Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ПРОМИКРОЛ проявител
Автор: laa4   
Дата:   10-04-11 13:19

Опит при проявяване на Филми [shtrak] [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: ПРОМИКРОЛ проявител
Автор: deus_ex_machina   
Дата:   10-04-11 13:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ПРОМИКРОЛ проявител
Автор: s_l   
Дата:   10-04-11 14:26

Аз имам няколко проявени филма с него, ако става дума за проявителя на Champion. Принципно практичен за по-автоматизирано проявяване, с процесор примерно, заради удобството - Replenishment. Иначе проявителя вдига чувствителността с около 1 EV, разбира се и контраста и зърното. Не съм експериментирал с разреден и дълги времена. Общо взето не бих го използвал освен ако не търся високо ISO, контраст и зърно.

Отговори на това съобщение
 Re: ПРОМИКРОЛ проявител
Автор: laa4   
Дата:   10-04-11 14:46

Не Пролетна лирика а при какво разреждане може да даде добра тонална разработка на негатив Инфото от упътването е с краен резултат плътно и контрастно проявен филм[shtrak] [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: ПРОМИКРОЛ проявител
Автор: s_l   
Дата:   10-04-11 14:56

А как е екпониран филма? Каква е сцената и защо искаш от Push проявител тонална разработка?

P.S.
Трудно разбирам какво питаш, ако може слагай повече препинателни знаци, дори да са само смислови.. Разделяй текста на повече, но по-прости изречения. Може би емотиконите правят смисъл, но аз го търся в текста и за това ми е трудно..

Отговори на това съобщение
 Re: ПРОМИКРОЛ проявител
Автор: deus_ex_machina   
Дата:   10-04-11 15:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ПРОМИКРОЛ проявител
Автор: my.point.of.view   
Дата:   10-04-11 18:44

Един приятел ми беше дал малко проявител. Признавам, че не бих го ползвал отново - това е пуш проявител с висок контраст. Съставът е такъв, че дори големите разреждания няма да го превърнат в изравнителен дребнозърнест проявител, а просто ще си стане разреден контрастен пуш проявител.
Бих препоръчал да се смени с друг, по-подходящ проявител.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »