Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Лични фотографи за абитурентски снимки.
Автор: guesswho   
Дата:   25-05-11 10:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Лични фотографи за абитурентски снимки.
Автор: boni   
Дата:   25-05-11 11:01

Нещо не си разбрал. Не става въпрос за велики и други подобни глупости, а за принципи. Моят принцип е, че ако се налага да снимам нещо по принуда, само заради пари и без да ми прави кеф, то тогава по-добре да си работя нещо друго. Държа това, с което се занимавам да ми доставя удоволствие. Ако някаква поръчка не ми е по вкуса, просто не я приемам.
Едно време си напуснах високо платената работа, за да се занимавам с това, което ми доставя удоволствие и не смятам да правя компромиси в тази насока.
Освен това за всеки влак си има пътници, така че абитуриентите няма да останат без снимки.

Отговори на това съобщение
 Re: Лични фотографи за абитурентски снимки.
Автор: boni   
Дата:   25-05-11 11:04

guesswho, какъв е тоя език, който си позволяваш ти и защо си мислиш, че ще толерираме подобно просташко поведение?

Отговори на това съобщение
 Re: Лични фотографи за абитурентски снимки.
Автор: ittv   
Дата:   25-05-11 11:08

boni [smilie24]

това имам и аз предвид, трябва да се снима с желание и да ти доставя удоволствие, а не само от печалбарска гледна точка, както повечето го правят

guesswho: именно обратната тенденция се наблюдава точно пък в голо тяло, наскоро метнах един поглед на категорията, че отдавна не бях влизал, ми тя е пълна трагедия с малко изключения, и повечето гласове са А, за да има повече Б, снимката наистина трябва да се отличава с нещо, голо тяло специално е по-добре да се гледа по руските форуми, там кадрите са [smilie10] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Лични фотографи за абитурентски снимки.
Автор: мара   
Дата:   25-05-11 11:09

бони, не бих барнала и една дума от тва, дето е написал, ама бих му отнела възможността да се редактира. що да не блести с мозък и добро възпитание пред всички, питам аз?

Отговори на това съобщение
 Re: Лични фотографи за абитурентски снимки.
Автор: vladod   
Дата:   25-05-11 11:10

ТОЧНО, хората ще получат снимки и ще им се радват ... в резултат едните ще си караме кефа , а други само ще злобеят и ще плюят по колегите си [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Лични фотографи за абитурентски снимки.
Автор: Miro__Slav   
Дата:   25-05-11 11:13

Количеството не определя качеството... [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Лични фотографи за абитурентски снимки.
Автор: boni   
Дата:   25-05-11 11:13

Ами точно, на мене този тип снимане не ми прави кеф, на тебе щом ти прави лошо няма. Излагам си позицията и не мисля, че злобея. Ни най-малко дори:)
Аз по принцип предлагам услуги, но това не значи, че съм обслужващ персонал и държа да се знае от всеки клиент. Ако нямаме сходни възгледи с клиента, просто не работим.

Отговори на това съобщение
 Re: Лични фотографи за абитурентски снимки.
Автор: georgivelev   
Дата:   25-05-11 11:17

@makenzi
georgivelev
Ще ме извиняваш ама ти си невероятно черноглед и писимистично настроен човек който явно обича да живее като отчелник, кой знае в каква дупка ,защото разбираш ли топлата вода и тока са изгъзица


Пропускайки печатните грешки, обидата и личната нападка в поста ти, струва ми се че се оля. Най-добре си обличай отвреме-навреме скъпия абитуриентски костюм, за да си спомняш колко е било весело на бала и си крещял "1, 2...".

Абитуриентския бал, приготовленията за него, и съпътстващите мелодрами за мен са ненужна изгъзица и има далеч по-важни за отбелязване моменти от живота на човека. Проблем? Само за да ти контрапунктирам, абитуриентския бал съвсем не е необходимост, каквито са тока и топлата вода. Твой си проблем, щом го сравняваш с това.

Отговори на това съобщение
 Re: Лични фотографи за абитурентски снимки.
Автор: vladod   
Дата:   25-05-11 11:17

Бони, не визирах теб! Ти и още един - двама имате право да приказвате, защото давате качество, НО болшинството, правещи се на велики са такава трагедия, след като си дадат снимките на клиентите, че само приказката остава [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Лични фотографи за абитурентски снимки.
Автор: boni   
Дата:   25-05-11 11:23

маро, честно казано мислех да го деактивирам директно, но ще му спра писането за известно време, за да се успокои малко, че явно се е превъзбудил и го избива на агресия.

Отговори на това съобщение
 Re: Лични фотографи за абитурентски снимки.
Автор: Miro__Slav   
Дата:   25-05-11 11:26

boni Е що ше ни лишиш сега от бисерите му [smilie8] [smilie21] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Лични фотографи за абитурентски снимки.
Автор: chill   
Дата:   25-05-11 11:28

Много малко банвате.

Отговори на това съобщение
 Re: Лични фотографи за абитурентски снимки.
Автор: ittv   
Дата:   25-05-11 11:32

на хората трябва да се дава втори шанс и ако тогава са достатъчно глупави да го пропилеят си е техен проблем

Отговори на това съобщение
 Re: Лични фотографи за абитурентски снимки.
Автор: vladod   
Дата:   25-05-11 11:34

Трябва втори шанс [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Лични фотографи за абитурентски снимки.
Автор: Miro__Slav   
Дата:   25-05-11 11:35

Абе да ти кажа по-гадно е да ти спрат писането от колкото да те баМнат [smilie21]



Публикацията е редактирана (25-05-11 11:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Лични фотографи за абитурентски снимки.
Автор: мара   
Дата:   25-05-11 11:45

е, ай ся, мене за по месец са ми го спирали няколко пъти...[smilie18] [smilie18]
ма му намира човек колая [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Лични фотографи за абитурентски снимки.
Автор: nsirakov   
Дата:   25-05-11 11:48

де да можеше да имам правото да си избирам пациентите, които да преглеждам... ех несправедлива конюктура[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Лични фотографи за абитурентски снимки.
Автор: Miro__Slav   
Дата:   25-05-11 11:54

nsirakov
Голяма несправедливост [smilie8] Пациента може да те избера а ти да не можеш [smilie18] [smilie21]



Публикацията е редактирана (25-05-11 11:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Лични фотографи за абитурентски снимки.
Автор: мара   
Дата:   25-05-11 11:59

е, па аз затва фнимавах да не стана учителка или лекарка[smilie5]
сираков слабо е фнимавал.
ако да бех доктор, некои направо щех да им покажа вратата за рая [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Лични фотографи за абитурентски снимки.
Автор: uri64   
Дата:   25-05-11 12:20

Всъщност, абитуриентите на са виновни за цялата чалгия, която се вихри около баловете. Виновни сме си родителите им, за средата която сме сътворили и в която ги отглеждаме и възпитаваме (доколкото това дето става в къщи след като се върнеш разбит от работа късно вечер може да се квалифицира като възпитание, де)....
И ако се замисли човек не би трябвало да има нищо лошо в един фото-очерк за деня на бала...обаче простотията по тези събития блика на гейзери просто...не можеш да се опазиш и туйто...личен опит от вчерашно пряко участие....не като фотограф естествено...но пък и в цялата джабала има доста фотограски моменти...едни такива фрагменти - много готини..ама трябва да си свободен, незабележим и да се мушиш насам-натам...без д3-та, светли зумове, осветления чадъри-мадъри и нам - кво си - един апарат един 35 мм-ов обектив и тва е



Публикацията е редактирана (25-05-11 12:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Лични фотографи за абитурентски снимки.
Автор: shampoanta   
Дата:   25-05-11 12:27

абитуриентсе пише,щото гледам някои профи-та са измислили нови граматични торенти :
Абитюрент/jino/ , Абитюрьент /georgivelev / и Абитурент/nomadsl,ejel/ [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Лични фотографи за абитурентски снимки.
Автор: nsirakov   
Дата:   25-05-11 12:28

когато някой няма какво да каже се заяжда за правописа

Отговори на това съобщение
 Re: Лични фотографи за абитурентски снимки.
Автор: jino   
Дата:   25-05-11 12:30

[smile] [smilie5] Венци ти'ш кажеш

Отговори на това съобщение
 Re: Лични фотографи за абитурентски снимки.
Автор: jino   
Дата:   25-05-11 12:37

Тва Венци и диалектна форма [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »