Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: Pentax 645D в София
Автор: Sumuelll   
Дата:   23-04-11 01:36

Малко от нас са снимали със дигитален среден формат, но помня една случка от миналото лято:
Отидох при колега които не бях виждал отдавна и когато влязох в студиото му се наложи да го изчакам. Заразглеждах едни оставени разпечатки /бяха 50х50см/ на бюрото му... и до сега са ми пред очите - перфектни ъгли, изключителен детайл, прекрасни преходи, ДОФа вече го издискутирахте. Цветовете живи, а липсата на прегоряло ме караше да подозирам че е правил ХДР... както и да е, колегата влезе и тъкмо да го похваля че добре се е справил на Фотошопа, а той ми се похвали за дигиталния гръб който си е купил.
И аз чакам с нетърпение снимките на Жоро, но и двата портрета които е качил за пореден път ми показват една по-приятна визия от средноформатните камери... Еcobo веднъж беше споделил че 6 от 6 познал в някакъв форум кое е снимано на среден формат и кое не.

Отговори на това съобщение
 Re: Pentax 645D в София
Автор: juliyan   
Дата:   28-04-11 10:52

В момента първата камера вече е в ръцете на Бони, макар и само за 24ч. , така че очакваме с нетърпение мини ревю.
[smilie8] . Какво стана с ревюто ?[shtrak] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Pentax 645D в София
Автор: boni   
Дата:   28-04-11 11:38

Еми ще го пусна тея дни, последните седмици имам много ангажименти и не съм го довършил още.

Отговори на това съобщение
 Re: Pentax 645D в София
Автор: ka7   
Дата:   28-04-11 11:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Pentax 645D в София
Автор: boni   
Дата:   28-04-11 12:06

Ето още нещо в пълен размер :)
http://bonibonev.com/645/645D8681.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Pentax 645D в София
Автор: dd5   
Дата:   28-04-11 12:15

Sumuelll ,

Мамията със Зинарския гръб кърти, но само гърба струва колкото Пентаксас нормалния обектив [smile]
А за средноформатната визия - спор няма, много по сочна е / ако мога така да се изразя/
то и на филм си беше така независимо дали копираш в 10/15 или 30/40 [shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »