Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: ogogogo   
Дата:   04-06-11 08:21

mladenov,абсолютно си прав.
Тези които говорят за газови и бойни оръжия и
как ще ги използват за мен е ясно че никога не
са вадили оръжие срещу човек.Колега преди години се опита да разтърве двама биещи се в градинката на кристал и стана така че му взеха
пистолета и какви ядове бра после не е истина.
Той се изживяваше малко като в дивия запад,имаше един на глезена и един на кръста.След случката всичко си седеше в касата.
Така че колеги не се правете на такива каквито не сте,снимайте си и се молете да не ви се случват такива неща.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: Han_Solo   
Дата:   04-06-11 09:20

Имаше навремето един хубав виц който завършваше така: ....." а ти изпилил ли си си мушката на пистолета че го размахваш така??? - Ъъъъ не, защо? - ами ако не си да знаеш че боли много повече като ти набутат цевта там където слънце не огрява..."

Интересно ми е колко човека от пишещите са натискали спусък и оръжието е било насочено към човек... и колко са се упражнявали в инстинктивна стрелба

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: guesswho   
Дата:   04-06-11 12:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: pefoto01   
Дата:   04-06-11 12:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: pefoto01   
Дата:   04-06-11 12:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: dpurple   
Дата:   04-06-11 14:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: мара   
Дата:   04-06-11 15:16

....къде го чукаш, къде се пука....
щом са набили фотограф, начи е папрак. тва почва да мяза на оня виц, дето става ясно, че ако нямаш аквариум, начи се педер.с

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: guesswho   
Дата:   04-06-11 15:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: dufresne   
Дата:   04-06-11 15:59

Мара, я го кажи, не го знам [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: мара   
Дата:   04-06-11 21:58

ми не ща. къф ли не го изкараха човека

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: guesswho   
Дата:   04-06-11 22:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: dufresne   
Дата:   04-06-11 23:27

[smilie25] [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: batstako   
Дата:   05-06-11 08:51

[smilie25] [smilie25] [smilie25] [cool] вица е як.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: mbs   
Дата:   05-06-11 14:09

Неприятна история, откъдето и да я погледнеш. Само че като се замисли човек... в подобни ситуации фоторепортерът/фотографът е потърпевш просто защото ръцете му (поне едната, ако не и двете) са "вързани" за техниката. Ако първата реакция е да запазиш желязото и стъклата, вместо да ги използваш за самоотбрана, вече си доста назад, си мисля... И затова резултатът обикновено е 1:0 за врага [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: mladenov   
Дата:   10-06-11 21:51

Аз пък вчера разбрах че не ставам за фоторепортер...[smilie18]
Ходих до банката и когато влизх в паркинга на банката, който в единият край граничи с последна спирка на автобус, видях няколко полицейски коли и една пожарна обградили едно малко SUV. Полицаите тъкмо опъваха ограничителната лента.Като излязох от банката след 7-8 минути видях че са отворили вратите на колата която бяха наобиколили но ми направи впечатление че всичките полицаи са с хирургически маски на лицата си. Сега е момента да уточня че става дума за САЩ, не за България.
Приближих се и видях че в обградената кола има човек седящ на шофьорската седалка който беше мъртъв.Какво точно беше станало не знам, но аз бях на 15-ина метра от там, Канонът ми с обектив 70-200 беше с мен,никой нямаше да ме спре да снимам... ама не можах...
Някак си не можах да снимам просто...По-късно по случайност говорих по телефона с приятел който работи в най-големият ежедневник в града който каза че ако съм имал снимки щели да ми платят $250 защото това било новина, а нямали снимки от събитието, а за кратък видео клип който да дам на някой от телевизионните канали съм можел да взема и двойно.
Явно не ставам за този тип фотография и това си е![smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: asahi   
Дата:   10-06-11 22:06

Сигурно и за диригент не ставаш, ама кво ти пука?

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: mondragon   
Дата:   10-06-11 22:25

Много ми е интересно как пишете за репортери, за папараци, за биещи, за стрелящи с пистолети и т.н., а колко от вас са били реално на мястото на горепосочените?
Много било лесно да си репортер, много било лесно с 500 мм да папарачиш, много било лесно да му резнеш една тупаница, много било лесно да му гръмнеш един патрон, лесно е, ама тук, а в действителност нещата са мнооого по-различни, с много повече неизвестни и варианти.
Виждам има форумци, които са се сблъсквали с правосъдието в България и знаят какво струва да се направиш на ербап с пищов, нож или да пребиеш някой и макар, че никой не ползва чуждия опит, все пак вслушвайте се в думите на препатилите.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: dpurple   
Дата:   10-06-11 22:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: mladenov   
Дата:   10-06-11 23:31

asahi прав си, и за това не ставам.[smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: cvetomir   
Дата:   12-06-11 15:30

Познавам Мехмед Азис и мога да кажа, че е много, много добър фотограф. Гледал съм многократно негови снимки и съм се учил от тях. При това ги прави не със скъпа и нова техника. Не сме се виждали от няколко години, но му изказвам моята подкрепа и му казвам, че съм с него. Успех приятелю, дано намериш справедливост и хулигана си плати за простотията.

Отговори на това съобщение
 Re: Нападнаха фоторепортера Мехмед Азиз, познат като MSLD
Автор: PolarBear   
Дата:   12-06-11 17:17

Като cvetomir. Повтарям поста му дума по дума.

[smilie24]



Публикацията е редактирана (12-06-11 17:17)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »