Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Новини около новото д700?
Автор: Amigo   
Дата:   20-04-11 16:17

[smilie5] [smilie5]
Д800 е ясен - нищо не се знае за него [smilie5] а за Д4 кво ше кажете бе [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Новини около новото д700?
Автор: sauron69   
Дата:   20-04-11 18:23

Ще дойде след Цанонските апарати. А пък те кога ще дойдат- и това не се знае [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новини около новото д700?
Автор: pefoto01   
Дата:   20-04-11 22:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Новини около новото д700?
Автор: dau   
Дата:   20-04-11 22:47

Amigo ами ха дано де, чакаме да видим какво ще излезне... [smilie24]

ма точно аз да съм злостен, объркал си се нещо [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Новини около новото д700?
Автор: Amigo   
Дата:   20-04-11 23:03

dau написа:

> Amigo ами ха дано де, чакаме да видим какво ще излезне...
> [smilie24]
>
> ма точно аз да съм злостен, объркал си се нещо [smilie10]




туй заядлив никонски хумор бе, ни съ връзвай [smilie5] [smilie5] [beer] [beer] да живее вечната дружба между двете братски марки! [smilie24] [smilie5] [smilie5] [cool] [cool] само Япония да не потъва и радиация да я не лови, че всички ще гледаме новите тела през крив макарон [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Новини около новото д700?
Автор: pmartinov   
Дата:   22-04-11 01:09

D4 скоро ще бъде обявен.


D800 за коледа .


Отговори на това съобщение
 Re: Новини около новото д700?
Автор: dau   
Дата:   22-04-11 01:13

Това с Япония вярно е криво... предполагам че всички марки ще си променят плановете по един или друг начин...

Мартинов ти си вътрешен агент, я кажи кога точно ще е Д4?

Отговори на това съобщение
 Re: Новини около новото д700?
Автор: Amigo   
Дата:   22-04-11 01:17

Nikon D4 DSLR has a faster speed for file transfers, especially with the RAW files, if connected directly to your personal computer. This feature bypasses the use of memory card readers, making it seem out of date.

What’s more exciting to see in the Nikon D4 DSLR is the use of a full frame 18MP image sensor that is more sensitive and with less noise with a continuous burst speed of 10fps and an all new and complete auto-focus sensor. Here’s more, it has a video mode of full HD 1920x1080p with stereo sound & AF with a better metering system also.

[smilie11] [smilie8]


http://img29.imageshack.us/img29/6815/dsc0525x.jpg



[smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Новини около новото д700?
Автор: ivomorskiya   
Дата:   22-04-11 20:10

Pefoto01: Фокуса ми бяга на Токина 16-50/2,8 и 50-135/2,8 (най-вече на 50-135), но разбрах каква е гадната причина. Отклоненията на обектива и тялото при отработване на фокуса са в една посока - бекфокус и бекфокус, малки са поотделно, но като ги събереш става кофти - и оттам ми бяга при приближаващи се обекти (наслагва се и закъснението на затвора). Но аверчетата от Никон са сложили корекция - да са живи и здрави - оправиха се нещата...
[shtrak]
Сега за ония юнаци, дето са големи разбирачи и дето писаха по-горе за бленди и прочие:
Пожелавам Ви да Ви се случи същата гадня! И понеже Вие всичко знаете - оправяйте се!
А аз на Великден ще Ви простя! Дотогава...



Публикацията е редактирана (22-04-11 20:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Новини около новото д700?
Автор: pmartinov   
Дата:   22-04-11 20:16

D4 27 april

Отговори на това съобщение
 Re: Новини около новото д700?
Автор: vikitovikito   
Дата:   22-04-11 20:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »