Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: CANON срещу PANASОNIC
Автор: krasimisa   
Дата:   23-05-11 20:20

Мерси, май него ще взема наистина, макар че от тестовете които разгледах Canona вади по- хубави цветове и при по високо ISO снимките са по- добри (поне така ми се струва). И двата са хубави така че според мен който и да взема няма да сгреша.[cool]



Публикацията е редактирана (23-05-11 21:17)

Отговори на това съобщение
 Re: CANON срещу PANASОNIC
Автор: da.fo   
Дата:   25-05-11 07:59

Maлко извън темата:
Тъй като продавам фотоапаратчета и се убеждавам , че FUJI правят най добрите от към цвят сапунерки. Направо съм възхитен. Когато клиент поиска да тестваме апаратчето и винаги това става в ателието при почти едни и същи условия плюсовете са винаги за тази марка. Разгледай някой техен аналог [shtrak]
Извинявам се ако съм те разсеял [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: CANON срещу PANASОNIC
Автор: krasimisa   
Дата:   25-05-11 09:27

Ами вече е малко късно за съвети. Взех Panasonic Lumix FZ35, но не съм го разглеждала по- обстойно все още и не мога да кажа нищо конкретно за него. Има много добри характеристики но докато разуча всичко...ще мине време:)[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: CANON срещу PANASОNIC
Автор: crowie   
Дата:   25-05-11 10:02

Мдам...и аз съм за панасоника...но, тъй като вече и си го взела- да ти е честит [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »