Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: bogifen   
Дата:   02-06-11 12:48

Хулиган нападна и би фотрепортера на БТА Мехмед Азиз, докато чакал в Исперих да пристигнат „четниците” от похода по пътя на четата на Таньо войвода. Мехмед Азиз бил в колата си пред входа на парка, където очаквал идването на колоната. Седял с отворена шофьорска врата в колата си в района на стадиона и очаквал пристигането на участниците в похода по пътя на четата на Таньо войвода, за да документира събитието, когато усетил неочаквано присъствие съвсем близо до себе си.

"Издебна ме в гръб, нападна ме с юмрук в лицето. Хвръкнаха ми очилата. Започна да ме налага, стана схватка, след която нападателят избяга", разказа Азиз. Единствената реплика на мургавия нападател била: "Ти защо ме погледна?"

Фотографът се обадил веднага в полицията. Дошлите на място полицаи видели кръв по лицето му и счупените очила.

Мехмед Азиз е роден е през 1959 г. в село Йонково, Разградска област. Живее и работи в град Исперих. Фоторепортер е от 36 години, негови снимки са публикувани във всички регионални и национални вестници.

http://www.sbj-bg.eu/index.php?t=11662

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=912404

http://www.ekip7.bg/index.php?option=com_content&task=view&id=7661&Itemid=1


Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: jivkojj   
Дата:   02-06-11 12:54

[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Гадост!

Не разбрах, циганин ли е бил нападателя. Те налитат на бой за един поглед.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: мара   
Дата:   02-06-11 12:55

мамка му!!!!!!!
лани биха и обраха и сстоян!
и ся кво?

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: special_k   
Дата:   02-06-11 12:55

Започна да ме налага, стана схватка, след която нападателят избяга - явно е бил мангал


Евала , Мехмед !

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: bogifen   
Дата:   02-06-11 12:56

Мургав до черно... За съжаление това е картинката. Колегата има моята, а и убеден съм на всички здраво мислещи хора, подкрепа.

Профилът на Мехмед Азиз във Фото-Форум: https://photo-forum.net/photographer/msld



Публикацията е редактирана (02-06-11 13:18)

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: Тед   
Дата:   02-06-11 13:02

Бил е страхливец, щом го е издебнал в гръб.

Тези прояви [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: мара   
Дата:   02-06-11 13:10

а, то па голяма файда ако е бил смелчага. хубаво би било да се утрепе, да се закопа и да се рипа отгоре. без значение къф цвят е.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: jivkojj   
Дата:   02-06-11 13:16

За тея мангали само чувал на главата и як бой и чупене на ръце. Важото е да не те разпознае, щото после се връща с цяла банда и става страшно.

Имам опит от близък роднина, при която ситуацията е подобна - от един поглед и става меле. После човека ходи цял месец лилав.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: matataupa   
Дата:   02-06-11 13:18

Малко практика за репортери


Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: pefoto01   
Дата:   02-06-11 13:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: CanoniO   
Дата:   02-06-11 13:23

Монетата винаги има две страни...
Може да не го е издебнал, а да е имало пререкания някакви. Що трябва да му вярвам безусловно на този Азис? Този дето го е ударил, може да не е бил циганин, а някой атакаджия.
Изобщо, как може само по показанията на едната страна, да повдигате обвинения....

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: jino   
Дата:   02-06-11 13:23

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: tnt   
Дата:   02-06-11 13:23

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: special_k   
Дата:   02-06-11 13:28

CanoniO , аз го познавам и му вярвам.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: pefoto01   
Дата:   02-06-11 13:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: CanoniO   
Дата:   02-06-11 13:37

Оффф, тва с пистолетите толкова пъти сме го коментирали.... При високо ниво на адреналин, нито мислиш, нито стреляш точно, нито помниш какво се случва... Не става така, някой те бие в главата, ти през това време откопчаваш кобури, зареждаш и стреляш...

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: pefoto01   
Дата:   02-06-11 14:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: ivanov.10   
Дата:   02-06-11 14:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: asahi   
Дата:   02-06-11 14:43

Профил на msld

Мехмед, надявам се да си добре!

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: CanoniO   
Дата:   02-06-11 15:23

pefoto01,
къде ще стои този заредения пистолет? В жабката? В джоба? Като те зачаткам с юмруци или шутове, знаеш ли кога ще го изкараш тоя патлак? Никога...
Ти стрелял ли си в състояние на афект някакъв? Или в състояние на изненада? Да са ти изтръпнали капачките на коленете или да треперят ръцете?
А и как се стреля в населено място? Вадиш смит и уесъна и просто си стреляш наляво-надясно...

Оръжието е огромна отговорност. Понякога човек няма късмет и яде бой. По-добре е от това, хем да яде бой, хем да лежи в пандиза после.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: aeobs   
Дата:   02-06-11 15:37

Огнестрелно оръжие може да се използва за предпазване само ако знаеш какво те чака и кога те чака. Ако е изненада няма да имаш време да си помислиш да го извадиш, какво остава действително да го направиш.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: mikino   
Дата:   02-06-11 15:42

Оффф, аман бе! Преди време пребиха мой много близък и му взеха апарата на една сватба, на едно "величие"... [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: pabadjiev   
Дата:   02-06-11 15:48

Канонио, познавам Мехмед Азиз и мога да кажа, че той е един уравновесен, спокоен човек и добър фоторепортер. Вярвам му напълно! Тази история е отвратителна. Или мангал или атакист ще е нападателя...
Мехмед горе главата! Диваците са около нас...


Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: arakinixon-cie   
Дата:   02-06-11 16:30

а да
special k ми напомни
и на репортер вяра не може да се има

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: photokp   
Дата:   02-06-11 16:40

"Мехмед Азиз бил в колата си пред входа на парка, където очаквал идването на колоната. Седял с отворена шофьорска врата в колата си в района на стадиона и очаквал пристигането на участниците в похода по пътя на четата на Таньо войвода, за да документира събитието, когато усетил неочаквано присъствие съвсем близо до себе си."-
- преди година и половина имах насред гората неочаквана среща с този човек. Изненадващо без мое разрешение започна да ме снима. Мисля че просто пак е прекалил "репортерството" и този път е получил заслуженото.
Защо други които не са били на място описват непозната за тях ситуация.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: batstako   
Дата:   02-06-11 19:37

Това с газовия пистолет ми се струва хмммммммм доста тъпо. Ако оня отсреща извади бойно оръжие какво правим .......... докато стане ясно кой с боен, кой с газов един вече бере душа. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: matataupa   
Дата:   02-06-11 19:53

Пуснал съм линк. След това оръжието става ненужен товар[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: raych_eu   
Дата:   02-06-11 19:54

Oт шурикени , конаи , нунджако и катана едвам ми остава място за обективи в чантата.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: stoychev   
Дата:   02-06-11 20:50

photokp написа:

> "Мехмед Азиз бил в колата си пред входа на парка, където
> очаквал идването на колоната. Седял с отворена шофьорска врата
> в колата си в района на стадиона и очаквал пристигането на
> участниците в похода по пътя на четата на Таньо войвода, за да
> документира събитието, когато усетил неочаквано присъствие
> съвсем близо до себе си."-
> - преди година и половина имах насред гората неочаквана среща
> с този човек. Изненадващо без мое разрешение започна да ме
> снима. Мисля че просто пак е прекалил "репортерството" и този
> път е получил заслуженото.
> Защо други които не са били на място описват непозната за
> тях ситуация.


И охранителните камери снимат без ваше разрешение по улицата, да вземем да ги чупим, а?
Вместо да се радвате, че истински фотограф (не коткоман, залезджия и т.н.) е открил нещо интересно у вас и иска да го заснеме, вие му пожелавате да си получи заслуженото...

Въпрос на манталитет е.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: landstar   
Дата:   02-06-11 20:50

Гледал го ... сигурно с обектива, нали най-артъ са мазни мангали с два зъба. Нейсе, добре е, че не е на етническа основа. Друг път да взема компания.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: guesswho   
Дата:   02-06-11 21:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: vlaca   
Дата:   02-06-11 22:51

С риск да прозвуча нелепо, аз направих следната връзка

02.06 -> МЕХМЕД Азиз -> чакал в Исперих да пристигнат „четниците” от похода по пътя на четата на Таньо войвода


Както на скоро чух какво било кураж : Да влезеш в бар в квартал Филиповци / Факултета /Хр.Ботев и да си поръчаш сок от манго и малък ром та и тук на нещо подобно ми мяза историята

Някой човек е решил да покаже патриотичния си дух ... Не е правилно, дано с Мехмед всичко е ОК

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: pefoto01   
Дата:   03-06-11 02:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: pefoto01   
Дата:   03-06-11 02:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: pefoto01   
Дата:   03-06-11 02:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: pefoto01   
Дата:   03-06-11 02:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: elrisha   
Дата:   03-06-11 11:13

Туй момче май не яде бой за първи път..или се лъжа?

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: radi_nrj   
Дата:   03-06-11 11:29

Оставам с впечатление, че нападателя или е бил Турбо Селяндур или е бил на забранени стимуланти. Дано колегата е добре.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: slavoart   
Дата:   03-06-11 11:35

photokp, ти поискали разрешение да отнемеш живота на този хищник ОТ НЕГО САМИЯ:https://photo-forum.net/i/1370084


Колкото ти имаш право да снимаш/стреляш сред природата, толкова и колегата ДА УПРАЖНЯВА ПРОФЕСИЯТА СИ!!!


Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: alfonsito   
Дата:   03-06-11 11:42

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: guesswho   
Дата:   03-06-11 12:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: мара   
Дата:   03-06-11 13:22

добре, бе хора...как преценихте ситуацията, като нямате ни най-малка реална представа каква е била?

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: pefoto01   
Дата:   03-06-11 13:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: batstako   
Дата:   03-06-11 13:42

pefoto01
къде видя "робска психика" ей това не разбрах [smilie18]
Мисълта ми беше че когато се купува оръжие се купува "истинско" а не играчки. Освен това трябва да имаш смелост да натиснеш спусъка /аз нямам/, когато си извадил пистолет и си го насочил срещу ЧОВЕК, а това не е никак проста и лесна работа. Иначе всички са многознайковци ......... [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   03-06-11 13:46

При нас такива неща не се получават с нашите приятели от махалата. Нашите роми, уважават хората с камери.

При случай, някой да прави опит да посяга, вероятно ще последва счупване на апарата с големия обектив в неговата глава. А, вероятно два килограма техника в главата на нападателя, биха направили повече поразия, отколкото един шарам.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: guesswho   
Дата:   03-06-11 13:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: chill   
Дата:   03-06-11 17:14

Автор: pefoto01
Дата: 03-06-11 02:29

На общественно място не можете да имате претенции за това,че влизате в нечий кадър.
---

Глупости на търкалета.

Има такива специфични ситуации, разбира се, но като обобщение горното е невярно и потенциално може да навлече сериозни главоболия, в пряк и преносен смисъл на, с извинение, фотографа.



Публикацията е редактирана (03-06-11 17:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: mladenov   
Дата:   03-06-11 20:50

Като чета какви смелчаци има тук направо ме хваща страх да не ядосам някой от тях, ама все пак ще кажа нещо...[smilie18]

Какви пистолети, какви глупости бе хора? Колко от вас са носили огнестрелно оръжие и знаят за какво наистина става дума? Щели да извадят пистолета и да стрелят... И какво? АКО въобще успете да извадите пистолет, докато ви блъскат по главата, нима мислите че е толкова лесно да стреляш срещу човек? А и газов пистолет да е, нали човека който те удря е до теб! Какво става като гръмне газовия патрон И ДО твоето лице, а?
Аз имах служебен "Зиг-Зауер" 4 години и нито веднъж не съм го извадил от кобура освен да го прибера в сейфа! Стигнеше ли се до физическа разправа, много по-голям ефект имаше металната сгъваема палка която носех! Защото човека отсреща знаеше че ще я използвам без да се замисля, а колегите които се правеха на мъже и размахваха пистолети трябваше непрекъснато да се разправят с типове които им се дървеха защото знаеха че никой няма да стреля!Така че давайте по-кротко с тези пистолети, пък било то и газови!

Колкото до това дали колегата е имал право да снима...Моето мнение е че като репортер той е напълно в правото си да снима каквото прецени за добре на момента.Ако някой е видял че е сниман, може да отиде и да го помоли да изтрие снимката.Физическата разправа заради една снимка или пък "един поглед" не е оправдана според мен.[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: guesswho   
Дата:   03-06-11 23:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: pefoto01   
Дата:   04-06-11 02:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: ogogogo   
Дата:   04-06-11 08:21

mladenov,абсолютно си прав.
Тези които говорят за газови и бойни оръжия и
как ще ги използват за мен е ясно че никога не
са вадили оръжие срещу човек.Колега преди години се опита да разтърве двама биещи се в градинката на кристал и стана така че му взеха
пистолета и какви ядове бра после не е истина.
Той се изживяваше малко като в дивия запад,имаше един на глезена и един на кръста.След случката всичко си седеше в касата.
Така че колеги не се правете на такива каквито не сте,снимайте си и се молете да не ви се случват такива неща.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: Han_Solo   
Дата:   04-06-11 09:20

Имаше навремето един хубав виц който завършваше така: ....." а ти изпилил ли си си мушката на пистолета че го размахваш така??? - Ъъъъ не, защо? - ами ако не си да знаеш че боли много повече като ти набутат цевта там където слънце не огрява..."

Интересно ми е колко човека от пишещите са натискали спусък и оръжието е било насочено към човек... и колко са се упражнявали в инстинктивна стрелба

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: guesswho   
Дата:   04-06-11 12:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: pefoto01   
Дата:   04-06-11 12:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: pefoto01   
Дата:   04-06-11 12:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: dpurple   
Дата:   04-06-11 14:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: мара   
Дата:   04-06-11 15:16

....къде го чукаш, къде се пука....
щом са набили фотограф, начи е папрак. тва почва да мяза на оня виц, дето става ясно, че ако нямаш аквариум, начи се педер.с

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: guesswho   
Дата:   04-06-11 15:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: dufresne   
Дата:   04-06-11 15:59

Мара, я го кажи, не го знам [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: мара   
Дата:   04-06-11 21:58

ми не ща. къф ли не го изкараха човека

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: guesswho   
Дата:   04-06-11 22:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: dufresne   
Дата:   04-06-11 23:27

[smilie25] [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: batstako   
Дата:   05-06-11 08:51

[smilie25] [smilie25] [smilie25] [cool] вица е як.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: mbs   
Дата:   05-06-11 14:09

Неприятна история, откъдето и да я погледнеш. Само че като се замисли човек... в подобни ситуации фоторепортерът/фотографът е потърпевш просто защото ръцете му (поне едната, ако не и двете) са "вързани" за техниката. Ако първата реакция е да запазиш желязото и стъклата, вместо да ги използваш за самоотбрана, вече си доста назад, си мисля... И затова резултатът обикновено е 1:0 за врага [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: mladenov   
Дата:   10-06-11 21:51

Аз пък вчера разбрах че не ставам за фоторепортер...[smilie18]
Ходих до банката и когато влизх в паркинга на банката, който в единият край граничи с последна спирка на автобус, видях няколко полицейски коли и една пожарна обградили едно малко SUV. Полицаите тъкмо опъваха ограничителната лента.Като излязох от банката след 7-8 минути видях че са отворили вратите на колата която бяха наобиколили но ми направи впечатление че всичките полицаи са с хирургически маски на лицата си. Сега е момента да уточня че става дума за САЩ, не за България.
Приближих се и видях че в обградената кола има човек седящ на шофьорската седалка който беше мъртъв.Какво точно беше станало не знам, но аз бях на 15-ина метра от там, Канонът ми с обектив 70-200 беше с мен,никой нямаше да ме спре да снимам... ама не можах...
Някак си не можах да снимам просто...По-късно по случайност говорих по телефона с приятел който работи в най-големият ежедневник в града който каза че ако съм имал снимки щели да ми платят $250 защото това било новина, а нямали снимки от събитието, а за кратък видео клип който да дам на някой от телевизионните канали съм можел да взема и двойно.
Явно не ставам за този тип фотография и това си е![smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: asahi   
Дата:   10-06-11 22:06

Сигурно и за диригент не ставаш, ама кво ти пука?

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: mondragon   
Дата:   10-06-11 22:25

Много ми е интересно как пишете за репортери, за папараци, за биещи, за стрелящи с пистолети и т.н., а колко от вас са били реално на мястото на горепосочените?
Много било лесно да си репортер, много било лесно с 500 мм да папарачиш, много било лесно да му резнеш една тупаница, много било лесно да му гръмнеш един патрон, лесно е, ама тук, а в действителност нещата са мнооого по-различни, с много повече неизвестни и варианти.
Виждам има форумци, които са се сблъсквали с правосъдието в България и знаят какво струва да се направиш на ербап с пищов, нож или да пребиеш някой и макар, че никой не ползва чуждия опит, все пак вслушвайте се в думите на препатилите.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: dpurple   
Дата:   10-06-11 22:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: mladenov   
Дата:   10-06-11 23:31

asahi прав си, и за това не ставам.[smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: cvetomir   
Дата:   12-06-11 15:30

Познавам Мехмед Азис и мога да кажа, че е много, много добър фотограф. Гледал съм многократно негови снимки и съм се учил от тях. При това ги прави не със скъпа и нова техника. Не сме се виждали от няколко години, но му изказвам моята подкрепа и му казвам, че съм с него. Успех приятелю, дано намериш справедливост и хулигана си плати за простотията.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: PolarBear   
Дата:   12-06-11 17:17

Като cvetomir. Повтарям поста му дума по дума.

[smilie24]



Публикацията е редактирана (12-06-11 17:17)

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »