Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: добро ли е това апаратче
Автор: hartt   
Дата:   08-04-11 21:04

Имам молба:
hunterrr, след три страници тема, така или иначе вече си на път към покупката, като я направиш и след като се опознаете с апарата, би ли споделил какво мислиш за него и би ли пуснал снимки на пиленцата? Please!

Отговори на това съобщение
 Re: добро ли е това апаратче
Автор: hunterrr   
Дата:   08-04-11 21:30

Ами чесно казано, учил съм два семестъра фотография и малко или много нещата ми са ясни, само дето не съм ползвал огледално релексен. Вярвам- с течение на времето и повечко мерак ще се получи нещо. А за снимките със сигурност ще кача само, че не на птички а на някой друг дивеч :П понеже съм си направил няколко "бивака" където идват с голямо желание [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: добро ли е това апаратче
Автор: Найден-Стоянов   
Дата:   09-04-11 00:44

Взимаш си едно Олимпусче или пентакс втора ръка със стабилизация за 500-600лв и едно малко китаче за 100-тина лева и един твърд ръчнофокусен.Може някой стар Оптомакс,или Ханимекс 500мм.Има и чисто нов Самянг 500мм ф8, оли става 1000мм и със стабилизацията в тялото може да снимаш спокойно на 1/160,1/200 скорост от ръка.Самянга чисто нов е 220лв.

По мои сметки тва ти се вписва в бюджета,и съм 100% сигурен,че резултатите ще са по добри от с който и да е турбо сапунер.

Ето това е снимано с Е-520 (от базара за 350-400лв може да си го намериш,но Е-510 е по-добре) на 1600 исо, с ръчен фокус с преходник с глухарче.


https://photo-forum.net/static/site_pics/163/9_1297628900.jpg



Крайна сметка

Оли Е-510,или Е-520 -500лв със малкя китов обектив 14-42

Карта памет -30лв

Самянг-500мм ф 8 ,чисто нов-220лв

Преходник с глухарче-50лв

Крайна сума 800лв = 100% по-добри резултати от Турбосапунер

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »