Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Когато човек няма идеи - Кво прай?!:)))))))))))))!
Автор: MauMyHa   
Дата:   09-05-11 14:04

съда ще реши [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Когато човек няма идеи - Кво прай?!:)))))))))))))!
Автор: mikino   
Дата:   09-05-11 14:05

Ако си видя някъде снимките, първото нещо, което ще направя е да се свържа с човека, ако не е разбран, ще се видим в съда. За мен авторското право е нещо много ценно!

Отговори на това съобщение
 Re: Когато човек няма идеи - Кво прай?!:)))))))))))))!
Автор: MauMyHa   
Дата:   09-05-11 14:31

не се прави така, директно при нотариус и нотариална покана за плащане после в съда(ако не плати) [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Когато човек няма идеи - Кво прай?!:)))))))))))))!
Автор: мара   
Дата:   09-05-11 15:02

требе да рисувам само чаветата, щото аз съм им съавтор, а па бащите едва ли ще се опъват много да ми дадат права. ама ако требе да питам и госпот, ще стане дебело....

Отговори на това съобщение
 Re: Когато човек няма идеи - Кво прай?!:)))))))))))))!
Автор: chill   
Дата:   09-05-11 15:09

Правиш се, че не разбираш.

Отговори на това съобщение
 Re: Когато човек няма идеи - Кво прай?!:)))))))))))))!
Автор: мара   
Дата:   09-05-11 15:41

глюпости [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Когато човек няма идеи - Кво прай?!:)))))))))))))!
Автор: elrisha   
Дата:   09-05-11 18:39

Все си налагам да не отварям подобни теми,че яко се изнервям от човешката простотия напоследък,ама.. и в случая не авторът на темата е простият..

Мога да дам пример с един друг сайт - ДевиантАрт. Там не веднъж са прерисували мои снимки,но ВИНАГИ са ме питали МОЖЕ ЛИ! Правете си изводите сами,българчета-разбирачи![smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Когато човек няма идеи - Кво прай?!:)))))))))))))!
Автор: мара   
Дата:   09-05-11 18:46

ел, и аз питам....ама далееееееееееч не винаги са ми отговаряли. помня, че питах няколко пъти н.казакова на мейл чрез руски сайт. ама никога не ми е отговорила. кат се появи у фотомомента, даже й показах какво съм й гепила. е, пак ми мълчи. ама аз си гепим [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Когато човек няма идеи - Кво прай?!:)))))))))))))!
Автор: steeens   
Дата:   09-05-11 21:35

Маро, дай да видим какво си гепила и оригинала.[smilie5] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Когато човек няма идеи - Кво прай?!:)))))))))))))!
Автор: мара   
Дата:   09-05-11 23:16

ей тва:
http://photo-zona.net/images/user23808/album5880/large/1302037039_qzdf5649_2010maskadar_dyrvo_maslo_


http://photomoment.bg/pic/321/32475.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Когато човек няма идеи - Кво прай?!:)))))))))))))!
Автор: geokar   
Дата:   10-05-11 01:36

Между другото цитираните глухарчета в началото на темата нямат никакво сходство със снимката (освен сюжета). Аз си падам по това цвете и в архива си имам композиции, които са по-близки до картината, но не съм ги публикувал и няма начин да са "откраднати". За "кражба" можем да говорим само ако е крадната някаква оригинална идея, доколкото я има,
а не най-тривиалното нещо на света. Пък тази шапчица и поза на мара съм я виждал поне едно стотина пъти - и на картини, и на фотографии, и на живо в театрални костюми и постановки. Това си е особеност на стила, а не "кражба"...

Отговори на това съобщение
 Re: Когато човек няма идеи - Кво прай?!:)))))))))))))!
Автор: crowie   
Дата:   10-05-11 02:05

Едно е да си ги прерисува, за да и красят стаята ....друго е да прави изложби с такива картини...

Отговори на това съобщение
 Re: Когато човек няма идеи - Кво прай?!:)))))))))))))!
Автор: мара   
Дата:   10-05-11 07:18

и изложба съм правила [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Когато човек няма идеи - Кво прай?!:)))))))))))))!
Автор: steeens   
Дата:   10-05-11 07:28

мара [smilie24] Какво очакваш да ти каже? Че от баналната и снимка, дето уж е нейна/геокар много добре го е казал по горе/ си направила яка картина?

Отговори на това съобщение
 Re: Когато човек няма идеи - Кво прай?!:)))))))))))))!
Автор: Георги   
Дата:   10-05-11 07:44

картините са страхотни [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Когато човек няма идеи - Кво прай?!:)))))))))))))!
Автор: мара   
Дата:   10-05-11 08:13

благодаря[smilie5] и аз знам, че са страхотни. ама и фотографката е от най-добрите! и снимката изобщо, ама изобщо не е банална. а е чудесна!
само не требе да се оди в крайности - качил ли си го в нета - значи много или малко си съгласен да се тиражира и разпрострянява. аз поне разсъждавам така и никога не си правя труда да ровя. освен това - самото заимстване е най-доброто признаване на работата ти. аз само от тоя форум на колко народ съм окрала кадрите...ехееееей!
а па колко народ прави сходни неща...къде съзнателно, къде не.
ся...някой да качи моя снимка или да покаже моя картина и да вика, че са негови. или па недай боже да "продаде" картина - да земе парите и, съответно да не я прати, щот то няма и как - е, тва е друга бира. ма че някой искал да заимства - жив и здрав. особено ако го прави добре. обичам аз кадърните хора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »