Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Пореден въпрос за избор... на mirrorless!
Автор: dikimee   
Дата:   29-05-11 04:12

Попаднах на интересен сайт, който продава сравнително евтино GF2 + 14/2.5
Ето тук.
Дали е истински? Останалите цени на сайта са напълно в рамките на нормалните.

Отговори на това съобщение
 Re: Пореден въпрос за избор... на mirrorless!
Автор: jarjar_   
Дата:   29-05-11 04:24

Гледам, че приемат PayPal, значи е ОК, пазарувай спокойно!

Отговори на това съобщение
 Re: Пореден въпрос за избор... на mirrorless!
Автор: jarjar_   
Дата:   29-05-11 04:39

Опа, (няма да се редактирам).
Ето ТУК са цените на същия комплект в Германия, и гледам , че са почти идентични. Така, че смело.

Отговори на това съобщение
 Re: Пореден въпрос за избор... на mirrorless!
Автор: dikimee   
Дата:   30-05-11 00:57

Супер [smile]
А до колко влияе качеството на обектива върху видеото? Май най-важна е самата камера, ми се струва. Защото гледам в интернет разни примери все с хубави обективи 20/1.7, 50/2, пък видеото гадно, гадно...
Ако обектива не е толкова важен да си продам всичката техника и ще събера парички тъкмо за един GH2. Поне от това, което видях в интернет е впечатляващ. [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на mirrorless камера за видео
Автор: jarjar_   
Дата:   30-05-11 03:39

Виж, аз точен отговор на въпроса, не мога да дам, поради причина, че не знам какво точно искаш. Ако си отговориш какво точно искаш, решението само ще изкочи! Да изкажа, все пак, някакво мнение: Ако търсиш апарат от този сегмент с добро/ най-добро видео, то това е PANASONIC!!!А дали да си разпродаваш техниката и/или да я заменяш(дали е целесъобразно), както по-горе казах, само ти си знаеш!


Отговори на това съобщение
 Re: Избор на mirrorless камера за видео
Автор: dikimee   
Дата:   30-05-11 10:51

Искам качество като профИсионална камера, ама за малко пари [smilie5]
Както и да е, май намерих каквото ми трябва - Panasonic GF1, малка, с копчета и врътки, освен това може да се хакне лесно за да изкара много по-хубаво видео. Пък и снима 720р което ми е напълно достатъчно.
В Амазон я има нова за 220 паунда, тъй че даже няма нужда да си продавам органи, за да я притежавам (За разлика от GH2).



Публикацията е редактирана (30-05-11 18:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на mirrorless камера за видео
Автор: jarjar_   
Дата:   30-05-11 18:40

Ако не ме лъже паметта, потребителят Ivan_A , има Панасоник, който го е хакнал, така, че той мисля, може да те посъветва най-добре какво да купиш(модел, обективи). Не ти пречи да му пишеш едно лично.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »