Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Предложение за опция "Любими автори"
Автор: serjy   
Дата:   11-04-11 00:14

я, темата започнала да си влиза в релсите [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Предложение за опция "Любими автори"
Автор: boni   
Дата:   11-04-11 00:21

Ами да, защитавах го. Защото му имах доверие.
Няма ненаказано добро.
За други хора пък съм стоял до 2-3 сутринта да им върша работата и да им помагам. И накрая резултата пак същия.
За съжаление през последните няколко години разбрах доста неща за хората изобщо.

Пешо, първо се огледай ти на какво заприличваш, после ми обяснявай на мене.
И сайта си има правила. Не ти е крив Жоро, че ти е направил забележка, когато не ги спазваш.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение за опция "Любими автори"
Автор: elrisha   
Дата:   11-04-11 00:41

Тая тема трябва да се затвори! Писна ми от простотии от всякакъв характер! Който не го кефи - свят широк! Който иска любимци - да натисне бутончето Add to favorites горе в ляво!
Не знам какво им става на хората напоследък,но толкова злоба и негативизъм не бях чела и слушала наоколо преди?!

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение за опция "Любими автори"
Автор: vikitovikito   
Дата:   11-04-11 00:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение за опция "Любими автори"
Автор: hemilio   
Дата:   11-04-11 00:48

верно!
и моите наблюдения са такива напоследък много злобни и негативни хора,който пита и иска да научи нещо бива облян с огромни порции помия,сарказъм,надуват се сякаш са се родили научени.
а само преди малко повече от година сякаш не беше така.
имах този форум за малко по интелигентно място,от другите форуми,и съм сигурен,че е така,обаче напоследък започвам да се разочаровам![smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение за опция "Любими автори"
Автор: arakinixon-cie   
Дата:   11-04-11 01:04

ооо компания [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение за опция "Любими автори"
Автор: stoychev   
Дата:   11-04-11 01:31

"Злобни и негативни" да са двама-трима. Другите се дразнят не без причина... Говоря за дискусиите в темите за изкуство, не при молбите за съвет или помощ. Там пък други хора се намесват с остроумия, но не те са заклеймените, а по-скоро са авторитетите във форума.

Не мога да предложа адекватно решение на проблемите, съжалявам.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение за опция "Любими автори"
Автор: sunnyshot   
Дата:   11-04-11 06:57

Аз пък харесвам Shadow и Nill [smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Предложение за опция "Любими автори"
Автор: мара   
Дата:   11-04-11 10:28

за помощта - никъде не съм получила аз повече и по-адекватна помощ, отколкото тук.
обаче продължавам да гледам от мойта си камбанария - няма тепърва да почвам да гласувам стадно. би ми се искало да си имам една папка с автори, дето като отворя, ще знам, че ще има какво да видя. не често, ма понякога. особено ако не качват често. понякога видя нещо отдясно, хареса ми, отворя го - гледам - на някой от тези, чиито работи често харесвам, ама не съм му срещала ника от месеци. и даже не съм се и сещала, че има такъв човек. с тая възможност бих могла да избегна определени проявления на амнезиата[smilie5]
и не, че не знам как бих могла да си го организирам. но не ми е по-лесно, нито ми е по-приятно.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение за опция "Любими автори"
Автор: BlueHello   
Дата:   11-04-11 10:31

Ми аз пък нямам нито icq групичка, нито skype групичка, нито FB групичка, пускам снимки, гледам в представяне, гледам в избрано, че и в хумор и домашни любимци даже гледам. Гласувам ако ми хареса, а не, защото е на някого си и то така е редно да бъде. Ама тая опция за любим автор ми хресва, за да видя например дали desiti най-сетне е пуснала нещо ново, да си припомня нещата на Label, Pho и за подобни.

И не иде реч за това " Никога не сме искали Фото Форум да е социална мрежа и да има разни закачки - тоя ми е любим, виж кой ти е посетил профила, виж последната снимка на любимия си автор, вашият любим автор написа тема, логна се, разлогна се, писа ви ЛС, прати ви виртуални бири и т.н."

А просто да има такъв линк, както са "любими снимки"!

[beer]




Отговори на това съобщение
 Re: Предложение за опция "Любими автори"
Автор: serjy   
Дата:   11-04-11 10:33

чудесно е да има любими автори особено, ако не можеш да гласуваш за снимките им, нали важна е насладата от това, да се любуваш на истинска качествена фотография.


Отговори на това съобщение
 Re: Предложение за опция "Любими автори"
Автор: marconi   
Дата:   11-04-11 18:10

добре де...ако има любими ше мое ли да си се вкарам там...един вид да съм си самолюбим? [smilie18] [smilie18] [smilie18]
щото от сички снимки най-много си гледам моите [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Предложение за опция "Любими автори"
Автор: pachok   
Дата:   12-04-11 01:36

Админите май ще излезят прави

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »