Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: С какво е снимано това?
Автор: malakar   
Дата:   22-06-11 16:52

Ай стига го нарича професионалист този фотограф, може да е професионалист аптекар примерно, а фотографията 100% му е хоби [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: С какво е снимано това?
Автор: Фотогаф   
Дата:   22-06-11 17:24

Снимката е идеална! Каквито сватбарите такава и снимката. И "Фотографа" ако е цапнал половинка мента за кураж те ти резултата.

Отговори на това съобщение
 Re: С какво е снимано това?
Автор: klez   
Дата:   22-06-11 18:52

[cool] [cool] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: С какво е снимано това?
Автор: mondragon   
Дата:   22-06-11 18:53

Може да е от функцията Хай исо нойз редукшън, а и разберете, това, че сте счупили светкавицата под някакъв ъгъл, в някоя си посока не значи, че ще станат хубави снимки.[smilie8] В болшинството от случаите това води до зле експонирани, жълти снимки, някои с преекспонирани лица и надолу мрак. Наскоро бях на сватба и фотографката в ритуалната зала на Красно село където таванът сигурно е поне 6-7 метра със счупена светкавица и дифузер.[smilie8] От къде отразява...не се знае. После навън пред залата. Слънцето пече яко 16ч. Обща снимка, пак счупена с дифузьор. Резултатът ми седи на библиотеката...[smilie8] Апаратът беше Д700...да не съм снимал с такъв, да не знам какво може да се направи с него, но...някои хора си казват, аа аз си купих Д700 вече съм профи, а снимат и позлват функциите, като че ли е Д3100...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: С какво е снимано това?
Автор: deus_ex_machina   
Дата:   22-06-11 19:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: С какво е снимано това?
Автор: klez   
Дата:   22-06-11 21:06

:D мен на тази втората ме кефи как на фотошоп е замазвано отзад... БОКЕ е прайл на фотошоп :) и то на доооста снимки

Отговори на това съобщение
 Re: С какво е снимано това?
Автор: MauMyHa   
Дата:   22-06-11 21:32

А, това с какво е снимано [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: С какво е снимано това?
Автор: klez   
Дата:   22-06-11 22:28

с Търпение маймуно :)

Отговори на това съобщение
 Re: С какво е снимано това?
Автор: seith   
Дата:   24-06-11 03:45

Стига с тоя шум, на практика Д700 от (100)200 до 1600 исо е перфектен. Най-очевидното е че искал да постигне гламур ефект, с един филтър. Кожата е омазана - той е бил щастлив, това е. Дане са малко тези гламур ефекти и този форум.

Отговори на това съобщение
 Re: С какво е снимано това?
Автор: simbon4o   
Дата:   24-06-11 08:10

D700 и на 3200 асане шуми :) проблема си е бил изцяло в обработката.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »