Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: няколко думи за това как може да се снима дим
Автор: джъмбо   
Дата:   10-05-11 09:24

личните си полюции може да задържиш за себе си... явно те само са ти останали та затова ги споменаваш....

и да такова ми е мнението за всички пишещи се с големи букви



колкото до автора не съм забелязал да се прави на гуру... и няма намерение на да засенчи и без това никаквите ти появи във фотографската общност с правене на нищо...

а пък ти продължавай да четеш и да се хващаш за една сгрешена дума, докато другите наистина правят нещо от сърце [cool] [cool] [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: няколко думи за това как може да се снима дим
Автор: malakar   
Дата:   10-05-11 09:53

Без голяма връзка с темата и за разсейване от коментарите на Пишкомера (в случая ГОСПОДИН): вече съм си направил един списък с имена, по следите на който много ми се иска да тръгна, като Тихия Боб от едноименния филм.

За автора: [beer] кийп дъ гууд уорк.

П.П. За ГОСПОДИН: моля те, не ми отговаряй, ще развалиш темата още повече, а и аз няма да ти обърна внимание. Фотографските ни умения нямат нищо общо, аз съм начинаещ, теб не те знам какъв си, но отношението ти към темата е сбъркано и не води на никъде. Следващия път опитай следното: така и така ще си правиш труда да поправиш някаква грешка, опиши го на лично директно за автора. Хем ще се сближите, хем няма да правиш впечатление на поредния профан във форума. Нищо лично.

Отговори на това съобщение
 Re: няколко думи за това как може да се снима дим
Автор: ilcoin   
Дата:   10-05-11 10:08

malakar [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: няколко думи за това как може да се снима дим
Автор: GOSPODIN   
Дата:   10-05-11 14:43

Много се радвам, че благодарение на моето пишкомерство, тази сутрин текста в блога беше оправен и начинаещи, като malakar няма да объркват операция с аберация.[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: няколко думи за това как може да се снима дим
Автор: Alex-dan   
Дата:   10-05-11 23:02


http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/226525_2069050248340_1307340620_2570560_4114224_n.jpg



Един мой опит - торнадо от дим :))


http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/225131_2069099809579_1307340620_2570576_1820480_n.jpg





Публикацията е редактирана (10-05-11 23:35)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »