Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Моля за съвет
Автор: jivkojj   
Дата:   07-04-11 20:20

Ами да направи като тях. Да иде пак, да направи уговорката да снимат до ресторанта, като плати 1/3 от цената и готово.

А за ресторанта да намери някой дето има ламба за камерата си.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет
Автор: GenaDP   
Дата:   07-04-11 20:32

...и само с накамерния фенер ще стане чудно филмче... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет
Автор: cameraman   
Дата:   07-04-11 20:33

така няма да стане добре.... Каква е тази голяма къща, която не е калкулирала в цената си локално осветление???? Вариантът е да метне нещата по закона... отиваш и казваш... пичове.... вие на балама ли ме правите.... ако дойде една проверка знаете ли колко ще платите само за нелицензиран софтуер..... ами за липсата на трудови договори???? Я снимайте тука без да ми вземете 200 лева за лампа,щото една голяма металхалогенка със статив и дифузер струва толкова.... Няма ли да ви се напукат петичките??? Не е номера да им направиш мръсно- това е лесно.... Вече грешният ход е факт- изборът е направен... Притискаш ги или преглъчаш капарото.... ако не е повече от 100 кинта що не ги оставиш да пасат и да поискаш разходни документи???



Публикацията е редактирана (07-04-11 20:38)

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет
Автор: pepi34   
Дата:   07-04-11 20:34

Емо, не си казал коя е фирмата бе брат. Вземи кажи да ни светнеш малко. Всъщност не нас, ние мисля че се досещаме, а за всички бъдещи клиенти на най-великата фирма на света, защото ги очаква точно същата участ!

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет
Автор: jivkojj   
Дата:   07-04-11 20:36

...и само с накамерния фенер ще стане чудно филмче... [smilie18]]

Въпроса беше какво да прави с фирмата, дето се дървят така.








Аз лично никога не съм харесвал идеята да има камера в ресторанта.



Публикацията е редактирана (07-04-11 20:36)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »