Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Да обобщим какво се очаква от М43 системата!
Автор: hotsnail   
Дата:   11-04-11 22:30

stzz сега изненадата е че ползвам предимно твърди обективи.

Зумовете за АПС-Ц са си китуци независимо кое и как

Явно е по добре Никон да врътнат нещо като Панасоник ФЗ-50 с 70-200/2.8 и да тегне поне 5 кила....е пак няма да става за видео ама поне ще е голям смех като Ви види човек на улицата

Отговори на това съобщение
 Re: Да обобщим какво се очаква от М43 системата!
Автор: bluebird81   
Дата:   11-04-11 22:59

Аз пък искам Панасоник м4/3 със стабилизация в тялото или Олимпус Пен с визьор, може и електронен, ама едновременно да ползвам и визьор и външна светкавица или трансмитер в гнездото за светкавицата. Искам също бърз автофокус, а за да е бърз трябва да е phase detect доколкото знам. Иначе май ще се сменя системата...


Отговори на това съобщение
 Re: Да обобщим какво се очаква от М43 системата!
Автор: hotsnail   
Дата:   11-04-11 23:14

Аз пък искам руса със дълги крака в тялото на Мерлин Монро или Скарлет Йохнасон с 95 санта гръдна и не по висока от 170. Искам също да ми пуска всеки ден и да не я боли главата или да и се спи ама за това май не трябва да живеем заедно. Иначе се сменя системата.....

Отговори на това съобщение
 Re: Да обобщим какво се очаква от М43 системата!
Автор: serjy   
Дата:   12-04-11 09:05

яяя каква яка тема е станала [smilie18]

иначе таман мислех да скачам на панасоника 14/2,5 то не съм се отказал де, но един олимпус 12/2 ми звучи по-добре, а и нова палачинка 25/1.5 ми се ще ... ще видим [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Да обобщим какво се очаква от М43 системата!
Автор: djfroggy   
Дата:   12-04-11 14:25

Новия 25/1,4 хич няма да е палачинка.Пък и на цена ще си е сватбена торта-около 900-950 долара.У нас умножи по 2 цената и идва на безумните 1800-2000, което за нормален обектив си е ненормална цена.Ще си карам с 20/1,7, пък нека ми е зле.[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Да обобщим какво се очаква от М43 системата!
Автор: serjy   
Дата:   12-04-11 14:30

то ако е така ша си карам с 20/1.7- много приятно обективче [shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »