правилно, дано с Мехмед всичко е ОК

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: pefoto01   
Дата:   03-06-11 02:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: pefoto01   
Дата:   03-06-11 02:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: pefoto01   
Дата:   03-06-11 02:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: pefoto01   
Дата:   03-06-11 02:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: elrisha   
Дата:   03-06-11 11:13

Туй момче май не яде бой за първи път..или се лъжа?

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: radi_nrj   
Дата:   03-06-11 11:29

Оставам с впечатление, че нападателя или е бил Турбо Селяндур или е бил на забранени стимуланти. Дано колегата е добре.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: slavoart   
Дата:   03-06-11 11:35

photokp, ти поискали разрешение да отнемеш живота на този хищник ОТ НЕГО САМИЯ:https://photo-forum.net/i/1370084


Колкото ти имаш право да снимаш/стреляш сред природата, толкова и колегата ДА УПРАЖНЯВА ПРОФЕСИЯТА СИ!!!


Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: alfonsito   
Дата:   03-06-11 11:42

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: guesswho   
Дата:   03-06-11 12:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: мара   
Дата:   03-06-11 13:22

добре, бе хора...как преценихте ситуацията, като нямате ни най-малка реална представа каква е била?

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: pefoto01   
Дата:   03-06-11 13:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: batstako   
Дата:   03-06-11 13:42

pefoto01
къде видя "робска психика" ей това не разбрах [smilie18]
Мисълта ми беше че когато се купува оръжие се купува "истинско" а не играчки. Освен това трябва да имаш смелост да натиснеш спусъка /аз нямам/, когато си извадил пистолет и си го насочил срещу ЧОВЕК, а това не е никак проста и лесна работа. Иначе всички са многознайковци ......... [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   03-06-11 13:46

При нас такива неща не се получават с нашите приятели от махалата. Нашите роми, уважават хората с камери.

При случай, някой да прави опит да посяга, вероятно ще последва счупване на апарата с големия обектив в неговата глава. А, вероятно два килограма техника в главата на нападателя, биха направили повече поразия, отколкото един шарам.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: guesswho   
Дата:   03-06-11 13:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: chill   
Дата:   03-06-11 17:14

Автор: pefoto01
Дата: 03-06-11 02:29

На общественно място не можете да имате претенции за това,че влизате в нечий кадър.
---

Глупости на търкалета.

Има такива специфични ситуации, разбира се, но като обобщение горното е невярно и потенциално може да навлече сериозни главоболия, в пряк и преносен смисъл на, с извинение, фотографа.



Публикацията е редактирана (03-06-11 17:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: mladenov   
Дата:   03-06-11 20:50

Като чета какви смелчаци има тук направо ме хваща страх да не ядосам някой от тях, ама все пак ще кажа нещо...[smilie18]

Какви пистолети, какви глупости бе хора? Колко от вас са носили огнестрелно оръжие и знаят за какво наистина става дума? Щели да извадят пистолета и да стрелят... И какво? АКО въобще успете да извадите пистолет, докато ви блъскат по главата, нима мислите че е толкова лесно да стреляш срещу човек? А и газов пистолет да е, нали човека който те удря е до теб! Какво става като гръмне газовия патрон И ДО твоето лице, а?
Аз имах служебен "Зиг-Зауер" 4 години и нито веднъж не съм го извадил от кобура освен да го прибера в сейфа! Стигнеше ли се до физическа разправа, много по-голям ефект имаше металната сгъваема палка която носех! Защото човека отсреща знаеше че ще я използвам без да се замисля, а колегите които се правеха на мъже и размахваха пистолети трябваше непрекъснато да се разправят с типове които им се дървеха защото знаеха че никой няма да стреля!Така че давайте по-кротко с тези пистолети, пък било то и газови!

Колкото до това дали колегата е имал право да снима...Моето мнение е че като репортер той е напълно в правото си да снима каквото прецени за добре на момента.Ако някой е видял че е сниман, може да отиде и да го помоли да изтрие снимката.Физическата разправа заради една снимка или пък "един поглед" не е оправдана според мен.[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: guesswho   
Дата:   03-06-11 23:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: pefoto01   
Дата:   04-06-11 02:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »